Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.17 , 08:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)

Pages: 1 ... 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 [226] 227 228 229 230
Reply | Print
Author Topic: 357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)  (Read 521391 times)
Iwan
Active user

Posts: 3140


View Profile
« Reply #2250 on: 22.03.17 , 13:03 »
Share Reply with quote

Досягнуто економічний ефект в розмірі 1,5 млн.грн. )))
675/676 мав населеність 50% ... невже цього не достатньо аби запустити МВРС: Коломия (22:00) – Заліщики (01:00) та Заліщики (03:40) – Коломия (06:40) ? (відповідь на це запитання - в спецтему, не сюди).


Logged
Iwan
Active user

Posts: 3140


View Profile
« Reply #2251 on: 22.05.17 , 11:05 »
Share Reply with quote

УЗ вирішила справу з недостачею місць у 357/358 досить оригінально: зарегулювала продаж на цей поїзд для Яремчого, Татарова та Ворохти в обидва боки на ділянці Ворохта - Київ ))))
Вони розуміють, що:
- ранкове прибуття в гори, незважаючи на ранній виїзд із Києва, - затребуване;
- вечірній виїзд із Києва, незважаючи на обіднє прибуття в гори, - затребуване;
- ділянка Теребовля - Коломия затребувана пасажирами, особливо у разі пізнішого виїзду із Києва (20:хх)...
і вперто не хочуть витягувати 43/44 в гори... навіщо писати, що пасажирам 357/358 добре вранці приїздити в Яремче/Татарів/Ворохту, коли продаж на цей поїзд закритий? Як показує практика, найкраща зброя проти тупості причетних - час. Не пройде і двох років, як вони порозумнішають.

Logged
bennington111
User

Posts: 3


View Profile
« Reply #2252 on: 01.06.17 , 09:06 »
Share Reply with quote

Добрий день. Можливо хтось знає інформацію про 357К (Київ - Рахів), чому немає квитків на липень? Цей потяг відміняють? Варто ще далі чекати квитки, чи шукати інші способи проїзду?
Logged
Entony
Active user

Posts: 1876


View Profile
« Reply #2253 on: 01.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Після 2 липня коректують розклад 357/358. Можливо змінять йому розклад кардинально, а можливо на пару хвилин. Чекайте, коли відкриють продажу.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 3140


View Profile
« Reply #2254 on: 01.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Добрий день. Можливо хтось знає інформацію про 357К (Київ - Рахів), чому немає квитків на липень? Цей потяг відміняють? Варто ще далі чекати квитки, чи шукати інші способи проїзду?
У зв'язку із призначенням іншого поїзда (№247К Київ-Одеса) із часом відправлення із Києва о 14:40 (співпадає із часом відправлення та напрямком прямування на ділянці Київ - Фастів п. № 357 Київ - Рахів), розклад п. 357 буде змінено. Є сподівання, що змістять час відправлення на пізніше. У зв'язку з цим реалізація проїзних документів тимчасово обмежена. У зворотньому напрямку - без обмежень.
Деталі тут: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=122719.msg464694#msg464694
Logged
Iwan
Active user

Posts: 3140


View Profile
« Reply #2255 on: 01.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Після 2 липня коректують розклад 357/358. Можливо змінять йому розклад кардинально, а можливо на пару хвилин. Чекайте, коли відкриють продажу.
На "кардинально" ніхто зараз не готовий, тим паче у літню пору з купою 2хх, а от "на пару хвилин" - більш реально. Крім того тернопільська причіпка при незмінності зворотного розкладу (його зараз і не потрібно змінювати) не дозволить нічого кардинально змінити, бо УЗ не уміє перечіпляти вагони за 10хв... вміє за 1:40.
Logged
bennington111
User

Posts: 3


View Profile
« Reply #2256 on: 01.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Quote
У зв'язку з цим реалізація проїзних документів тимчасово обмежена. У зворотньому напрямку - без обмежень.
Справа в тому, що квитків немає і в зворотньому напрямку.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1876


View Profile
« Reply #2257 on: 01.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Отож! Тому виникла думка, що можливо щось кардинально змінюватимуть.
Так як в 14:40 буде відправлятись 247 Київ - Одеса, в 14:46 відправлятиметься літній 162 Київ - Миколаїв, в 14:52 приміська до Фастова, то скоріш за все 357 втиснуть десь в 14:34 з Києва.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 3140


View Profile
« Reply #2258 on: 01.06.17 , 11:06 »
Share Reply with quote

Quote
У зв'язку з цим реалізація проїзних документів тимчасово обмежена. У зворотньому напрямку - без обмежень.
Справа в тому, що квитків немає і в зворотньому напрямку.
Вчора наче ще були. Не встиг відстежити.

Отож! Тому виникла думка, що можливо щось кардинально змінюватимуть.
Так як в 14:40 буде відправлятись 247 Київ - Одеса, в 14:46 відправлятиметься літній 162 Київ - Миколаїв, в 14:52 приміська до Фастова, то скоріш за все 357 втиснуть десь в 14:34 з Києва.
В такому разі на 14:34 краще було б покласти 247 (літній, по днях тижня), ніж посувати "на раніше" 357, а ті 6хв використали б на зупинки 247 між Києвом та Миронівкою.
« Last Edit: 01.06.17 , 11:06 by Iwan » Logged
Entony
Active user

Posts: 1876


View Profile
« Reply #2259 on: 01.06.17 , 12:06 »
Share Reply with quote

Ось завели 357. Був правий. Втиснули відправлення ще на 6 хвилин раніше. Плюс добавили зупинку у Фастові.

357 КИЇВ - РАХІВ з 1 липня!

КИЕВ ПАСС    -    -    14:34
ФАСТОВ 1    15:33    4 мин    15:37
ВИННИЦА    17:37    5 мин    17:42
ХМЕЛЬНИЦК    19:48    17 мин    20:05
ТЕРНОПОЛЬ    21:56    39 мин    22:35
ТРЕМБОВЛЯ    23:45    2 мин    23:47
ХОРОСТКОВ    00:20    2 мин    00:22
КОПЫЧИНЦЫ    00:42    2 мин    00:44
ЧЕРТКОВ    01:17    4 мин    01:21
ТЛУСТЕ    02:12    2 мин    02:14
ЗАЛЕЩИКИ    03:06    4 мин    03:10
СТЕФАНЕШТЫ    03:36    2 мин    03:38
ГОРОД ЗАВ    04:21    2 мин    04:23
ГВОЗДЕЦ    05:00    1 мин    05:01
КОЛОМЫЯ    05:37    20 мин    05:57
ЯРЕМЧЕ    06:57    5 мин    07:02
ТАТАРОВ    07:34    3 мин    07:37
ВОРОХТА    07:53    2 мин    07:55
ЯСИНЯ    08:40    3 мин    08:43
КВАСЫ    09:08    2 мин    09:10
РАХОВ    09:43    -    -
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 [226] 227 228 229 230
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.076 seconds with 20 queries.