Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.01.21 , 07:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Site and forum

Путаница с расстоянием км.

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Путаница с расстоянием км.  (Read 10960 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 11.12.20 , 16:12 »
Share Reply with quote

Нажаль на усіх згаданих Максом сайтах я не побачив відстаней.
сайт БЧ справді переробили на інший двигунець і відстаней там не показують.

На сайті proizd.ua - відстані є, просто треба дивитись не посиланням "маршрут поезда" (де він буде з показом точок на мапі, але список станцій - ліворуч від мапи, тому там мало місця і кілометраж не виводять), а натисиснути на номер поїзда - де буде постанційний розклад і там кілометри є, ну ось наприклад
https://proizd.ua/ua/train/017%D0%9E

На сайті tutu - чомусь при пошуку з головної поміняли форму видачі і там тепер також без кілометражу, але з гугла можна зайти в стару форму видачі і там все є з кілометрами, ну ось наприклад
https://www.tutu.ru/poezda/view_d.php?np=f2eb42

Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 11.12.20 , 23:12 »
Share Reply with quote

А чому всюди Харків-Пас - Полтава-Київська 154 км? Там же наче 151 км.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 18.01.21 , 20:01 »
Share Reply with quote

А чому всюди Харків-Пас - Полтава-Київська 154 км? Там же наче 151 км.
не знаю точно, але що можу засвідчити - що до 2009 року так само тарифна відстань була 154. Тобто у багатьох інших місцях зайві кілька тарифних кілометрів приросли починаюнаючи з 2009 року, але цей випадок не з цих.
Якщо хочеться розібратись для себе - спробуйте розібратись на якому перегоні зайві кілометри заховались.
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 18.01.21 , 20:01 »
Share Reply with quote

С появлением онлайн карт можно все замерять по карте, и не будет ни погрешностей от окрулгения ни прочих моментов. Только очень дальние расстояния тяжело замерять.... А если просто ради любопытства нужно померять расстояние между какими-то станциями - уже давно пользуюсь онлайн картами.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 19.01.21 , 02:01 »
Share Reply with quote

С появлением онлайн карт можно все замерять по карте, и не будет ни погрешностей от окрулгения ни прочих моментов. Только очень дальние расстояния тяжело замерять.... А если просто ради любопытства нужно померять расстояние между какими-то станциями - уже давно пользуюсь онлайн картами.
якщо заміряти по онлайн-картах - то виходить близько 151 км, я це одразу перевірив.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 19.01.21 , 12:01 »
Share Reply with quote

Можливо додають заїзд на Полтаву-Півд. Колись усі потяги крім 64, а потім ще 208-го заїжджали, а тепер про всяк випадок
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 19.01.21 , 14:01 »
Share Reply with quote

якщо заміряти по онлайн-картах - то виходить близько 151 км, я це одразу перевірив.

А якими онлайн-картами ви користуєтесь? З карт спеціалізованих по залізниці я лиш raildar.fr знаю.
« Last Edit: 19.01.21 , 14:01 by Volotar » Logged
tera
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 19.01.21 , 15:01 »
Share Reply with quote

А якими онлайн-картами ви користуєтесь? З карт спеціалізованих по залізниці я лиш raildar.fr знаю.
Та,та -теж хотів спитати.Ніби є в інеті онлайн карти.(не залізничні.)
https://maps.visicom.ua/c/23.55057,49.28236,11?lang=uk
Україна — Візіком карти
maps.visicom.u

Детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів, якісний друк в PDF,

https://bestmaps.ru/map/google/hybrid/3/55/80
Подробная спутниковая карта google с номерами домов и улицами. Сравнение карт, поиск адреса на карте, копирование координат, измерение
Спутниковая карта google онлайн с номерами домов и улицамиbestmaps.ru
Але недолік в тому,що в історії гугла вони кожен порух мишки відображають посиланням в історії гуглу.Потім видаляти це,ще та робота.
Я зауважив,що якщо карти вставлені в сторінку,то тоді без цього напрягу.
Приклад.https://ua.igotoworld.com/ua/map/68973-satanovskiy-zamok-poi.htm
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 19.01.21 , 23:01 »
Share Reply with quote

та просто лінійкою по ґуґл-мапах не полінувався ламану лінію руками вздовж залізниці намалювати, ретельніше проходячи по кривих, зазвичай потрібну мені точність цей спосіб завжди давав, просто деколи довгенько виходить.
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: