Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.12.17 , 20:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Зворотній квиток на поїзд і Шенгенська віза

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Зворотній квиток на поїзд і Шенгенська віза  (Read 2891 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 03.07.14 , 12:07 »
Share Reply with quote

Доповідаю про успішний досвід розв'язання проблеми, що турбує багатьох (у повідомленні є посилання на інші аналогічні запитання, ще ось тут аналогічне питання є) - подання на візу у ситуації, коли планується повернення потягом, ну наприклад Варшава - Київ, а зворотнього квитка немає і взяти його на момент подачі на візу неможливо з будь-яких причин.

Я з самого початку налаштувався на те, що той спосіб, у який більшість аплікантів обходить цю проблему - назразок купити квиток на що завгодно (автобус або на літак за тарифом, що підлягає поверненню), чим не їхатимеш і після одержання візи повертати такий квиток - "не наш метод".

Натомість - я написав листа консулові у довільній формі англійською мовою, де пояснив, яким саме поїздом збираюсь проїхати, і конкретну причину чому я не можу цей квиток надати у момент подачі документів на візу (у моєму випадку пояснення полягало у тому, що продаж відкриють лише за 45 днів, тобто на день подачі на візу купити такий квиток не є можливо). І цей лист - надав замість квитка на цю ділянку. Консульство було нідерландським, інші квитки (на Wizz Київ - Кельн і на Ryan Шарлеруа - Варшава) - у мене були.

Документи - взяли, при чому про те, що замість останнього квитка я надаю цей лист - дівчинка зауважила, але нічого не сказала. Візу - дали, дурнуватих запитань з приводу квитків - ні при подачі ні потім - не ставили.

Важливе зауваження - перед тим, як так зробити - я зателефонував їм щоб дізнатись, "чи взагалі так можна?" - і мені сказали що "не можна". Трохи подумавши над цією відповіддю я прийшов до висновку, що подібна заборона насправді навряд-чи існує, бо саме інсування подібної заборони в універсальному вигляді було б надто нелогічним у певних випадках - отже вирішив що мені по телефону відповіли неправильно і це помилкове уявлення конкретної дівчинки, тому вирішив чинити як задумав попри те, що мене по телефону запевнили у протилежному.
« Last Edit: 17.07.14 , 10:07 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 13.09.14 , 18:09 »
Share Reply with quote

ще один приклад успішного розв'язання цієї проблеми гідним чином - шляхом надання пояснень консульству, що квиток можна купити лише на місці:
 http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=944.msg382861#msg382861
все-таки нажаль ні, тут нижче правильно підказують, з самого принципового питання (в'їзд з України в Шенген і назад) підхід некрасивий, бронь авіаквитка, за котрим з самого початку не збирався летіти - це негарно, а "по-правильному" вирішено лише питання меншої важливості (для ділянки Белград - Будапешт).
« Last Edit: 13.09.14 , 20:09 by Maxy » Logged
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 13.09.14 , 19:09 »
Share Reply with quote

Некоректно говорить, что это обратный билет. Ведь пишется, что
Для участка Киев-Будапешт-Киев были оформлены брони на ВиззЭйр в обоих направлениях.         
Вообще-то было б интересно подать вместо этой брони письмо-объяснение, но к сожалению НЯП автор этого не сделал.
MK
User

View Profile
« Reply #3 on: 13.09.14 , 22:09 »
Share Reply with quote

Некоректно говорить, что это обратный билет. Ведь пишется, что
Для участка Киев-Будапешт-Киев были оформлены брони на ВиззЭйр в обоих направлениях.          
Вообще-то было б интересно подать вместо этой брони письмо-объяснение, но к сожалению НЯП автор этого не сделал.

Маршрут был изменен, т.к. консульство "накинуло" два дополнительных дня без брони гостиницы. Потому и пришлось переделывать маршрут с учетом изменившихся обстоятельств и ехать "по земле" с включением Дебрецена и Шарошратока-Чиерны. Не дали бы эти два дня - летел бы ВиззЭйром.
Так что, пожалуйста, не надо делать скоропалительные выводы не зная всех обстоятельств.  

Мадярское консульство страдает особым неадекватом в отношении билетом, по которым производиться въезд и выезд из зоны Шенгена, так что им равнозначен, что билет Чоп-Захонь, что Белград-Будапешт. 
« Last Edit: 13.09.14 , 22:09 by MK » Logged
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 13.09.14 , 22:09 »
Share Reply with quote

Мадярское консульство страдает особым неадекватом в отношении билетом, по которым производиться въезд и выезд из зоны Шенгена, так что им равнозначен, что билет Чоп-Захонь, что Белград-Будапешт.  
Мы говорим в этой теме о выезде из Шенгена, поэтому к теме эти билеты не относятся. У меня на въезд в прошлый раз вообще ничего не было, а билет Киев-Чоп приняли только после моих настойчивых уговоров. Как дальше буду ехать объяснил словами.
« Last Edit: 13.09.14 , 22:09 by Lyc » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 10.08.17 , 17:08 »
Share Reply with quote

Тут цікавий приклад зі зворотним квитком, щоправда, на літак:
Особливості безвізу: названо причини, за яких українців можуть зняти з рейсу
http://news.finance.ua/ua/news/-/408256/osoblyvosti-bezvizu-nazvano-prychyny-za-yakyh-ukrayintsiv-mozhut-znyaty-z-rejsu
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 10.08.17 , 18:08 »
Share Reply with quote

ну, це взагалі самодурство аґентів на реєстрації в аеропорту.
VB
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 10.08.17 , 21:08 »
Share Reply with quote

Цим брєдом страдають і зараз в країнах Євроунії, не знаю як до кого, але по відношенню до росіян, то був свідком. Різниця в тому, що там в Росії їх, щоправда, випускають в аеропортах, бо вони з Крулевця не були, щоб по землі добратись; судячи з розмови вони прилетіли транзитом через Хельсінкі десь з Росії. І ось десь у Леха Валенси при пересадці на рейс до якогось Аліканте зривають стоп-кран подальшій подорожі, бо немає квитка в Росію. Вмовляли, що вони вже так декілька раз літали, і квиток у фіннів купували за тиждень до вильоту,- не допомогло. Щоправда в деякий момент їх вже й були готові пропустити, якби не дурнувата звичка "такоє только в Польшє можєт бить, пастаянна нас сдєсь абіжают, как нє в Бєдронкє в горадє, так тут питаются, патаму что ми русскіє"
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 10.08.17 , 22:08 »
Share Reply with quote

В этом нытье есть определенное рациональное зерно, другой вопрос, что виной тому прежде всего сами русские.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 11.08.17 , 06:08 »
Share Reply with quote

Цікаво, якби та жіночка з Франківська показала тим клоунам з Мау, наприклад, квиток Перемишль-Львів на 705-й куплений через букінг, то вони б зовсім "зависли"?
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: