Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.05.18 , 21:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Оплата билетов банковскими картами

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15
Reply | Print
Author Topic: Оплата билетов банковскими картами  (Read 34970 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #70 on: 19.01.16 , 21:01 »
Share Reply with quote

Справа у тому, що картою Привату не так то й просто здійснювати інтернет-оплату.

Для цього треба знімати заборону на оплату у мережі Інтернет, так як на усіх картах Привату при отриманні інтернет-оплата недоступна. Якщо знати як - не проблема. А через сайт привату можна проводити сплату без зняття заборони на інтернет-оплату, так як це інтернет-банкінг.

У мене після зняття обмеження ще довго приходили СМСки, щодо того, що не варто користуватися сайтом УЗ для купівлі квитків, а краще користуватися Приват24. Зараз вже забили і СМСки не надходять. 
sean
Active user

View Profile
« Reply #71 on: 19.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Чьо, реально прівєт таку куєту мутить?
Ну а найнадійніша - да, цьоця в касі. Занавєс, карл.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #72 on: 19.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Отож. При цьому у робітники ПриватБанку кажуть, що зняти обмеження не можуть - тільки у власному кабінеті через Приват24 його можна зняти самостійно. Вони це мотивують безпекою платежів. На питання, навіщо мені інтернет-оплата, я відповів, що для того, щоб сплачувати інтернет, поповнювати мобільний та купувати залізничні квитки - вони кажуть, що навіщо це мені, тому що це небезпечно, а ось у Приват24 все це вміє робити, і там безпечно.

Потім після кожної покупки квитка на сайті УЗ з Привату приходила СМСка типу "купляйте квитки у Приват24 - це вигідно, зручно та надіно". Ось такий цирк.     
sean
Active user

View Profile
« Reply #73 on: 19.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Ага, вигідно о_О
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #74 on: 19.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Так, був такий прикол з смсками
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #75 on: 19.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Ага, вигідно о_О
Отож, зараз хоча б Приват офомлює ЕПД без звернення у касу, але тоді цього ще не було. Приват тоді оформлював лише бланк з відкладеним друком без можливості повернення на сайті, кали у букінга вже були і ЕПД і повернення на сайті,  плюс Приват драв таку ж комісію.
SvetLov`e
User

View Profile
« Reply #76 on: 20.01.16 , 15:01 »
Share Reply with quote

Справа у тому, що картою Привату не так то й просто здійснювати інтернет-оплату.
Для цього треба знімати заборону на оплату у мережі Інтернет, так як на усіх картах Привату при отриманні інтернет-оплата недоступна. Якщо знати як - не проблема.
Крымчанин UA, со снятием запрета на интернет-платежи, на самом деле, все просто. Нужно зайти в Приват-24, выбрать настройки по карте и поставить или снять галку запрета на операции в интернет. Также можно установить ограничение суммы по таким операциям. Как-то так. ЗЫ| По поводу СМС, мне тоже приходили, правда с несколько другим предложением, использовать карту для оплаты проезда в метро, а позже на окнах в вагонах появилась реклама об этом. Забавный маркетинг.   
« Last Edit: 17.03.16 , 23:03 by SvetLov`e » Logged
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #77 on: 20.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

На жаль, чи то не зовсім просто, чи то персонально мені трапився якийсь збій. Після виставлення галочки і введення суми воно не доповідало про виконання, а писало якісь фрази тіпа заявка прийнята й буде розглянута як тільки так і зразу, і з першого разу я так і не дочекався ні факту відкриття оплати, ні уточнюючих питань, з другої спроби через кілька днів таки відкрило, але теж не зразу. Якби це все було у комплекті з тим що квитки треба хапати поки є -- наслідки могли би бути сумні...
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #78 on: 20.01.16 , 22:01 »
Share Reply with quote

Все вірно. Коли я намагався таким чином адаптувати Приватівську кредитку під інтернет-оплату, нічого в мене не вийшло. А ось через пару років зарплатну карту адапував вже без особливих труднощів.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #79 on: 21.01.16 , 01:01 »
Share Reply with quote

Отож. При цьому у робітники ПриватБанку кажуть, що зняти обмеження не можуть - тільки у власному кабінеті через Приват24 його можна зняти самостійно. Вони це мотивують безпекою платежів. На питання, навіщо мені інтернет-оплата, я відповів, що для того, щоб сплачувати інтернет, поповнювати мобільний та купувати залізничні квитки - вони кажуть, що навіщо це мені, тому що це небезпечно, а ось у Приват24 все це вміє робити, і там безпечно.

Потім після кожної покупки квитка на сайті УЗ з Привату приходила СМСка типу "купляйте квитки у Приват24 - це вигідно, зручно та надіно". Ось такий цирк.     
Так заведите себе другую карту для расчетов по интернету, а эту используйте как обычно, чтоб не спамили. С Приватбанком лучше никаких плотных отношений не иметь, несмотря на его репутацию наиболее продвинутого в смысле интернетизации и сопряженных сервисов.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15
Reply | Print
Jump to: