Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.10.20 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Хелм - Ковель

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Хелм - Ковель  (Read 15176 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 01.06.14 , 16:06 »
Share Reply with quote

Задача - проїхати з Холма до Києва по землі.

Перед приїздом до Холма я планую відвідати Люблін. Якщо раптом не буде адекватних варіантів Хелм - Київ (і при цьому для Люблін - Київ такі варіанти будуть - я усвідомлюю, що це гіпотетично можливо, бо у деяких міжнародних автобусів з Польщі до України у Хелмі немає зупинки) - я згоден викинути Хелм зі своєї подорожі і їхати безпосередньо з Любліна.

Дата поїздки - неділя, 10 серпня 2014 року (тобто 10-го ввечері виїхати з Холма, щоб 11 серпня о 2:18 в Ковелі сісти на п. 68+142 і о 10:11 вже приїхати на станцію Святошин).

Ціна не лякає, але переплачувати там, де можна не переплачувати - не хотілося-б.
Їхатиму я, особисто, з одним невеликим наплічником.
Їхати ніч до Києва в автобусі - я не згоден тому варіанти не через Ковель - ну наприклад там якийсь автобус через Устилуг їде - я згоден розглянути лише якщо вони стикуються з іншим нічним потягом на Київ (тобто 98).

Найочевидніший варіант - не користуватись автобусом і поїхати на самому 68. Ціну я нещодавно рахував ось тут
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115539.0

Єдина, різниця у порівнянні з тим повідомленням, що за посиланням - що я їду у протилежний бік, а це значить що квиток і плацкарту я купуватиму у Польщі, тобто без КЗБ і без страховки.

отже ціна за проїзд Хелм - Ковель для мене буде:
-еквівалентом 23,9 євро якщо просто купити міжнародний квиток Хелм - Ковель
-еквівалентом 21,9 євро, якщо ділянку Хелм - Дорогузьк їхати в сидячих вагонах ПКП  і у вагон УЗ перейти лише по Дорогузьку
-еквівалентом 14,62 євро (квиток Хелм - Ягодин + плацкарта Дорогузьк - Ягодин) + ~58 грн, якщо надодачу до переходу у Дорогузьку з польского в УЗшний вагон. ще також зробити додаткову розбивку по Ягодину, але тодіе доведеться за квитком Ягодин - Ковель бігати у касу по Ягодину
-гіпотетично могло б бути ще трішки менше, якби якимось чином можна було одразу дістати квиток Ягодин - Київ (тобто у порівнянні з попереднім варіантом - не було б перелома по Ковелю). Можно звісно сподіватись його купити вибігаючи у касу по Ягодину, але я аж так ризикувати не хочу.

Власне з самого початку я розумів що буде дорого, але я розраховую ці величини щоб мати з чим вартість проїзду на автобусі порівнювати, бо вже серед тих автобусів, що вдалось знайти - деякі виявились дорожчими - мені такого щастя не треба, я вже тоді краще поїздом.

Що мене цікавить - це огляд різних варіантів проїзду автобусом з розкладом і ціною. Це здається не так просто, бо нормальні польскі автобусні сайти шукають лише внутрішні рейси, а різні аґенти, що перепродають автобусні квитки - дуже сильно просунули свої сайти, і вони уміючи продати у кращому разі лише на один з потрібних автобусів - завжди на перших позиціях в пошукових машинах.

Мої питання такі:
-де знайти повний розклад тих автобусів, на котрих можна під'їхати Хелм - Ковель
-якщо квиток можна бронювати - то яким сайтом краще (як вже я бачу - у Польщі сайтів, де бронюються автобусні квитки - схоже більше ніж автобусів)
Ось поки-що що накопав:

1). автобус Ecolines Варшава - Київ - у потрібний день не ходить, у Хелмі пасажирів не бере (а з Любліна до Ковеля - ціна 99 PLN) і графік не підходить (з Любліна 23:15, приб. о 4:50 до Ковеля) - коротше зовісім не то.

2). автобус Варшава 18:00 - ... - Хелм 22:10 - 2:00 Ковель  - ... - 10:00 Київ - з хитрим тарифом, де Хелм - Ковель коштує 120 PLN - теж не годиться, бо виходить дорожче ніж на поїзді і час на пересадку по Ковелю трохи малуватий.

3). автобус Варшава 16:30 - ... - Люблін 19:50 - 2:30 Луцьк - ... -9:25 Вінниця, коштує з Любліна до Рівного 75PLN - що вже краще (але все ще недостатньо добре, поїзд у варіанті 14,62 євро+58 грн виходить по грошах не дорожче, зато не треба Хелм з маршрута викидати). Поки що не знайшов сайта, що умів би показати ціну на нього з Любліна до Луцька, може вона буде меншою. Що цікаво у системі вояджер - ціна з Варшави до Луцька ціна показується, 70 злотих. Однак нажаль Хелм нетарифний, Ковель теж нетарифний, але я сподіваюсь можна ж оплатати проїзд до Луцька і попроситись вийти по Ковелю?

4). автобус Варшава 18:00 - ... - Хелм 21:50 - 3:00 Луцьк - ... -16:45 Одеса, ціна Хелм - Луцьк - 180 грн (поки-що єдиний сайт, де я знайшов його - skybus.kiev.ua) - не підходить, бо ходить лише по четвергах.

Поки-що не знайшов зворотніх розкладів всіх "коротких" автобусів що ходять у Польщу з Луцька і Ковеля (де проїзд Ковель - Хелм коштує ~90 грн).

« Last Edit: 01.06.14 , 17:06 by Maxy » Logged
tabo
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 02.06.14 , 20:06 »
Share Reply with quote

У Хельмі щось дядьки забули про міжнародку, але люблінські мають усі "короткі" в пксному розкладі, тож можна спробувати вирахувати час у Хелмі. Щодо купівлі квитків на ці автобуси в інеті, то дуже навряд. З провінційних польських міст і по Польщі часто не купити онлайн, а тут ще й міжнародні рейси.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 24.06.14 , 22:06 »
Share Reply with quote

звітую про результати моїх пошуків:

-вирішив їхати поїздом, бо автобуси з адекватною ціною - у потрібний час не курсують, а автобуси з неадекватною - дорожче поїзда, а єдиний автобус з адекватною ціною і часом від'їзду/приїзду, що мені підійшов-би - не курсує у потрібний день.

-сайти що продають квитки з Польщі на міжнародні автобуси (євротікет і вояджер) - чогось дуже не дружать з короткими маршрутами через кордон (там чи то код зупинки неправильний, чи ще якась суто комп'ютерна біда). Я напочатку думав що продаж на короткі маршрути (якщо відповідні зупинки тарифні) якось спеціально штучно обмежений, але виявилось це суто проблеми систем бронювання.

Знайшов один сайт, з якого можна "вичавити" квитки на такі короткі маршрути. При чому це агент вояджера, що має з метою самореклами і кращих рейтингів у пошукових системах має свій власний плоскінно-домотканий інтерфейс до Вояджера. Схоже завдяки цьому інтерфейсу - ту помилку, через котру не продаються короткі маршрути - можна обійти.
Це сайт http://www.probiz.pl/bilety-autokarowe/polska-ukraina/lublin-luck
при чому не якщо на цьому сайти пункти початку і кінця поїздки обирати штатним чином (з допомогою полів вводу на веб-сторінці) - то так само як і на інших сайтах що є інтерфейсом до системи Вояджер - воно не дає купити квиток на короткий транскондонний маршрут. А от якщо вписувати потрібне місце початку і кінця поїздки в URL - він якимось дивом показує тариф і погоджується продавати квиток на коротші маршрути.

Саме з допомогою цього сайту шляхом вписування міст в URL вдалось "вичавити" квиток Люблін - Луцьк на ось-цей автобус
3). автобус Варшава 16:30 - ... - Люблін 19:50 - 2:30 Луцьк - ... -9:25 Вінниця, коштує з Любліна до Рівного 75PLN - що вже краще (але все ще недостатньо добре, поїзд у варіанті 14,62 євро+58 грн виходить по грошах не дорожче, зато не треба Хелм з маршрута викидати). Поки що не знайшов сайта, що умів би показати ціну на нього з Любліна до Луцька, може вона буде меншою.
ціна виявилась 55 злотих, але нажаль у потібний мені день - немає рейса (якби був - я б поїхав цим автобусом з Любліна до Ковеля замість поїзда).
« Last Edit: 25.06.14 , 07:06 by Maxy » Logged
Sath
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 25.06.14 , 07:06 »
Share Reply with quote

шляхом вписування міст в URL вдалось "вичавити" квиток Люблін - Луцьк на ось-цей автобус.
Чесно кажучи - нічіга собі спосіб. Я б не додумався. Буду знати, може ще де таке треба.
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 25.06.14 , 19:06 »
Share Reply with quote

c 28 июня возвращается пассажирское движение на польскую линию Влодава-Хелм (пока только по выходным).
Чем она интересна спросите вы? а тем, что это отрезок бывшей довоенной линии Брест-Хелм (на нашей стороне остался кусок Брест- Влодава (но на самом деле это Томашовка), а польской стороне Влодава-Хелм связи между этими линиями нет, так как мост был разрушен)
 причём линия Влодава-Хелм была давновато закрыта и сейчас на ней возобновляют движение.
Вот интересный репортаж о линии             http://tomkad.livejournal.com/129816.html
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 25.06.14 , 19:06 »
Share Reply with quote

а каким местом это в этой теме? это же не станция Влодава БЧ (что в Томашовке), а польская, на другом берегу реки, т.е. пересечь границу этим поездом нельзя.
« Last Edit: 25.06.14 , 19:06 by Maxy » Logged
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 25.06.14 , 20:06 »
Share Reply with quote

а каким местом это в этой теме? это же не станция Влодава БЧ (что в Томашовке), а польская, на другом берегу реки, т.е. пересечь границу этим поездом нельзя.

Ну а смысл ради одного сообщения создавать тему "Брест--Хелм"?   
А автомобильный пункт пропуска белорусско-польский находится в Домачево. Не так уж и далеко от Томашовки.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 25.06.14 , 20:06 »
Share Reply with quote

там что, пешеходов из Польши в РБ пускают?
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 25.06.14 , 20:06 »
Share Reply with quote

Пешеходов не пускают (поляки против). Но при желании в машину можно попроситься.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 25.06.14 , 20:06 »
Share Reply with quote

в машину впрашиваться с тем-же успехом можно и в Дорохуске.
Tags: kowel chelm 
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: