Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.01.19 , 17:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Львов-Лінц

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Львов-Лінц  (Read 6980 times)
gast
Active user

Posts: 484


View Profile
« Reply #10 on: 30.12.08 , 07:12 »
Share Reply with quote

По времени, наличию только одной пересадки и цене получается нормально, ничем не хуже пересадок по Чехии и Словакии. Со Львова в Германию уехать намного проще. Как по мне пересадка в Германии даже более комфортна, решать конечно тем кто едет, а там и нормальная цена не так и неподьёмна, а за месяц и более, акционний билет не проблема - главное - все билети можно купить в интернете через евролайнс и ДБ за несколько минут...
Logged
cheh
Active user

Posts: 1537


View Profile
« Reply #11 on: 30.12.08 , 07:12 »
Share Reply with quote

выбирать автору,но ехать через германию-это изврат.тем более что можно застрять на украино-польской границе и потом не успеть на поезд
Logged
Ruslan
Active user

Posts: 1091


View Profile
« Reply #12 on: 08.01.09 , 10:01 »
Share Reply with quote

Tema byla sozdana pochiti god nazad. Avtor reshil vernutsya k etomu voprosu cherez 10 mesyacev.... Tak koda zhe ej vse taki nuzhno byt v Lince? Za eto vremya mozhno uzhe bylo dojti oeshkom tuda i obratno po neskolku raz...  ;D
Logged
аня
Guest
« Reply #13 on: 02.04.18 , 19:04 »
Share Reply with quote

Добиралась із Львову в Лінц через Краків, дорога більше 12 год, але дуже дешево. До Кракова блаблакаром, потім о 22 був автобус Флексі бус(викупив польський бус). Одна пересадка в Празі (у нас був один білет, де було вказано, що пересадка буде - всі деталі були прописані в білеті) і біля 10 ранку ми були в Лінці. Автобуси дуже комфортні, з вай-фаєм, туалетом і зарядними. Мінус - на білеті не прописані місця, але так як у нас були кінцеві - тому було з чого вибирати.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22182


View Profile
« Reply #14 on: 02.04.18 , 19:04 »
Share Reply with quote

Ви підняли стару тему, тоді не було можливості так оптимізувати вартість поїздки, як це можливо зараз, та і учасники форума були менш досвідченішими

А щодо того чи доцільно зараз мати справу з FlixBus на маршруті Краків - Лінц, якщо пріорітет економія і чи оптимальний вибір ви зробили -  то моя відповідь - це дуже сумнівно.

Якщо купувати завчасно - то кращим буде варіант, де Ви їдете переважно поїздами - тобто автобусом під'їдете лише коротку ділянку Краків - Cieszyn і далі Чеський Тешин - Лінц поїздами. Це майже завжди буде дешевше ніж Фліксбусом.
При завчасній покупці у чеських залізниць - квиток Чеський Тешин - Лінц або Лінц - Чеський Тешин - коштує лише 364 ckz (=~14 євро). Плюс 20 злотих на автобус Краків - Cieszyn, сумарно - менше 19 євро. Завчасно купуючи на FlixBus навіть за 2 місяці - важко щось подібне вполювати, там будуть вищі ціни (більше 20 євро).

Звісно якщо купувати квитки у день виїзду - спецпропозицій цін на поїзд скоріш за все не буде, а повний тариф немилосердний, втім можна розбити, при чому для проїзда внутрішньочеської ділянки скорстатись добовим проїзним на усю Чехію (в будні - на кожного пасажира окремо, у вихідні - чеські залізниці дозволяють купити проїзний для міні-групи, так дешевше). Тоді проїзд ділянки Чеський Тешин - Горні Дворжиште в будні дні - по проїзному 579 крон з носа, а у вихідний день є проїзний по 679 крон - на міні-групу з 2-5 пасажирів, плюс 15,7 євро за ділянку Горні Дворжіште - Лінц (купити у OeBB). І то, треба перевірити. буває в останній день вдається щось акційне піймати на ділянку хоча б Чеські Будейовиці - Лінц. Тобто по сумарна вартість, разом за автобусом Краків - Чешин буде в найгіршому разі 43,2 євро з носа, а по вихідних по 26,7+15,7*N, де N - кількість осіб в міні-групі (тобто наприклад 67,6 євро з двох). Але Flixbus перед виїздом знову ж таки ще дорожче коштує (назразок 45 євро з носа)

Тут звісно перевага у тому, що на сайт FlixBusа зайшов і купив, можна не знати географії і особливостей тарифів чеських залізниць. А поїздами щоб їхати - це треба знати про чарівне місце Чеський Тешин і потім якщо перед від'їздом купувати - мало того знати як розбивка робиться, так ще й про чеські проїзні і про те що у вихідні є варіант для міні-групи.
Але якби Ви спитали поради перед поїздкою на нашому форумі - Вам би все це пояснили
« Last Edit: 02.04.18 , 23:04 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!