Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.01.21 , 02:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)

Pages: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 [239]
Print
Author Topic: 357/358 (457/458) Київ - Рахів через Заліщики (Пропозиція та удосконалення)  (Read 831565 times)
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #2380 on: 31.12.20 , 23:12 »
Share

Но я им за это буду выедать мозг чайной ложечкой. Может к концу марта и роды произойдут. У меня за двое суток беспробудного фломастирования челноки вышли без трогания ПДС, так допы поотменяли типа 191, 179, и я под шумок десять электричек переложу. Депо со скандалом убедил ездить за 25 минут и менять кабину за 10, осталось во вторник добить с Галей вопрос.
gooley
Active user

View Profile
« Reply #2381 on: 01.01.21 , 17:01 »
Share

Кому на хер теперь этот поезд нужен? УЗ опять прогнулось под этого Рахоебанутого Ивана? Убрать поезд с маршрута через областной центр с населением более 250 тысяч человек и пустить его через Гвоздец с населением в 2 тысячи человек и Городенку с населением менее 10 тысяч. Просто нет слов... Крупная пассажирская компания пляшет под дудочку одного кретина, который решил из Рахова устроить Нью-Васюки. И ради удобства жителей 10-ти тысячной Городенки, которые могут добраться на шиннокопытном транспорте к примеру до Стефанешт (17 км.) или до Снятына ( 33 км.) и 2-х тысячного Гвоздеца, откуда до Коломыи 18 км. убирает 357/358 с Черновицкого хода.
Просто нет слов. Через участок, где оставили всего одну пару пригорода, теперь пускают ПДС в обход областного центра, способного генерировать пассажирские потоки. Очевидно, что желающих уехать в Киев, Рахов, Тернополь да да же и в Залещики гораздо больше из Черновцов, чем из Городенки и Гвоздеца. При всём уважении к жителям города Городенка и пгт Гвоздец изменение маршрута движения поезда - это популизм и не более того.
P.S. Уважаемые руководители УЗ! Думайте сами. Работайте, анализируйте пассажиропотоки, назначайте поезда, прокладывайте им оптимальные маршруты. Создаётся впечатление, что не желая работать, вы во всём слушать этого раханутого. Так и до окончательного краха недалеко. Остановитесь))))
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2382 on: 01.01.21 , 17:01 »
Share

Мда... Человек перебрал похоже на праздник))))

А если серьёзно - то шкурный интерес толкает не устойчивых граждан не только на переход на личности, но и на откровенные оскорбления.

Если по факту - то задам аналогичный вопрос - почему ради пары десятков пассажиров до Черновцов все остальные должны ехать в объезд  через Черновцы, тратя на это свое время и средства. Ну и УЗ аналогично должно ради этого жечь лишнюю соляру, оплачивать лишние часы работникам и делать ненужные маневры по Черновцам.

Почему не через Черновцы - хотя бы потому, что через Городенку самый короткий маршрут. Это вполне достаточный аргумент.
С такими аргументами нужно и все поезда следующие из Мироновки в сторону Козятина пропускать только через Киев. Ведь Киев - это столица, которая в 10 раз больше, чем Белая Церковь.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #2383 on: 01.01.21 , 17:01 »
Share

P.S. Уважаемые руководители УЗ! Думайте сами.
... решайте сами, иметь или не иметь ©. 1 января удержаться от подобной цитаты просто невозможно.

На самом деле решение вполне здравое и, кажется, еще с прошлого февраля тут подробно разжевывались предпосылки к борьбе за него. Мало того, что этот маршрут более экономичен и у него есть лоббисты среди Слуг темного властелина, так еще и городенковская ветка не захиреет без ПДС и обеспечит (в теплое время года) приемлемый подвоз к котловине излучины Днестра, где расположены два из десяти самых красивых туристических ландшафтов страны. Почему бы не порадоваться этому обстоятельству?

А с тем, что Черновцам по западному региону в идеале нужна зеркальная пара сидячек на Львов и вообще апгрейд скоростного сообщения со Львовом и Киевом, я последний стану спорить. Но в нынешней ситуации будет большим успехом даже реанимация ковельской укаждостолбной черепахи.
« Last Edit: 01.01.21 , 17:01 by Emblaze » Logged
Entony
Active user

View Profile
« Reply #2384 on: 01.01.21 , 17:01 »
Share

Хаха. Видно людина "недобрала" на Новий рік. 😂
Можливо після Старого Нового року, якраз коли поїде 357/358 через Городенку, то "доженеться". 😂😂😂
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2385 on: 03.01.21 , 14:01 »
Share

Вікторе, ось прийшов великий арбітр-мислитель Чернівецький і всієї Буковини (Північної і Південної), і долучився до нашої дискусії про зручне прибуття 358 до Києва (можливі варіанти між 5:59 і 6:43).

Я мечтаю, чтобы УЗ наконец-то разработала и реализовала концепцию "хабовой" модели пассажирских перевозок.
Чтобы не было вот такого вредительства:
по ст. Киев Пасс. 357 прибывает в 06:43, 92 прибывает в 06:49. А 722-й на Харьков отправляется в 06:45. При обеспечении пересадки, со Львова или Тернополя до Харькова можно добраться за 12 часов. Удобно ведь. И примеров такого вредительства масса. Вот я искренне мечтаю, чтобы это явление исчезло. Чтобы УЗ начала думать своей головой, а не принимать идиотские предложения так называемых активистов, и не строчила отписки типа "немає технічної можливості" и.т.п.
С Новім Годом всех.

Він, як і я, прихильний до забезпечення можливості пересадки на ІС до Харкова (чи ще кудись):

Ну, суто для мене як для пасажира — таке прибуття погано. Як для людини, яка хоче зрозуміти механізми взаємодії в цій структурі — це ахуй.
... однак, погодься, прибуття о 6:31 до Києва це не так вже й погано, як відправлення багатьох експресів з Києва раніше, ніж 6:31. На контрасті виглядає норм.
Прибуття із гір до Фастова - було "не дуже", а стане ще гірше. Згідний. Однак, не забуваймо про те, що 6:00 "нового незмінного на літо часу" відповідає 7:00 часу попереднього літа, коли переводили стрілки годинників. Це може трохи психологічно втішити.

Якби таке питання було — боюсь, його б і на 05:59 в Київ завели, лиш би не плутався під ногами нах.й.
З боку великого Києва 05:59 - теж терпимо, а от 5:45 по ІФ десятиліттями чую "скарги не надходили". Там воно більш незручне, бо в Києві метро швидко розсмоктує прибулих пасажирів, а у ІФ - трохи не так... ти ж знаєш про 43 - до Рахова.
Ще скажу таке, що від багатьох, хто прибуває до Києва чув про важливість прибути "якнайраніше", але не раніше, ніж 05:59. Я не наполягаю на цій цифрі, а лише констатую, що багатьом вона прийнятна. Не казатиму про гіпотетичні пересадки на ІС східних напрямків, але й такі варіанти теж раніше користувались попитом. З цього погляду 5:59 теж вважається (тими пасажирами, хто планує пересадку) норм.

Звісно, ми не можемо покладатись на думку лише одного арбітра-мислителя у царині пасажирських залізничних сполучень... можливо до грудня 2021 ще хтось висловиться на цю тему.

Інша частина тексту - беззмістовна, оскільки у засновку згадується про "масове врєдітєльство авторства УЗ", а у висновку - про "відписки про відсутність технічної можливості принимать идиотские предложения так называемых активистов":

Я мечтаю, чтобы УЗ наконец-то разработала и реализовала концепцию "хабовой" модели пассажирских перевозок.
Чтобы не было вот такого вредительства:
...
И примеров такого вредительства масса. Вот я искренне мечтаю, чтобы это явление исчезло. Чтобы УЗ начала думать своей головой, а не принимать идиотские предложения так называемых активистов, и не строчила отписки типа "немає технічної можливості" и.т.п.
С Новім Годом всех.

У непідготовлених читачів скадається таке враження, начебто усе наявне шкідництво - від так званих активістів; начебто УЗ не здатна "своєю головою" самостійно генерувати "масові" графіково-маршрутні незручності для пасажирів. Це не так. Якби автор цитованого допису брав активну участь у спілкуванні з УЗ, то мав би діаметрально протилежні переконання.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #2386 on: 03.01.21 , 19:01 »
Share

Так ти ж мусив бачити що переклали знову й підперли ранок. Тепер нема вже розтягнутого графіка, і не буде ранішого прибуття хоча б тому, що в 06:25 я хочу загнати в Київ перший човник.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2387 on: 04.01.21 , 00:01 »
Share

Так ти ж мусив бачити що переклали знову й підперли ранок. Тепер нема вже розтягнутого графіка, і не буде ранішого прибуття хоча б тому, що в 06:25 я хочу загнати в Київ перший човник.
Бачив :) Направду, все Ок. Досить гарно спресували з гірського боку... майже як у фантазіях типу "Городенка 18:0х - Київ 6:хх". Мій попередній пост - то лише констатація факту наявності активного буковинського вболівальника за більш ранкові прибуття до Києва у т.ч. 358. Я так розумію, що з поверненням маршруту до класичного вигляду це "більш раннє прибуття" втрачає сенс насамперед для Чернівців.
Дивно, що цей уболівальник забув підтримати ідею КШ про Чернівці 18:00 - Київ 6:00 та дзеркальний Київ 18:00 - Чернівці 6:00. А таке було з грифом "до втілення". Як на мене, то чернівецькому вболівальнику варто долучитись до групи "з подолання бар'єрів для організації беззупинкового транзиту територією РМ для більшої кількості поїздів".
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2388 on: 11.01.21 , 13:01 »
Share

З нашого боку — 20:00 з Києва і вкорочення до Ворохти, — пропозиція подана.
Ось, що в результаті виходить, враховуючи твою пропозицію про перенесення відправлення 49 на більш пізній час, з Ясінею, як бонус:

20:12 - не панацея. Там цілком може бути 20:19, але в такому разі цей пакет доведеться тягти аж із Києва до Хм (це накладно). Тернопільська причіпка (до 8 вагонів) могла б (якщо по Тернополю не буде обігу цих вагонів на експреси лок тяги) прямувати до/зі Львова, Перемишля чи Ужгорода (чи якогось гіпотетичного Дорохуска через Львів чи Здолбунів-Красне), але ці фантазії лежать за межами цієї теми.

143/144 - скинути на Шепетівку, а ця група із 8 вагонів (від двогрупного 357/358) перекриє функціонал 143/144 для Красного, Золочева і Зборова для сполучення із Києвом... тут головне, щоб Львів не їздив цією причіпкою далі, ніж Тернопіль (чи Хмельницький).

Но я им за это буду выедать мозг чайной ложечкой. Может к концу марта и роды произойдут. ...
Я тим часом вийму зі сховку свою чайну ложечку, бо 2 роки лежала без діла.
Tags:
Pages: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 [239]
Print
Jump to: