Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
06.12.21 , 13:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Travelogues

З Ужгорода до чорноморського узбережжя Болгарії (липень 2014)

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Print
Author Topic: З Ужгорода до чорноморського узбережжя Болгарії (липень 2014)  (Read 26982 times)
opex
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 17.08.21 , 18:08 »
Share Reply with quote

Я скатався на довгий уїкенд в Несебр, мені сподобалося. Три дні на морьку і хоч трохи змінити середовище - нормально. Але особисто я у Болгарії або у Созополі або у Несебрі люблю - інші міста віють совком неймовірно.
Раянами літали?
туди - в Бургас віззами. Назад - із Софії раяном, ще і ковідний сертифікат використав. Між Бургасом та Софією - денна сидячка через Казанлик - дуже сподобалось, красоти, тунелі, гори. Ще і вид на літаючу тарілку Бузлуджа.
sean
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 17.08.21 , 20:08 »
Share Reply with quote

ще і ковідний сертифікат використав.
ти ж маєш на увазі Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від сімейного лікаря, вірно я розумію?
opex
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 17.08.21 , 23:08 »
Share Reply with quote

ти ж маєш на увазі Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від сімейного лікаря, вірно я розумію?
Ні, вибачте, трохи невдало висловився. Сертифікат від раянів, коли вони у першу хвилю ковіду поскасовували рейси. У мене був на 34 євро, квиток коштував 52, я доплатив 18.
А так по тесту пцр в‘їжджав, спеціальні цьоці перед прикордонниками у всіх тести дивились у аеропорту Бургас.
azh
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 18.08.21 , 01:08 »
Share Reply with quote

Оскільки частина коментарів ніби стосуються мене, то спробую відповісти.

Писав про подорож землею, а не літаком, бо я літаю рідко, а дружина не літає зовсім. Підозрюю, що є ще люди такого типу, то, може, буде цікаво комусь із них. Плюс - деякі деталі переходу кордону в ці дні можуть становити інтерес.

Мета нашої подорожі - переважно поплавати і трохи поправити здоров'я. Подорожі до цікавих міст узбережжя плануються вкрай обмежено. У Несебрі були - місто, мабуть, найгарніше з того, що бачили в Болгарії. Созопол, на жаль, трохи далекувато -- цього разу не поїдемо. Нам ще подобається Балчик -- сьогодні (вже вчора) там були (далеко не вперше), стара частина дуже цікава ландшафтно і архітектурно. Правда, там треба багато ходити по вертикалі (а ми вже не юні), та й на пляж тамтешній у мене була сильна алергія, тому я там не купаюся.

Щодо "совка", то так, у болгарських міських (та й сільських) пейзажах деяка "совковість" присутня. У цьому, можливо, одна з "родзинок" цієї країни, адже ми саме тому їздимо в різні країни, що вони різні. Та й мені, людині старшого покоління, зовнішня "совковість" далеко не завжди заважає, часом просто нагадує молодість.  Гірше -- "совковість" внутрішня. Її у багатьох болгарів (як слушно зауважив пан Megapups)  дійсно помітно. Особливо серед людей мого покоління чи старших, які часто добре знають російську мову й очікують зустріти налаштованих подібно до себе серед ровесників з колишнього СРСР ("натуральних совків"). Я волію спілкуватися з ними англійською чи ламаною болгарською, і у нас одностайність не дуже виходить. Але перелік їхніх героїв, наведений паном Megapups-ом, мене заскочив -- я з них знаю тільки Тодора Живкова. Значить, не так уже й добре я вчився у школі.

Про зворотну дорогу напишу post factum, але планується вже описаний варіант, що став для нас стандартним -- через Силістру, Келерашь, Бухарест і Сіґет.
sean
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 18.08.21 , 08:08 »
Share Reply with quote

Ні, вибачте, трохи невдало висловився. Сертифікат від раянів, коли вони у першу хвилю ковіду поскасовували рейси. У мене був на 34 євро, квиток коштував 52, я доплатив 18.
Майже ковідний сертифікат😄 Файно, зрозумів, ваучером райани його йменують😊
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 18.08.21 , 10:08 »
Share Reply with quote

Писав про подорож землею, а не літаком, бо я літаю рідко, а дружина не літає зовсім. Підозрюю, що є ще люди такого типу, то, може, буде цікаво комусь із них. Плюс - деякі деталі переходу кордону в ці дні можуть становити інтерес.

Так, такі звіти зараз дуже корисні, враховуючи особливості перетину кордонів в часи "безкінечної" пандемії.
opex
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 18.08.21 , 10:08 »
Share Reply with quote

Так, такі звіти зараз дуже корисні, враховуючи особливості перетину кордонів в часи "безкінечної" пандемії.

Плюсую, і взагалі на форумі стало так мало звітів і взагалі про подорожі! Всі стали графістами і знавцями конституції, а хочеться читати подібні тревел-історії, бо графіки на Рахів уже в печінках.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 18.08.21 , 10:08 »
Share Reply with quote

Автогара Мілітарі знаходиться прямо біля метро Печій (Pacii) — передостання станція червоної лінії на захід, як у нас Житомирська. (Там ще й Політехніка по дорозі, теж як у нас:)). Але сам автовокзал не так, як у нас маршрутки на Житомир, а з південної сторони аналога пр. Перемоги — вийти з метро, пройти ліворуч у бік центру, перейти дорогу, трохи далі по прилеглій вулиці сам автовокзал. Точніше, пародія на наші автовокзали — один будиночок з касами перевізників (не всіх, переважно міжнародних), другий з невеликим залом очікування, ще там якийсь магаз чи кафешка поруч. Їздив звідти два рази в Римніку-Вилчу якимось локалом (гроші водію) і Софію (фліксбусом, квиток роздруковував). Універсальних кас у нашому розумінні там немає.

А спальний вагон Сігет - Бухарест — це такий закруглений з усіх боків червоний або синій ретро-РІЦ, де всередині написи німецькою, а в кінці коридору крісло для провідника? (Таким червоним їхав з Алба-Юлії до Сучави. Виробництво Hansa (ФРН) найпізніше початку 70-х. Старовина, але є в них якийсь ностальгічний шик, приблизно як ми колись із білих вагонів дивилися на шоколадні амендорфи міжнародних поїздів, ще крутішими виглядали закруглені зверху РІЦ з написами "Спальный вагон" різними мовами, а це ще один крок далі в Західну Європу тих часів — у нас таких зовсім не було.)

Плюсую, і взагалі на форумі стало так мало звітів і взагалі про подорожі! Всі стали графістами і знавцями конституції, а хочеться читати подібні тревел-історії, бо графіки на Рахів уже в печінках.

А тревел-історія поїздки до Греції з використанням раховоза і назад через сам Рахів підійде?:)
opex
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 18.08.21 , 11:08 »
Share Reply with quote

А тревел-історія поїздки до Греції з використанням раховоза і назад через сам Рахів підійде?:)
100 % ! :)
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 18.08.21 , 12:08 »
Share Reply with quote

Якщо матиму час і натхнення я теж пискну про свої українські тортури.
Tags: uzhhorod 
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Print
Jump to: