Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.07.17 , 03:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Оплата билетов банковскими картами

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]
Reply | Print
Author Topic: Оплата билетов банковскими картами  (Read 24833 times)
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #130 on: 13.04.17 , 23:04 »
Share Reply with quote

Так склалося, що мій батько вирішив розрахуватися при купівлі квитків карткою, а не готівкою. Хоч всім і відомо, як не люблять касири ці операції, і що повідомляти потрібно наперед, але тим не менше такі операції не рідкість.
Але, прийшлося ці квитки повертати. Те, що операція для касирів не властива, і, потрібно консиліум, це не дивно. Проблема виникла в тому, що операцію по проведенню повернення провели, але карта не спрацювала (Два державні банки Ощад (УЗ) і Приват (картка), щось між собою не поділили і ПІН-код не спрацьовував). Хоча, та ж карта в іншому терміналі нормально працювала.
І тут почалося. "Навіщо було карткою платити, вам же радили готівкою?" і "Що ж тепер я буду робити?" і т.д і т.п. В кінці кінців було роздруковано якісь акти, претензійні листи і ще хто зна що. Коли гроші будуть повернені (і чи будуть взагалі) - не відомо. Загублено добрих 2 години (то чергового нема, то банк не відповідає).
Що цікаво, що друга партія квитків, на наступний день була повернена без проблем (хоча й прийшлося аж 3-м касирам це робити, бо толком ніхто не вмів).

Тож перед розрахунком карткою, згадайте мій пост :)

Ужгород.
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #131 on: 14.04.17 , 01:04 »
Share Reply with quote

Скорее памятка - покупайте билеты в интернете.
В вашем случае, пишите заявление приват, приложив копии выданных документов. Паралельно - заявление во львовскую жд, приложив банковские реквизиты (не только номер карты) и копии выданных документов. Можно ограничится только заявлением в банк, но срок возврата может составить до 180 дней
sean
Active user

View Profile
« Reply #132 on: 14.04.17 , 11:04 »
Share Reply with quote

Ну так колись завжди Акти треба було заповнювати і для повернення інтернет-квитків, коли вони тільки почались. А тупість касирів - це якби не новина, тим більше на місцях. Кошти повернуть в будь-якому випадку, шо Ви морочитесь
Я взагалі ніколи не бачив терміналів в касах. Правда, я і не буваю в касах. То де ті термінали є насправді?
А щодо того, щоб згадати Ваш пост - навіть і не знаю. У мене взагалі практично ніколи не буває готівки. Для когось це може бути якоюсь проблемою, але мені так зручно. Я реально давно відвик від паперових грошей.
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #133 on: 14.04.17 , 12:04 »
Share Reply with quote

Так і мені без готівки зручно але ж бачите, як буває.
opex
Active user

View Profile
« Reply #134 on: 14.04.17 , 14:04 »
Share Reply with quote

В случае карточных расчетов проявляется новое звено - банк, который тоже может подвести. И будет миллиардер со своим Мастеркард платинум вип идти пешком, бо в маршрутке просят 5 гривен ща проезд.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #135 on: 14.04.17 , 18:04 »
Share Reply with quote

Я взагалі ніколи не бачив терміналів в касах. Правда, я і не буваю в касах. То де ті термінали є насправді?
На більш-менш вузлових станціях Південно-Західної є всюди. Може не у кожній касі.
Позавчра купляв у Коростені - жодних проблем. Раніше купляв у Фастові - аналогічно. Також точно є у Шепетівці. У Києві як сказали є у кожній касі. Але приміські квитки тільки за готівку.
На придніпровці є навіть на Синельникове-2. А також там і на приміські продають по картці ще з 2008 року.
sean
Active user

View Profile
« Reply #136 on: 14.04.17 , 20:04 »
Share Reply with quote

Йой, недооцінив я електронні канали і уз ;)
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]
Reply | Print
Jump to: