Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.11.18 , 19:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Євроколія Польща-Львів

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Євроколія Польща-Львів  (Read 15980 times)
E_09
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 07.05.08 , 20:05 »
Share Reply with quote

А что возить с Западной Украины в Польшу или из Польши в Западную Украину сейчас?
Действительно, а периодические сообщения о многокилометровых очередях, состоящих из груженых фур, с обеих сторон погранпереходов - это вражеская пропаганда.
Hanor
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 07.05.08 , 21:05 »
Share Reply with quote

ІМНО черги не тому, що надмірний потік товарів, а тому що корупція. Хоча при залізничних відправках черги/корупція просто "розмажуться" по внутрішніх митницях.
5500010
User

View Profile
« Reply #12 on: 07.05.08 , 21:05 »
Share Reply with quote

По планам строительства дорога 1435 будет проходить со Львова паралельно до ст. Затока далее по линии Затока - Шкло не доезжая до Новояворовска с выездом на трасу Львов - Краковец около города Яворова  поворот дороги в направлении ст. Мостиска 2. То есть это самостоятельный участок жд пути без какого либо пересечения с нашей 1520, конечно сделать надо развязку в горловине 5 парка и самой станции Львов!
D
User

View Profile
« Reply #13 on: 09.05.08 , 20:05 »
Share Reply with quote

По планам строительства дорога 1435 будет проходить со Львова паралельно до ст. Затока далее по линии Затока - Шкло не доезжая до Новояворовска с выездом на трасу Львов - Краковец около города Яворова  поворот дороги в направлении ст. Мостиска 2. То есть это самостоятельный участок жд пути без какого либо пересечения с нашей 1520, конечно сделать надо развязку в горловине 5 парка и самой станции Львов!
Откуда такие данные, поделитесь!
Авиапассажир
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 10.05.08 , 03:05 »
Share Reply with quote

А что возить с Западной Украины в Польшу или из Польши в Западную Украину сейчас?
Действительно, а периодические сообщения о многокилометровых очередях, состоящих из груженых фур, с обеих сторон погранпереходов - это вражеская пропаганда.
Это вопрос организации таможенного и пограничного досмотра. Один вагон в среднем 3 фуры вот и посчитайте количество фур и составов.
yambor
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 10.05.08 , 05:05 »
Share Reply with quote

Это вопрос организации таможенного и пограничного досмотра. Один вагон в среднем 3 фуры вот и посчитайте количество фур и составов.
Что-то маленькие фуры у вас:)
Если по контейнерах смотреть, то 1, максимум 2 небольших контейнера на вагон
Но я не могу себе представить сколько нужно вагонов чтобы перевезти тот объем скажем бытовой техники, который помещается в одну обычную фуру.
Авиапассажир
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 10.05.08 , 17:05 »
Share Reply with quote

Основные экспортные товары идущие с Украины: металл, руды, уголь, лес, химические продукты. Я их и брал в качестве расчета по заполнению вагонов и расчета фур. По контейнерам соотношение конечно другое.
E_09
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 10.05.08 , 22:05 »
Share Reply with quote

Основные экспортные товары идущие с Украины: металл, руды, уголь, лес, химические продукты. Я их и брал в качестве расчета по заполнению вагонов и расчета фур. По контейнерам соотношение конечно другое.
И что, подо Львовом устроят перевалку руды и угля? Вряд ли это порадует местных жителей.
LWIEV
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 02.04.14 , 15:04 »
Share Reply with quote

Хто знає зсередини УЗ який стан справ?

У Львівській міській раді сказали, що проект був заблокований політично одразу після обрання Януковича. Я так розумію, що зараз нові обставини.

Минулого тижня у Варшаві в PISM - це аналітичний центр, близький до польського МЗС мені говорили про реанімацію теми.

Все, що я знайшов у неті, датується ще 2008 роком: http://www.investinlviv.com/ua/shcho-my-proponuyemo/strategichni-miski-proekti/yevrokoliya/

Підігріває тему те, що таким чином Пендоліни зможуть їздтити до Львова щонайменше з Кракова, що відкриває швидку дорогу на Прагу і комфортну - на Варшаву
« Last Edit: 02.04.14 , 15:04 by uzzzer » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 03.04.14 , 00:04 »
Share Reply with quote

Я вже не можу пригадати, чому у той час, коли повідомлення 1-17 у цій темі були написані - я не висловив своїх заперечень напрямку дискусії.
Оскільки тему підняли - то доведеться їх висловити зараз.

Я вже неодноразово писав, що за винятками короткочасних просвітлень - УЗ міжнародним сполученням просто не займається, але навмисне і не псує нічого.

Всі зміни, що відбувались у позитивний бік за останні десять років (насправді мабуть те саме можна стверджувати і про довший період, я просто не пам'ятаю всіх подій достеменно так далеко у минуле, тому не берусь так впевнено стверджувати щодо більш далекого минулого) - відбувались за ініціативою залізниць інших країн, всі зміни що відбувались у негативний бік - були наслідками того, що УЗ не реагує на виклики часу і продовжує якийсь час діяти так, ніби викликів часу не існує, а коли результат стає вже аж занадто абсурдний і збитковий - просто згортає рух у проблемному місці мінімізуючи свої збитки.

Втім якби УЗ реагувала б правильно - то у такому гіпотетичному разі від подібного проекту - на мою думку слід було б відмовитись в усіх впадках (хіба що окрім малоймовірної ситуації, що УЗ на це не тратить ані копійки своїх грошей). Тому я навіть не берусь стверджувати, що згортання невдовзі після обрання Януковича було хоч якось пов'язане, може просто збіглось по часу (воно як раз потрапило на той період, коли такі прожекти закидують).
Хоча звісно блокування з політичних міркувань теж може бути - зрештою ситуація, коли виходячи з хибних припущень приймають рішення, що де-факто виявляється правильним - теж буває.
У Львівській міській раді сказали, що проект був заблокований політично одразу після обрання Януковича.
мені здається це не найавторитетніше джерело інформації.

Те, що сполучення Україна - Польща недолуге - очевидно усім, хто цікавився цим питанням. Але головні причини такої недолугості - на мою думку зовсім не технічні і з різницею ширини колії не пов'язані (знайшовши технічне розв'язання такої проблеми - недолугість не усунеться).
Єдине що певні технічні перешкоди від різниці ширин колій - просто роблять наслідки нетехнічних причин більш наочними і гострими.
Минулого тижня у Варшаві в PISM - це аналітичний центр, близький до польського МЗС мені говорили про реанімацію теми.
Дуже прикро - скоріше свідчить про те, що справжніх причин не бачать, самі собі пояснюють недолугість наявного сполучення Україна - Польща технічними причинами і одразу ж вигадують проекти з усунення технічних причин, хоча проблема насправді переважно не там.
чином Пендоліни зможуть їздтити до Львова щонайменше з Кракова
змогти то вони б може б і змогли, але не їздили б.

Польські пендоліни плануються на невелику кількість маршрутів. Докладніше почитати можна тут
http://www.eicpremium.intercity.pl/
 і на багатьох значно перспективніших і потрібніших для поляків маршрутах їх найближчим часом не буде.
Тому навіть колія 1435 мм з Перемишля до Львова раптом існувала - навряд-чи вони б по ній ходили б.
що відкриває швидку дорогу на Прагу
Знову ж таки, воно б відкривало б гіпотетичну можливість швидшого сполучення з Прагою і не більше того. Маю велику підозру, що у такоу гіпотетичному разя -  ця можливістьз імовірністю 99% не використовувалась би. Гіпотетичні причини такого мого пронозованого сценарію для випадку гіпотетичного існування такої колії - можливо були б переважно з українського боку, але навіть без цього - там було б більш ніж достатньо проблем навіть суто між Польщею і Чехією. Дуже раджу поцікавитись розкладом Краків - Прага, якщо раптом Ви давно ним не цікавились.
Там навіть прямі денні ЄвроСіті з Кракова на Прагу поскасовували (вони були ще відносно нещодавно). Дуже раджу поцікавитись скільки часу зараз треба, щоб доїхати залізницею з Кракова до Праги. Єдиний прямий потяг з Кракова до Праги що лишився - це група причіпих вагонів, що у Бржецлаві чіпляється до нічного потяга Варшава - Прага/Будапешт/Відень. Також дуже показова кількість вагонів, що прямує за маршрутом Краків - Прага - їх аж 2 і як я розумю дефіциту місць там немає.

Власне найшвидший варіант зі Львова до Праги - існував перший сезон курсування потяга 35 Львів - Вроцлав і полягав у пересадці по Кракову на ЄвроСіті до Кракова (також тоді існувала можливість по Катовіце пересісти на ЄвроСіті до того ж Кракова, що прямував з Варшави).
Потім ця комбінація розвалиась одразу з кількох причин, більшість з котрих не має жодного стосунку ні до різниці ширини колій ні навіть до України.
Це важливо брати до уваги, якщо питання того, чому залізничне сполучення Україна - Польща таке недолуге - там є куди копати. Хоча звісно значно приємніше самого себе обманювати, що головна причина в ширині колії (бо у такому разі ми ніби винні, бо виходить нам така проблема у спадок дісталась)

і комфортну - на Варшаву
теж дуже сумнівна теза. Дорога Львів - Краків - Варшава - в об'їзд виходить, в ній забагато зайвих кілометрів (аж 635).
Це при тому, що загалом існують інші, суттєво коротші шляхи по рейках, де відстань зі Львова до Варшави. Найкоротшим - виходить довжиною 449 кмі ще є 2 різні дороги приблизно по 500 км і ще четверта довжиною 537 км.

Те що зараз в об'їзд через Краків менш довго (і взагалі - можливо - навідміну від коротших доріг де є ділянки, на котрих пасажирських рух взагалі то то є, то немає) - зумовлено лише занедбаністю суттєвих ділянок на тих шляхах, по котрим виходить ближче.

Я не берусь стверджувати, що треба всі зусилля скерувати на підйом цих ліній (бо як я вже писав - головна проблема - на мою думку - не технічна), однак принаймні це було б дещо менш безглуздо.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: