Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.07.20 , 05:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Цены на международные поезда из Украины

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Цены на международные поезда из Украины  (Read 155358 times)
smts
User

Posts: 70


View Profile
« Reply #100 on: 14.07.17 , 10:07 »
Share Reply with quote

Підскажіть будь-ласка яка тепер ціна на квиток Перемисель - Львів у вагони Варшава чи Вроцлав - Львів якщо брати у касі Перемисля і чи будуть місця в день відправки? Дякую.
Logged
Volotar
Active user

Posts: 643


View Profile
« Reply #101 on: 15.07.17 , 01:07 »
Share Reply with quote

Підскажіть будь-ласка яка тепер ціна на квиток Перемисель - Львів у вагони Варшава чи Вроцлав - Львів якщо брати у касі Перемисля і чи будуть місця в день відправки? Дякую.

Спочатку трохи оффтопу, щодо назви. Місто називається Перемишль українською, або Пшемишьль польською. Ще може бути Пшемисль - це не зовсім точно відповідає польській транскрипції, але такий варіант використовує booking.uz.gov.ua

Тепер, щодо цін. Ціну квитка неважко порахувати самому, якщо знати кілька нюансів. Чеський сайт Jizdenka (jizdenka.idos.cz) від якогось моменту навчився правильно показувати повну ціну квитків в сполученні Польща-Україна. Тож перевіряємо там і отримуємо ціну - 15,20 €. Між УЗ та PKP кілька років діє знижка 30% на вартість квитків, тому якщо ми купуватимемо такий квиток в Україні чи Польщі, то ціна складе 10.70 € ± 0.10 € (в залежності від правил заокруглення).
Вартість плацкарти в українські вагони Вроцлав-Львів (їх там може бути два, хоч зазвичай їде один) дивимось на сайті ВР. 98 км в тримісному купе коштує 6 €. Вартість в польський вагон Варшава-Львів взнати так просто не вийде, найнадійніше це запитатись в інтернет-довідки PKP (якщо Ви потерпите до завтра, відпишу, що вона відповіла).

Додаткових комісійних зборів поляки не беруть. Зазначена вартість в євро переводиться в злоті по курсу оголошеному PKP.

І ще одне. Не варто дублювати те саме запитання в різних темах. Я ще не зустрічав жодного модератора, якому б це подобалось.
« Last Edit: 15.07.17 , 01:07 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #102 on: 15.07.17 , 09:07 »
Share Reply with quote

Quote
Чеський сайт Jizdenka (jizdenka.idos.cz) від якогось моменту навчився правильно показувати повну ціну квитків в сполученні Польща-Україна.
Я Вас дуже прошу, не треба так думати.
Ніколи не робіть припущення що jizdenka може чомусь подібному "навчитись". Подібний хід думки правильний результат може дати лише внаслідок випадкового збігу, зато в якихось інших випадках заводитиме Вас у неправильну сторону.
Одночасно це показує повне нерозуміння природи усіх цих центрально- і східноєвропейських знижок до NRT тарифа.

Jizdenka завжди показує вартість квитка при покупці в Празі, власне там пишеться в загловку Výdejna : Praha

Знижка УЗ-ПКП - на те і двосторонньою знижкою УЗ-ПКП, що діє лише якщо маршрут суто між УЗ і ПКП і покупка суто у УЗ і ПКП. За межами володінь УЗ і ПКП цієї знижки не існує і навіть на маршрут суто по УЗ і ПКП, але покупка у касі третьої країни - то мусить застосовуватись повний тариф без знижок (якщо немає підстави для якоїсь іншої знижки)

Але тут штука ось у чому - якщо у країні 1 купується квиток здавалось би по повністю "чужому" маршруту, суто між країнами 2 і 3  - якщо буває знижка  на маршрути 1 - 3 через 2 передбачена - то вона застосується. Те що початок поїздки знаходиться на станції у країні 2, що зовсім не межує з країною 2 - у даному разі не важливо.
Тобто маршрут назразок Чоп - Будапешт для їзденки - чужий як би повністю поза межами можливої застосовності якихось знижок, вона по ньому ліпить повний тариф без варіантів.
А от маршрут Перемишль - Львів - jizdenka розглядає не "зовнішній", а як специфічну форму маршрута Чехія - Україна через Польщу з нульовою ділянкою по Чехії і застосовує до нього знижку Чехія - Україна через Польщу, якщо вона передбачена на поточний залізничний рік.
Те що раніше ціна не збігалась з повним тарифом - зумовлено тим, що була знижка Україна - Чехія через Польщу. При чому були сезони, коли % знижки на УЗшну складову у знижкці УЗ - ЧД через ПКП був вищий, ніж % знижки на УЗшну складову у тарифі УЗ-ПКП, тобто квиток Львів - Перемишль у Чехії коштував дешевле ніж у Польщі чи Україні, хоча на довші відстані вглиб Польщі вже такого що в Чехії квиток дешевше коштує ніж в Україні і Польщі - не було, бо на польську складову в тарифі УЗ - ЧД через ПКП був % знижки меншим.

А те що зараз jizdenka пише повну ціну на цей маршрут - свідчить лише про те, що знижки УЗ - ЧД через ПКП на цей рік не передбачено. Знижку УЗ - ЧД через ZSSK на цей сезон зробили кращу, ніж була в усі попередні роки, а от УЗ - ЧД через ПКП на цей рік не передбачили.  
Quote
Вартість в польський вагон Варшава-Львів взнати так просто не вийде, найнадійніше це запитатись в інтернет-довідки PKP (якщо Ви потерпите до завтра, відпишу, що вона відповіла).
Я вже кілька раз писав на форумі - плацкарта ПКП на цьому напрямку двозонна. Тобто ціна не є такою сильно залежною від відстані як у нас але одночасно і не є повністю фіксована як у західніших залізниць (та й у тої-ж ПКП на інших напрямках плацкарта також зазвичай фіксована). Там дві ціни - до 350 км, і понад 350 км. Очевидно що двозонність плацкарти - це необхідність мати приблизно паритетну ціну при курсуванні в одному складі з вагонами УЗ, а місце межі зон поляки навмисне підганяли під розташування Кракова відносно Львова (щоб для маршрутів Львів - Краків і коротших була ціна №1, а Львів - все що далі Кракова - ціна №2). Вартість ПКПшної плацкарти на відстані до 350 км - 13,8 євро.

Тобто загальна вартість Перемишль -Львів з місцем у тримісному купе на п. 51/52 буде 10,8+6=16,8 євро в вагон УЗ (вагон Вроцлав - Львів) і 10,8+13,8=24,4 євро в вагон ПКП (вагон Варшава - Львів).
« Last Edit: 15.07.17 , 10:07 by Maxy » Logged
Volotar
Active user

Posts: 643


View Profile
« Reply #103 on: 16.07.17 , 17:07 »
Share Reply with quote

Але тут штука ось у чому - якщо у країні 1 купується квиток здавалось би по повністю "чужому" маршруту, суто між країнами 2 і 3  - якщо буває знижка  на маршрути 1 - 3 через 2 передбачена - то вона застосується. Те що початок поїздки знаходиться на станції у країні 2, що зовсім не межує з країною 2 - у даному разі не важливо.

Дякую, не знав цієї особливості (тобто, пам'ятав, що jizdenka так раніше рахувала, але думав, що це її власна особливість, а не загальне правило).
Я правильно розумію, що завжди можна отримати коректну ціну без чеських нульових ділянок, порахувавши вартість внутрішніх ділянок до кордону (Przemysl-Medyka(Gr) + Medyka(Gr)-Lviv) ?  

Quote from: Maxy
Я вже кілька раз писав на форумі - плацкарта ПКП на цьому напрямку двозонна … Там дві ціни - до 350 км, і понад 350 км. Вартість ПКПшної плацкарти на відстані до 350 км - 13,8 євро.

Так, я пам'ятаю, що Ви це писали. Але ціни мають тенденцію змінюватись. От і зараз довідка PKP IC відповіла, що квиток+плацкарта в 3-місне купе для Przemyśl-Львів коштує 22,7 € (10,7 квиток + 12 плацкарта). Схоже, що вони ввели ще одну зону (а може й не одну).
« Last Edit: 16.07.17 , 18:07 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #104 on: 16.07.17 , 19:07 »
Share Reply with quote

Quote
Я правильно розумію, що завжди можна отримати коректну ціну без чеських нульових ділянок, порахувавши вартість внутрішніх ділянок до кордону (Przemysl-Medyka(Gr) + Medyka(Gr)-Lviv) ? 
зазвичай так.
Logged
joy
Active user

Posts: 25598


View Profile
« Reply #105 on: 08.08.17 , 10:08 »
Share Reply with quote

Коллеги, а кто может просветить по тарифам из Киева до станций Словакии (Кошице, Братислава) или дать наводку, где смотреть?
Logged
Megapups
Active user

Posts: 12509


View Profile
« Reply #106 on: 08.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Bratislava – Kyjev 46,60 €
Košice – Kyjev 28,30 €
Это билетная часть.
Плацкарта 2/3 стоит, НЯП 20 евро Братислава-Киев.
Информация с сайта ЖССК.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #107 on: 08.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

в настоящее время тариф не паритетный, разный кассах ZSSK и УЗ.

Тариф можно рассчитать вручную.

Стоимость плацкарты - взять из таблицы III по ссылке http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1834-12/page
расстояние для плацкарты брать общее (т.е. сумму километров по УЗ и ZSSK).
Для рассчета стоимости билета - километры по УЗ и ZSSK рассматриваются по-отдельности.
Двухместное купе сейчас в сообщении Словакия - Украина идет как 2-й класс (т.е. хоть стоимость плацкарты берется из колонки "ДУБЛЬ, БІЗНЕС-КЛАС 1/2", но потом эту плацкарту можно совокуплять с билетом 2-го класса). Билет 1-го класса нужен только в случае, если хочется Сингль.
При том что во внутреннем сообщении и по Словакии и по Украине - 2-местное купе - рассматривается как 1-й класс.

В кассах УЗ - продается международный тариф со скидкой 30% по Словакии и 40% по Украине. Т.е. сайтом jizdenka.idos.cz надо взять стоимости от места начала поездки по словакии до Chop(Gr) и от Chop(Gr) до места назначения (но не забыть, что вагоны между Львовом и Киевом везут более длинной дорогой через Хмельниций, а не через Шепетовку, т.е. при рассчете украинского участка - оно автоматически поначалу покажет VIA <0022>berdich*shepetk*zdolbn*lvov***** - его надо руками переправить на VIA <0022>podvol*lvov*****, чтоб это сделать - ткнуть в кнопку vice... и выбрать серию 1533). Потом украинскую величину домножить на 0,6, а словацкую - на 0,7, затем оба произведения сложить.
И потом стоимость билета сложить со стоимостью плацкарты.
Добавить КСБ 32 грн и обязательную страховку 0,4%.

В кассах ZSSK - продается гибридный тариф, где плацкарта и УЗ-шная часть билета такая-же (скидка 40% от международного тарифа), а словацкая - идет по внутреннему тарифу (очень примерно внутренний тариф до Chop(Gr) можно посмотреть сайтом ZSSK смотря цену до Чиерны, единственное что надо иметь ввиду - сайт ZSSK пишет цену с 5% скидкой за покупку в интернете, эту скидку нужно отсчитать назад).
КСБ и страховки при покупке в Словакии нет.

При покупке в третьих странах - плацкарта будет стоить столько-же, а вот билет в большинстве случаев будет без скидок (т.е. тупо сумма тех сумм, которые показывает jizdenka от места начала поездки по словакии до Chop(Gr) и от Chop(Gr) до места назначения). При покупке в Чехии - применится скидка Чехия - Украина (т.е. маршрут Словакия - Украина - рассматривается как частный случай маршрута Чехия - Украина через Словакию с нулевым количеством километров по Чехии)
« Last Edit: 12.08.17 , 13:08 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #108 on: 08.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Bratislava – Kyjev 46,60 €
Košice – Kyjev 28,30 €
это гибридный тариф с тарификацией словацкой части по внутреннему тарифу.
В кассе УЗ - участок по Словакии посчитается по международному тарифу со скидкой 30%, получится чуть дороже.
« Last Edit: 08.08.17 , 11:08 by Maxy » Logged
Megapups
Active user

Posts: 12509


View Profile
« Reply #109 on: 08.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

Ну и в результате, какой ценник с точностью +/- 5 евро?
Logged
Tags: train price ukraine international 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!