Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.05.18 , 18:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Покращення транспортного обслуговування на Вінниччині

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 78
Print
Author Topic: Покращення транспортного обслуговування на Вінниччині  (Read 127492 times)
bond
Active user

View Profile
« Reply #110 on: 30.11.15 , 21:11 »
Share

Дійсно, 704-та Дешка виглядає досить-таки пристойно - значно краще за коростеньські ДРки, хоча, я так розумію, вона за них старша.
VB
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 30.11.15 , 21:11 »
Share

А сьогодні який був нумер? 54XX? І чи є зворотній розклад постанційний?
  ... Було б добре, якби з Христинівки він відправлявся після прибуття черкаського дизеля...
Зворотньо погано що ні до чого не в'яжеться. Хіба що може до недобитка Тясьмина.  Сьогоднішній, до речі, може й прийде до Христинівки ще до відправлення на Черкаси...
VB
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 30.11.15 , 21:11 »
Share

Дизеля треба в Миколаєва назад забрати, поки там їх ще кавунами не потовкли під корінь взагалі....
opex
Active user

View Profile
« Reply #113 on: 30.11.15 , 21:11 »
Share

Ну як ВРЗ - не буду сперечатися, згоден. А як експлуатаційне - недозавантажене.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 30.11.15 , 21:11 »
Share

Дизеля треба в Миколаєва назад забрати, поки там їх ще кавунами не потовкли під корінь взагалі....
Я ось цю репліку зовсім не розумію, до чого вона тут.
РПД-8 (Миколаївське оборотне моторвагонне депо) це структируний підрзділ РПЧ-6 (Христинівське моторвагонне депо). Тобто, те що начальник Миколаївського оборотнго моторвагонного депо (спілкувався з ним телефоном неодноразово - дійсно неоднзначна та не собливо комунікабельна особистість, але то таке) недбайливо слідкує за своїм рухомим складом у цьому є провина начальника Христинівськго моторвагоннго депо (недостатній контроль за роботою підлеглих) і це не привід позбавляти транспртного сполучення регіони, де ці потяги не менш затребувані.  
« Last Edit: 30.11.15 , 22:11 by Крымчанин UA » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 30.11.15 , 22:11 »
Share

Я інтуітивно відчував, що сьогодні у Вінницю прийде саме дизель-потяг Одеської залізниці, а не потяг локомотивної тяги. Але я думав, що це буде ДЕЛ02.
Мені щось підказує, що буде курсувати там ДЕЛ02, тому що на регіональні рейси атестовані саме ДЕЛ02. Д1, які атестовані як регіональні зараз задіяні у щоденному обороті. А ось ДЕЛ02 мають атестацію, проте курсують на приміських маршрутах.
Саме тому сьогодні зробив останній рейс дизель-поїзд №6203/6204 Миколаїв - Брилівка, та, можливо ця ДЕЛка піде у Христинівку на новий маршрут.

Можливо тому ЦМВшний склад потягу Вапнярка - Котовськ забрали саме до Херсону на рейси №6201/6202 та №6203/6204 Херсон - Брилівка замість ДЕЛки.

Стосовно графіку та підв"язки - зараз ще рано гадати постіний графік цьго потягу. Можливо ще ДЕЛку прогонять без пасажирів та порівняють отримані результати. А після цього вже будуть складати графік.    
K-91
Active user

View Profile
« Reply #116 on: 30.11.15 , 22:11 »
Share

Про дизель Вінниця-Гайворон написали на сайті "Вінницький трамвай":
http://depo.vn.ua/novosti/novosti-transporta/probnii-reis-potyagu-gaivoron-v-nnitsya-namagannya-v-dnoviti-spoluchennya
VB
Active user

View Profile
« Reply #117 on: 30.11.15 , 22:11 »
Share

Я ось цю репліку зовсім не розумію, до чого вона тут.
РПД-8 (Миколаївське оборотне моторвагонне депо) це структируний підрзділ РПЧ-6 (Христинівське моторвагонне депо). Тобто, те що начальник Миколаївського оборотнго моторвагонного депо (спілкувався з ним телефоном неодноразово - дійсно неоднзначна та не собливо комунікабельна особистість, але то таке) недбайливо слідкує за своїм рухомим складом у цьому є провина начальника Христинівськго моторвагоннго депо (недостатній контроль за роботою підлеглих) і це не привід позбавляти транспртного сполучення регіони, де ці потяги не менш затребувані.  
Є ще й пасажири, не лише начальники. Розуміти тут дуже просто. Поки дизелі перебували в Христинівці, - вони були чисті та охайні.  Єдине, - при рейсах на Козятин, Вінницю та Вапнярку треба пильнувати щоб дебіли з балончиками не пофарбували за час стоянки. Де ті придурки беруться, - хз, вони в Черкасах таки вполювали Д1... Все інше, - без проблем. Ніхто не харкає, не обсцикає туалет, не палить. Не говорячи про те, щоб щось виламати У вас же там, - неначе  спеціально... Об штори руки витирають. Зернята лускають в кульочок, але перед виходом той кульочок треба у отоплення насипати... Защіпку треба виламати так, щоб з коренем. Маркером обмалювати сидіння, то треба взяти такий, щоб не відмивався. На дверях обов'язково треба намалювати Чернобаевка значно більшим шрифтом, ніж там нацарапано Брилевка. Ще й напроти тієї Брилевки треба поставити тире з трьома буквами....  І так далі, і тому подібне. Як приїздять в Христинівку з Миколаєва на обслуговування чи ремонт, - це ужос!!!  
K-91
Active user

View Profile
« Reply #118 on: 02.12.15 , 10:12 »
Share

З КІРОВОГРАДЩИНОЮ ВІДНОВЛЯТЬ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК ЧЕРЕЗ ВІННИЦЬКІ СЕЛА
http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/7529-z-kirovohradshchynoiu-vidnovliat-zaliznychnyi-zv-iazok-cherez-vinnytski-sela

За словами мого знайомого, який працює на станції Немирів, ще один пробний рейс буде 6 грудня. Мені здається після нього ми отримаємо новий графік потягу Вінниця-Гайворон.
K-91
Active user

View Profile
« Reply #119 on: 05.12.15 , 20:12 »
Share

З 14 грудня призначається курсування приміського дизель-поїзда №6633/6634 Христинівка-Вінниця (через Гайворон) по понеділкам та п'ятницям.
Час прибуття у Вінницю о 6.26, час відправлення о 15.27, прибуття в Христинівку по вівторкам та суботам 0.54
Це оголошення на ст. Вінниця. Поки що офіційна інформація неповна, Генрихівку наприклад ще не завели.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 78
Print
Jump to: