Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.04.18 , 20:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Тамбур

      airlines, buses, ferries etc.

        Водное сообщение в Украине

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8]
Reply | Print
Author Topic: Водное сообщение в Украине  (Read 14603 times)
joy
Active user

Posts: 24568


View Profile
« Reply #70 on: 24.05.16 , 12:05 »
Share Reply with quote

Дудинка-Игарка я в свое время катался.
Но что то ломовой ценник за то, чтобы созерцать Енисей 5 дней.
Надо ловить на вандруках спецпредложения) А то выходит, что какие то Карибы даже дешевле по акции, нехорошо-с.
Logged
VB
Active user

Posts: 3031


View Profile
« Reply #71 on: 14.05.17 , 14:05 »
Share Reply with quoteЛідер аграрного сектору України компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.

Старт регулярних водних пасажирських рейсів став мало не найочікуванішою подією цієї весни. І хоча організація цього процесу дещо затягнулася через довготривалі погодження з державними органами влади, а також необхідність організації належного рівня причальної та берегової інфраструктури, адже для нас на першому місці завжди була і залишається безпека пасажирів, ми вдячні тим, хто щиро та активно сприяв втіленню в життя цього проекту, хто з розумінням і відповідальністю поставився до соціальної ініціативи компанії з відродження пасажирських річкових перевезень. Зокрема дякуємо за підтримку голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву та багатьом іншим небайдужим українцям.
Голова міста Вознесенськ Віталій Луков також особисто займався цією проблемою та зробив усе для того, щоб організувати перевезення пасажирів по Південному Бугу до Миколаєва.
  Тож першими подорожувати на високошвидкісних пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес» зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей.
Отже, 13 травня 2017 р.  «НІБУЛОН» розпочинає річкові пасажирські перевезення на Миколаївщині за маршрутом  «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв». Рейси планується виконувати по п’ятницям, суботам, неділям та понеділкам.
Розклад руху високошвидкісного пасажирського судна
«НІБУЛОН Експрес – 3»
 м. Вознесенськ, вул. Соборності, 1 – с. Ковалівка - м. Нова Одеса (міський пляж)- м. Миколаїв, Флотський бульвар (Центральна набережна, нижній БАМ)
 
Пункт відправлення
Час відправлення*
Пункт прибуття
Час прибуття*
Пн.
м. Вознесенськ
7:00
с. Ковалівка
7:40
с. Ковалівка
7:42
м. Нова Одеса
7:45
м. Нова Одеса
7:50
м. Миколаїв
8:50
Пн.-Пт.
Виконання прогулянкових рейсів (м. Миколаїв)
Пт.
м. Миколаїв
16:00
м. Нова Одеса
17:00
м. Нова Одеса
17:05
с. Ковалівка
17:07
с. Ковалівка
17:10
м. Вознесенськ
18:00
Сб.-Нд.
м. Вознесенськ
7:00
с. Ковалівка
7:40
с. Ковалівка
7:42
м. Нова Одеса
7:45
м. Нова Одеса
7:50
м. Миколаїв
8:50
м. Миколаїв
16:00
м. Нова Одеса
17:00
м. Нова Одеса
17:05
с. Ковалівка
17:07
с. Ковалівка
17:10
м. Вознесенськ
18:00
* Тривалість рейсу може змінюватись залежно від погодних умов.
А на Херсонщині річкові пасажирські перевезення розпочнуться вже 14 травня 2017 р. за маршрутом «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань». Рейси планується виконувати щодобово.
Розклад руху високошвидкісного пасажирського судна
«НІБУЛОН Експрес – 2»
м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 55 – м. Херсон, пр. Ушакова –
м. Гола Пристань, вул. 1 Травня
Пункт відправлення
Час відправлення
Пункт прибуття
Час прибуття
м. Нова Каховка
7:00
м. Херсон
8:10
м. Херсон
8:20
м. Гола Пристань
8:50
м. Гола Пристань
9:00
м. Херсон
9:30
Виконання прогулянкових рейсів (м. Херсон)
м. Херсон
16:00
м. Гола Пристань
16:30
м. Гола Пристань
17:00
м. Херсон
17:30
м. Херсон
18:00
м. Нова Каховка
19:10
* Тривалість рейсу може змінюватись залежно від погодних умов.
Орієнтовно з 1 червня 2017 р.  компанія «НІБУЛОН» планує виконувати і щодобові рейси за маршрутом «Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків». Розклад рейсів буде оприлюднений пізніше.
До організації належного рівня причальної інфраструктури на Кінбурнській косі фахівці компанії поставилися з особливою відповідальністю. Встановлення спеціального плавучого причалу для швартування пасажирських суден на підводних крилах дозволить не порушувати екосистему та зберегти біорізноманіття Національного природного парку «Білобережжя Святослава». Цей плавучий причал є унікальним для України: виготовлений з пінобетону він має 100-відсотковий запас плавучості і непотоплюваності. Причал буде встановлений у зоні стаціонарної рекреації на відстані від берега орієнтовно 150-170 м з метою забезпечення необхідної глибини для безпечного підходу судна (2,5-3,0 м). До плавучого причалу буде підведено підхідний місток, що складається з металобетонних конструкцій.
 Квитки можна буде придбати безпосередньо на судні.
Також можливе замовлення індивідуальних прогулянкових рейсів. Замовити рейс на високошвидкісному пасажирському судні «НІБУЛОН Експрес» можна вже зараз за телефонами: (050)4359771, (050)4937696; е-mail:passflot@nibulon.com.ua.
Приємною новиною стане й те, що проїзд на високошвидкісних пасажирських суднах«НІБУЛОН Експрес» буде по кишені більшості пасажирів. Така цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН». Як пояснив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, це поки соціальний проект для «НІБУЛОНа», в який не закладено прибуток. Інакше водні подорожі по річці були б дорожчі, ніж на автобусі, тому що наразі через алогічне українське законодавство і всупереч здоровому глузду перевезення вантажів по воді дорожчі, ніж залізницею.
Пасажирське судно
Ділянка маршруту
Ціна квитка з ПДВ, грн
«НІБУЛОН Експрес–3»
 Вознесенськ – Миколаїв
75
Вознесенськ – Нова Одеса
36
Вознесенськ – Ковалівка
36
Ковалівка – Миколаїв
36
Ковалівка – Нова Одеса
24
Нова Одеса – Миколаїв
30
«НІБУЛОН Експрес–2»
Нова Каховка – Гола Пристань
102
Нова Каховка – Херсон
60
Херсон – Гола Пристань
42
«НІБУЛОН Експрес –1»
Миколаїв – Кінбурнська коса
150
Миколаїв – Очаків
72
Очаків – Кінбурнська коса
78
Індивідуальний прогулянковий рейс на «НІБУЛОН Експрес – 1», «НІБУЛОН Експрес – 2» (79 посадкових місць; здійснення рейсів на внутрішніх водних шляхах із режимом плавання на морі та річках)
136 дол. США за 1 годину (в грн по курсу НБУ)
Індивідуальний прогулянковий рейс на «НІБУЛОН Експрес – 3» (53 посадкових місць; здійснення рейсів на внутрішніх водних шляхах із режимом плавання на річках)
110 дол. США за 1 годину (в грн по курсу НБУ)
Про можливі зміни цін та маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. Вартість та умови перевезення багажу буде уточнено пізніше.
Нагадаємо, що про наміри відродити водні пасажирські перевезення компанія «НІБУЛОН» оголосила наприкінці минулого року. Восени «НІБУЛОНівський» флот поповнився пасажирськими суднами на підводних крилах (у народі — «ракета») під українським прапором і з гордою назвою «НІБУЛОН Експрес», а фахівці компанії розпочали вивчення та аналіз можливостей організації регулярних пасажирських водних перевезень в Україні.
За цей період ми прочитали тисячі позитивних оцінок, схвальних відгуків і радісних коментарів у пресі та соціальних мережах на тему відродження пасажирських перевезень. Ви жваво обговорювали заплановані маршрути та характеристики суден, згадували минулі, кращі часи української річкової логістики, обережно ділилися своїми очікуваннями щодо її майбутнього, із захопленням оцінювали можливості, які відкриє пасажирське судноплавство для рекреаційної сфери півдня України. Ми вдячні вам за всі ці приємні слова та ваш ентузіазм. Будьте певні, що при складанні перших «пілотних» регулярних маршрутів ми врахували всі ваші відгуки та побажання. Тож і надалі просимо вас із вашими пропозиціями та відгуками звертатися на офіційну сторінку компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук: https://www.facebook.com/nibulonltd.

Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 6510


View Profile
« Reply #72 on: 17.05.17 , 19:05 »
Share Reply with quote

Отличная новость.

Правда тарифную идею видимо взяли от Приднепровской железной дороги.

Вознесенск - Николаев 75 грн., а с разбивкой по Новой Одессе выходит 66 грн.
Logged
VB
Active user

Posts: 3031


View Profile
« Reply #73 on: 23.06.17 , 22:06 »
Share Reply with quote

"Нибулон" в 2018 году планирует возродить перевозку грузов по реке Десна. Об этом заявил глава компании Алексей Вадатурский на конференции "Днепр в европейском фарватере", которая прошла сегодня в Киеве, передает корреспондент ЦТС.

"В следующем году мы займемся Десной. Мы сделаем ее судоходной. Если я так сказал, значит так будет", - отметил руководитель "Нибулона" в комментарии корреспонденту ЦТС.

По словам Вадатурского, компания, если нужно будет, проведет своими силами дноуглубление. На вопрос "будет ли "Нибулон" строить терминалы вдоль Десны?", руководитель компании отказался отвечать.

В апреле этого года "Нибулон" спустил на воду буксир "Юрий Макаров", а позже - однотипный буксир "Анатолий Ганькевич", которые могут работать в мелководных акваториях, в том числе на Десне и Припяти. Также у компании есть филиал в селе Мутин (Сумская область), которое расположено  на реке Сейм, которая в свою очередь впадает в Десну.

Сейчас "Нибулон" выполняет речные перевозки по Днепру и Южному Бугу. Вдоль этих рек компания построила несколько элеваторов.
Logged
Sir Dem
Active user

Posts: 1069


View Profile
« Reply #74 on: 26.06.17 , 12:06 »
Share Reply with quote

Червень підходить до завершення, але про відкриття рейсу на Кінбурн на сайті нічого.
п.с. у ФБ вони прогнозують регулярні рейси у липні.
« Last Edit: 26.06.17 , 12:06 by Sir Dem » Logged
portofranco
Active user

Posts: 1043


View Profile
« Reply #75 on: 26.06.17 , 16:06 »
Share Reply with quote

Там війна Нібулона та Укртрансбезпеки, не зійшлися у сумах вдячності. Інші маршрути відкрили "у ручному режимі" через тиск на Укртрансбезпкку з боку регіональної влади. Це дуже сумно але яскраво свідчить що через позицію УТБ на ріках Україхни щось змінити вкрай важко
Logged
Tags: hydrofoil 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.13 seconds with 21 queries.
Google visited last this page 25.05.16 , 18:05