Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
03.08.20 , 17:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Розклади рейсів і маршрути поїздок

      Suggestions and their discussions

        357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)

Pages: 1 ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 ... 237
Print
Author Topic: 357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)  (Read 782654 times)
sergius
Active user

Posts: 4697


View Profile
« Reply #2160 on: 17.05.16 , 15:05 »
Share

I understand that I can take a look a Google Maps. But the discussion was about "стан грунту." Which is something you can't see on a map.
The Korosten - west line was mentioned as an example of how upgrades apparently were made disregarding the "стан грунту", if I understood right.
We were told that speeds got upgraded from 50-60 to 80-100.
While in reality there are several long parts of 60km/h. So I don't see neither logic nor the connection to the Ternopil-south situation.
What did I miss?
То, что нет ничего невозможного. Линия под Коростенем тоже проложена (грубо говоря) "по болоту". И это не помешало ее модернизировать. Участки по "10 км" вероятно самые проблемные, либо не поддаются модернизации, либо модернизация была отложена на потом. Не могу дать однозначный ответ.
To my mind, it is much better to repair 10-20 km somewhere else than to make 1 km in Berezovytsia.
Полностью поддерживаю.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #2161 on: 18.05.16 , 19:05 »
Share

... Чіпляти можна або до Львів – Чернівці, який Іван колись хотів пустити через Чортків/Заліщики, або навіть пустити тудою Ковель – Чернівці, щоб не втрачався зручний зв’язок Волині й Тернополя після переформатування 792 вже цього літа.

Невже ти умовив (чи умовиш у майбутньому)  причетних на ту "зелену полюцію", яка всім муляла очі?

новий 667/668 - зелена лінія.

Аби всі вагони не рухались до Львова - можна по Красному перечіпляти частину (половину) вагонів.
Наприклад, їде із Ковеля до Красного, відчіпляє вагони "з Ковеля до Львова" і причіпляє вагони "зі Львова на Чернівці".Можливо, цей новий 667/668 якось покриє функціонал 791/792.

Когда наконец прекратится этот пистец? Коллеги, поймите, не пресекая на форуме буйство поллюций, мы очень много теряем в авторитете.

Да, у нас многое сейчас получается. Да, к нашему мнению прислушиваются. Но мы многое теряем, когда у нас за спиной от таких тем могут ржать не только лошади.

К сожалению, интернет для многих ассоциируется с безнаказанной возможностью написать на заборе слово "х*й", в обезличенном электронном варианте. Касается не только поллюционеров из нашего форума. Я видел например группу "Транспорт Киева", там да, срачи на полтыщи комментариев, не то что у нас. И поллюции тоже зачотные: продление киевской городской электрички на Троещину прям по проспекту, вместо трамвая. И прочая, прочая.

Сейчас Иван напишет что это изучение "громадської думки" ни к чему не обязывающее. Но нельзя так. Форум много психов читает. И сотрудники УЗ тоже это читают. А мы изучаем думку вроде как серьезно, вот уже тучу комментариев наваляли. Я вот сейчас не могу понять, почему тема собрала столько комментариев. Комментарии – это пища для тролля. Или для активиста, поймавшего звездочку. В данном случае еквипенисуально.

Почему мы так пофигистически относимся к родному форуму, позволяя ему превращаться в сборище фломастаторов? Мы ведь все обязаны этому форуму. Своим развитием, становлением, знакомствами, общими идеями, деятельностью. Для нас, жд-фанатов, это вторая Родина.

Нельзя так со своей вотчиной.

У меня всё.

Мабуть коні і причетні з ними втомились сміятись, і серйозно взялися за це питання. Ну, час лікує душевно-ментальн травми, і те що раніше дратувало ("зелена полюція") може стати реальністю. Чи правильно я зрозумів?
Logged
Віктор Гарвона
Active user

Posts: 5643


View Profile
« Reply #2162 on: 18.05.16 , 22:05 »
Share

Неправильно. Краще відновити рух через Гусятин для зв“язку колгоспів півдня Тернопілля зі столицею, а раховоз забрати на нормальний повносоставний швидкий маршрут
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #2163 on: 18.05.16 , 22:05 »
Share

Неправильно. Краще відновити рух через Гусятин для зв“язку колгоспів півдня Тернопілля зі столицею, а раховоз забрати на нормальний повносоставний швидкий маршрут
З раховозом - зрозуміло, а як Ковель-Чернівці через Гусятин? чи мова про Київ-гречани-Гусятин-Чортків-Заліщики... , як причіпку до чогось?
Logged
Віктор Гарвона
Active user

Posts: 5643


View Profile
« Reply #2164 on: 19.05.16 , 12:05 »
Share

мова про Київ-гречани-Гусятин-Чортків-Заліщики...

++
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #2165 on: 19.05.16 , 12:05 »
Share

Десь на початку теми (постараюсь знайти) це відкидалося принципово через стан тамтешньої колії, бо такий варіант тоді точно згадували.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #2166 on: 22.05.16 , 18:05 »
Share

Іване, ти в Києві казав, що плануєш зробити зміст раховозної теми. Коля пішов далі, Біблія змісту не має, тепер ще потрібно створити секту Свідків Раховоза, які б могли точно вказувати всім бажаючим, де, коли, якою реплікою і ким була написана та чи інша притча:)))
))) обіцяв в Києві і тут і давно... колись таки дійдуть руки і на першій сторінці буде "ЗМІСТ". Десь з нового розкладу (взимку), коли буде трохи часу.
Logged
Doobey
Active user

Posts: 1537


View Profile
« Reply #2167 on: 22.05.16 , 18:05 »
Share

Іване, ти в Києві казав, що плануєш зробити зміст раховозної теми. Коля пішов далі, Біблія змісту не має, тепер ще потрібно створити секту Свідків Раховоза, які б могли точно вказувати всім бажаючим, де, коли, якою реплікою і ким була написана та чи інша притча:)))
))) обіцяв в Києві і тут і давно... колись таки дійдуть руки і на першій сторінці буде "ЗМІСТ". Десь з нового розкладу (взимку), коли буде трохи часу.
Може, доживем до того дня, коли всі стануть раховозом задоволені та відпаде потреба в обговоренні графіку. О тоді всі з посмішкою будемо переглядати цю тему, як священні сторінки новітньої історії:)
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #2168 on: 27.05.16 , 13:05 »
Share

УЗ запускает акцию на 3 месяца. По цене до Хмеля едем до Камянца. С посещением залов повышенной комфортности. Определенными поездами, которые более-менее подходят к дизелям, если их больше одного.  Обвешиваем как антикорупционными листовками все что можно. Считаем пассов, - смотрим что и куда и откуда. Это же делаем с Раховом, Хмельником и все-всем-всем. Под это дело даже можно дизель-поезда или автобусы запустить. Правильно вложенные деньги в мониторинг окупаются очень быстро с перекрыванием тех проектов, которые не оправдали надежд.
Повна маячня. Висаджувати рахівських пасажирів вдосвіта сонними аби перерахувати як кур і запакувати в Д1 з дерев'яними лавками, аби там вони ще 5 годин теліпалися до Рахова. Це в той час, коли інші пасажири за 5 годин долають відстань з Києва до Львова в комфортних сидіннях і бідкаються, що важко висидіти. Хіба й так не видно, що за тиждень на перед всі квитки викуплені з Києва на Рахів... не зважаючи на відсутність кондиціонера та на 2 год довшу дорогу, ніж гіпотетичний витягнутий до Рахова 43/44. До того ж у 357/357 квитки до Рахова закінчуються раніше ніж на наявні 43/44 та 143/144, тому видно, що пасажири чомусь обирають недолугий раховоз, який давно пора перевести на нитку 43/44.
Запропонуйте УЗ висаджувати Трускавецьких пасажирів в 4:30 по Львову і рахувати тих, хто пересяде на електричку. Або - почати з Одеси - рахувати пасажирів до Затоки. Або по Мукачевому пересаджувати ужгородських пасажирів і рахувати їх. Чи в Ківерцях у бік Ковеля, чи ще де-інде.

п.м. Я пропонував накинути додаткові +50 грн "гірського тарифу", але в УЗ немає справжніх менеджерів, які б могли це втілити в життя, бо в них є жорстка формула без можливості введення додаткових фіксованих доданків.
Чомусь автобусники можуть тримати ціну 336 грн за сидяче місце на тому ж маршруті, а УЗ не може створити такі цінники, а тільки бідкається, що неокупно. Хто заважає підняти ціни? Підняти на окремих напрямках хоча б до рівня автобуса.
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=300100&r=0663
« Last Edit: 27.05.16 , 14:05 by Iwan » Logged
mikolalex
Active user

Posts: 459


View Profile
« Reply #2169 on: 27.05.16 , 14:05 »
Share

Згоден з Іваном. Приходжу до висновку, що у психології наших людей між прямим сполученням і пересадкою(хай навіть суперкороткою і зручною) - величезна прірва.
Ось ще приклад із нещодавнього(обговорення розбивки поїздки по міждержавному тарифу):
Quote
Я многим говорил о разбивке. Сперва восхищаются, о, мол, супер. Наступает дата поездки и берут прямой билет. Дескать, с сумками неудобно скакать. Но....когда-нибудь обязательно попробуем, спасибо за информацию.
Люди бояться зробити "пересадку" всередині одного потягу, а що вже говорити про справжні пересадки?..
Окрім чисто суб"єктивних причин(ірраціональний страх перед пересадкою, "некомфортно"), є і чисто об"єктивні причини, як то недовіра до УЗ(у разі запізнення потягу пасажирів "кинуть"), відсутність поінформованості(пересічний пасажир не стане шукати пересадки на сайті Яндекса або тим більше добирати їх вручну). В принципі, я вважаю, що з цим треба боротись. Поступово. Та ж РЖД уже ввела таке поняття для приміських потягів, як "сполучені потяги". Якщо з одного приміського є пересадка на інший, це показується у розкладі на усіх станціях і на сайті як єдиний потяг. Звісно, окрім інформ. складової мають бути і підвищені гарантії узгодженості даних потягів.
Для пдсів це складніше, прикладів, коли є зручна пересадка в обидва боки між двома потягами, я знаю небагато. Часто, в один бік доводиться їхати так, у інший - уже іншими потягами... Також, потрібно визначити верхню межу часу очікування... Т.як я сумніваюсь, що пасажири клюнуть на рекламу пересадки більше, скажімо, ніж півгодини...
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 ... 237
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Google visited last this page 23.05.16 , 18:05