railwayclub.info form quote
Link to quoted post in its original location

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion => Other questions about railways => Topic started by: Кирилл-2 on 04.10.07 , 09:10

Title: провоз велосипеда #0
Post by: Leonid on 03.06.19 , 23:06
Кр-свєтка 1. Не буду додержуватися якоїсь чіткої послідовності, бо це не storytelling, а спроба сформулювати проблему. В надії, що якийсь добрий самаритянин (знаю таких тут), проходячи мимо, підкаже, як треба було робити.

Розглянемо ділянку Брюссель--Амстердам, точніше все почалося в Парижі, бо звідти до Амстердаму усього 4 години поїздом. Саме в Парижі,  коли ніс ложку до рота, краєм ока звернув увагу на бегущую строку плазми, що висіла на стіні.  Звук був відключений і ніхто не ссав тобі в уши. Шось там писалось про Амстердам, строка зникла і треба було чекати поки вона повернеться по кругу.

Не дочекавшись, бо в мене через годину поїзд, піднявся в номер і поліз в інтернет за новинами. Точно --- в Амстердамі блекаут (це коли зникло електричество): паровози не возять, пароходи на ходять.. Ну, новини, це на самий швидкий істочнік інформації. Откриваю твіттер, а там: --- Всьо пропало, ми всє умрьом.

Встигаю ще відправити email в хостел: --- Ну, шо там у вас?  і отримати відповідь: --- Та все заєбісь, приїзжай...

(кротова нора  (http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=124819.msg522051;topicseen#new) до ще одної брюссельскої тематики)