Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.01.17 , 17:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

поїзд Київ - Перемишль

Pages: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Reply | Print
Author Topic: поїзд Київ - Перемишль  (Read 70180 times)
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #540 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

про підв'язку до потягів РКР і пересадки щось не йшлося
Еще и как йшлося:
Corrected schedule including the Goddamn border stops
06:45  Kyiv            22:33 (UZ IC+)
12:17 Lviv            17:28   
13:25 Przemysl     14:26 (local time)
----
14:29 Przemysl      13:18 (PKP IC 2016/17)
17:54 Krakow Gl.     9:44
21:26 Wroclaw Gl.   6:16

Kyiv - Krakow travel time
12:09 ................... 11:49
« Last Edit: 03.01.17 , 19:01 by Andersen » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #541 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

А що там є цікавого в тих краях?
Бо в мене складалось враження, що найближче цікаве місце - це Краків
мене б приваблював в перу чергу Бардіїв і Замоcць. Ну і всякі дрібниці по дорозі, назразок Красічина. Ще Сандомир, але він на мій смак далеко, співвідношення очікуваної цікавсті до відстані на мій смак недостатнє, щоб туди пертись.
« Last Edit: 03.01.17 , 19:01 by Maxy » Logged
W_777
User

View Profile
« Reply #542 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

мене б приваблював в перу чергу Бардіїв і Замоць. Ну і всякі дрібниці по дорозі, назразок Красічина. Ще Сандомир, але він на мій смак далеко, співвідношення очікуваної цікавсті до відстані на мій смак недостатнє, щоб туди пертись.

А от суто теоретично, чи є якийсь маршрут (без власного авто) з Перемишля в Словаччину?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #543 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

ну якщо у Словаччину абстрактно від місця - то є неодноразово проговрений варіант з переходом з Ломниці-Здруй до Мнішка над Попрадом. Зараз це особливо зручно, бо добудували міст, там зовсім близько пройти. А раніше доводилось йти пішки ~3,5 км від Північної-Здруй, бо не було моста в потрібному місці.

Але в Бардеїв так потрапляти криво, бо це гак на захід. А як в Бардеїв потрапляти не криво - я не знаю.
klepko
Active user

View Profile
« Reply #544 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

мене б приваблював в перу чергу Бардіїв і Замоць. Ну і всякі дрібниці по дорозі, назразок Красічина. Ще Сандомир, але він на мій смак далеко, співвідношення очікуваної цікавсті до відстані на мій смак недостатнє, щоб туди пертись.

А от суто теоретично, чи є якийсь маршрут (без власного авто) з Перемишля в Словаччину?
Є. Поїздом до Жешува, звідти автобусом до аеропорту Відня, потім до Братислави.

До речі, а можливо запустити локомотивний потяг (не Тарпан/Хюндай) до Перемишля у режимі ІС? Тоді б можливо було чіпляти по одному вагону з інших міст - Харкова, Дніпра, Франика, Ужгорода тощо.
brons
User

View Profile
« Reply #545 on: 03.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

Volodymyr, автобус неспроможний подолати ділянку Пшемисль-Жешув швидше 1 год 30 хв в принципі, ще 2,5 год до Кракова. Це уже 4 год з хвилинами. І без заїзда в Тарнув не кажучи вже про всяки Дембиці, Ланьцути і Бохні. Поїзд же іде 3 год 20 хв.
З невеликою валізою неможливо швидше як за 10 хвилин вийти з потягу, спуститися в тунель, добігти на автовокзал, пред'явити квиток і поставити сумку в багажник, а ще ж мусить бути хвилини 3 на вихід з поїзда і якийсь запас.
Відтак суттєво скоротити годину на пересадку не вийде!

Щодо автобусів вглиб Польщі і в Зах.Європу, то автобус у Вроцлав відправляється о 6.20, так само дуже рано відходить автобус в Європу євролайнс. Але і коли вони відходили об 11 українці туди аж масово не рвались.
Перенесення їх відправлення на 14-15 год призведе до прибуття в Німеччину, Чехію, Голандію тощо в чортів голос, що не зможе сподобатися більшості польських заробітчан.

Автобусів до Варшави з Перемишля 1,5 пари і більше їх не було вже дуже давно, навіть в той період, коли там було всього 2 ТЛК, які цугикали півдоби.
Volodymyr
User

View Profile
« Reply #546 on: 03.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

Brons, я мав на увазі, що зараз добиратися автобусом Львів-Краків довше ніж  (потягом Львів-Перемишль) + (автобусом Перемишль-Краків). Тобто якщо потяг Київ-Перемишль протримається доволі довго, то можуть з'явитися рейси мережевих автобусних перевізників типу Краків-Перемишль чи Прага-Перемишль заточені під українців, що пересідатимуть на потяг по Перемишлю.
Ви праві, сам Перемишль не генерує достатнього автобусного пасажиропотоку ні на Краків, ні на Прагу,ні навіть на Варшаву, а от як станція пересадки для України він має певну перспективу. Мережеві автобусні перевізники типу Flixbus (de), Studentagency (cz), PolskiBus (pl) не хочуть відкривати рейси до Львова переважно через довгий і непердбачуваний по часу перетин кордону. Відкрити рейс до Перемишля й збирати українського пасажира там - принципово зручніше тому що це дозволить мати гарантований розклад руху і не буде потреби  зв'язуватися з  дозволами й бюрократією по Україні.

Щодо часу відправки автобусів зі Львова в Європу то ви не зовсім повно описали ситуацію. Тільки з Івано-Франківська щодня на Прагу є 5-6 рейсів розкиданих між 10ю ранку і 18ю вечора - вони проходять через Краківець між 16ю і 24ю і більшість з них має тарифну зупинку в Кракові.

Andersen
Active user

View Profile
« Reply #547 on: 03.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Зачем ехать на автобусе когда есть поезд?
С декабря Перемышль - Краков на поезде будет занимать всего 2:30. Ожидается пар 10 - на любой вкус и во всем удобное время.
УЗ может восстановить утренний поезд из Львов до Перемышля что дает еще возможности.
Для фанов автобусного транспорта даже тут на жд-форум есть своя тема: http://forum.railwayclub.info/index.php?board=18.0
Banderilliero
User

View Profile
« Reply #548 on: 03.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

УЗ может восстановить утренний поезд из Львов до Перемышля что дает еще возможности.

А яким складом буде цей рейс виконуватись?
kiz
User

View Profile
« Reply #549 on: 03.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Знакомый ехал этим поездом 31 декабря, гоаорит былогдеьо  по 15 человек в каждом вагоне.
Этот поезд неплохо согласовался с райанэйровским рейсом в жешов
Tags:
Pages: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Reply | Print
Jump to: