railwayclub.info form quote
Link to quoted post in its original location

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews => Other trains => Topic started by: snookerok on 03.09.19 , 22:09

Title: 480/481 "Істрія" Будапешт - Копер/Рієка #0
Post by: delphin_7 on 17.08.21 , 18:08
16.08.2021, Будапешт - Любляна, вагон 423 (сидячка 2 кл.)

Квиток купував за 2 чи 3 дні до відправлення за 15 євро. Спальні сайт MAV вже не давав продати, тому вирішив скористатись тим, що було.
Вагон - угорський шестимісний, наскільки я зрозумів, зі складеними середньою і верхньою полицями, які давали б можливість використовувати його і в режимі спального (нижня полиця перетворювалась в спальне місце аналогічно до наших трансформерів, опусканням спинки). Фото: (https://pbs.twimg.com/media/E87wKp8WQAUrOvm?format=jpg)
Електронний квиток годився на посадку, хоча в самому квитку цього явно вказано не було, але угорський контролер заявив, що можна сідати. Спойлер: не висадили:)
Квиток був одразу з плацкартою. При посадці в купе було дуже спекотно, кондюка не було, я відкрив вікно, то їхати стало легше. В купе, до речі, всю дорогу їхав сам, що дало можливість досить спокійно спати і навіть трохи виспатись. Загалом по вагону зайняті були майже всі купе, але здебільшого по 2-3 людини.
Вагон без розеток в купе, а в коридорі розетки не працювали, за це великий мінус MAV.
Перші 3 години після відправлення я ще сидів біля вікна, потім заснув, прокинувся уже по 4 ранку з думкою, що маємо бути десь недалеко, натомість ми тільки-но переїхали угорсько-словацький кордон і зупинились на станції Hodoš, де мали б бути ще о 0:48. Порадівши тому, що я можу спати довше, ліг далі, потім прокинувся вже за Марибором, за прикидками запізнення було близько 2 годин, яке трималось до станції Kresnice, де ми простояли близько 1,5 години, пропустивши десь 5-6 потягів як зустрічних, так і тих, що йшли позаду. Потім обережно поїхали, там на другій колії велись активні роботи, тому, певно, нас так довго і тримали. В Любляну прибули з запізненням в 3,5 години.