Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.01.17 , 17:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      поїзд Київ - Перемишль

Pages: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Reply | Print
Author Topic: поїзд Київ - Перемишль  (Read 70184 times)
Kotenok
Active user

Posts: 2753


View Profile
« Reply #560 on: 05.01.17 , 03:01 »
Share Reply with quote

Там до 16 січня інших квитків, окрім як рукописних, і не обіцяли: http://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy%20i%20taryfy/Międzynarodowe/warunki_oferta_Specjal_UZ-PKP_2016_2017.pdf
От тільки чому про це не знають касири в Кракові?
Есть мнение, что ключевым моментом при общении с польскими кассирами является знание точного названия тарифа/оферты, желательно на польском. В этом случае кассир, даже если он не знает как это сделать - может спросить у того кто знает. Мне так в Варшаве оформляли билет из Чехии, через консилиум между соседними окошками "может ты знаешь?" и вызов старшего кассира.
Logged
brons
User

Posts: 30


View Profile
« Reply #561 on: 05.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Andersen, я колись рахував коли має бути відправлення пропонованої вами ЕРки, щоб встинути до 8 ранку (тоюто 7.25) з пересадкою в Мелиці. Без напрягу то це 4.45
Logged
Andersen
Active user

Posts: 1485


View Profile
« Reply #562 on: 05.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Why would the travel time Lviv - Mostichka be more than 60 minutes if there are no calls (stops) en route?
It's an around 80 km distance and the train should be running at 100 km/h.

Moreover, a train of combined overnight wagons from the listed trains could leave Lviv around 6:50 which is both convenient for passengers from Lviv and provides time for maneuvering with the wagons from latest arriving train component (#26).
It will arrive to Przemysl 1:30 - 2:00 later, including both border control procedures. That makes 8:50 Kyiv time at the latest, which is 7:50 central european time.
Perfect for further Polish connections departing between 8 and 9.  
It might be 1-2 wagons from the Kyiv - Lviv (#91, arr. 6:00), 1-2 wagons from the Kyiv - Frankivsk/Vorokhta (#143, arr. 6:10), 1-2 wagons from the Kyiv - Uzhhorod (#81, arr. 6:20) or 1-2 wagons from the Odesa - Lviv (#26, arr. 6:33).
« Last Edit: 05.01.17 , 13:01 by Andersen » Logged
volotar
Active user

Posts: 160


View Profile
« Reply #563 on: 05.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

Есть мнение, что ключевым моментом при общении с польскими кассирами является знание точного названия тарифа/оферты, желательно на польском. В этом случае кассир, даже если он не знает как это сделать - может спросить у того кто знает. Мне так в Варшаве оформляли билет из Чехии, через консилиум между соседними окошками "может ты знаешь?" и вызов старшего кассира.

Це на Варшаві-Центральній?. Круті в них касири, нічого не скажеш. Що вже тоді говорити про каси десь в провінції.
В кінці січня планую проїхатись з Перемишля до Львова на IC+. Так бачу, що треба буде перед тим написати кілька листів в PKP і спробувати вияснити, в чому полягає проблема з продажем.
Logged
volotar
Active user

Posts: 160


View Profile
« Reply #564 on: 05.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

http://www.epravda.com.ua/news/2017/01/4/616744/

Кабінет міністрів погодив спрощене проходження митних процедур для пасажирів поїзда Київ-Львів-Перемишль.

Про це йдеться у прес-релізі "Укрзалізниці".

Розпорядженням уряду передбачено опрацювання всіма причетними службами та запровадження механізму прикордонного та митного контролю під час руху поїзда між станціями Львів і Мостиська-2 та у зворотному напрямку.
"Оперативне затвердження цього документа – яскравий приклад того, що бюрократія зникає, коли йдеться про комфорт українців, адже тепер час у дорозі майже на годину зменшився - до 6­­­­ годин 40 хвилин", - повідомив директор з пасажирських перевезень і сервісу "Укрзалізниці" Ігор Романків.
« Last Edit: 05.01.17 , 14:01 by volotar » Logged
Andersen
Active user

Posts: 1485


View Profile
« Reply #565 on: 05.01.17 , 15:01 »
Share Reply with quote

5:20 + 0:10 (Lviv) + 1:10 (Lviv - Przemysl) = 6:40. Теоретический возможно - если ускорить ход МОСТИСКА 2 - ПШЕМЫСЛЬ.
Но сейчас польский погранконтроль проходят в поезде, верно? 30 минут по Медыке. Это ж добавить надо.
Может пан Романків не до конца разобрался?
705 КИЇВ ― ПЕРЕМИШЛЬ
КИЕВ ПАСС          -          -             06:45...
ЛЬВОВ                12:05    12 мин    12:17
МОСТИСКА 2       13:14    13 мин    13:27
МЕДЫКА              12:37    30 мин    13:07
ПШЕМЫСЛЬ ГЛ    13:25    -    -
« Last Edit: 05.01.17 , 15:01 by Andersen » Logged
volotar
Active user

Posts: 160


View Profile
« Reply #566 on: 05.01.17 , 15:01 »
Share Reply with quote

Мені його математика теж незрозуміла. Хіба що поляки перенесуть свій контроль з Медики в Перемишль на платформу.
Logged
Andersen
Active user

Posts: 1485


View Profile
« Reply #567 on: 05.01.17 , 16:01 »
Share Reply with quote

Верно, но польский погранконтроль скорее мало зависеть от "Розпорядженням уряду" украйского :)
« Last Edit: 05.01.17 , 16:01 by Andersen » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20313


View Profile
« Reply #568 on: 05.01.17 , 16:01 »
Share Reply with quote

Це на Варшаві-Центральній?. Круті в них касири, нічого не скажеш
З міжнародним сполученням так майже усюди.

Це я колись думав що лише у нас дуреп у міжнародні каси понасаджували, а в інших країнах все гаразд.

Зараз, після того як я неодноразово спостерігав за тим, як касир дезінформує пасажирів з приводу міжнародного сполучення в різних країнах - я прийшов до висновку - схоже через те, що у міжнародному залізничному сполученні складна матчастина, тарифів багато різних і в них деколи на інших напрямках застосовується інакша логіка, в якихось областях - касири так чи інакше "плавають". Тим більше що з якимось екзотичнішим видом квитка касир може роками не стикатись.
Коротше через недостатню компетенцію касира можуть не продати те, що продаватись повинно - майже в усюди, особливо якщо пасажира ніхто не інструктував що саме треба з касира треба витрусити.
« Last Edit: 05.01.17 , 22:01 by Maxy » Logged
Emblaze
Active user

Posts: 1394


View Profile
« Reply #569 on: 05.01.17 , 17:01 »
Share Reply with quote

Andersen, я колись рахував коли має бути відправлення пропонованої вами ЕРки, щоб встинути до 8 ранку (тоюто 7.25) з пересадкою в Мелиці. Без напрягу то це 4.45
Кошмар.
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.085 seconds with 20 queries.