Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.12.18 , 03:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Ужгород-Прага через Міхаловце (бюджетно)

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Ужгород-Прага через Міхаловце (бюджетно)  (Read 28720 times)
Надія
User

View Profile
« Reply #20 on: 19.11.14 , 13:11 »
Share Reply with quote

спасибо, все понятно.
Через Чоп не хочется, т.к. с детьми хочется выбирать дорогу покороче.
А еще вопрос - я знаю, что для внутрипольских поездов если покупать билеты за 2 недели, то будет в два раза дешевле, чем если купить их в день поездки. Для чешских и австрийских тоже так? А для международных из Польши в Чехию? Как-нибудь из Украины возможно заранее забронировать билеты из Польши в Чехию по этому раннему бронированию и потом забрать их в польской кассе?

« Last Edit: 19.11.14 , 13:11 by Надія » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 19.11.14 , 14:11 »
Share Reply with quote

А еще вопрос - я знаю, что для внутрипольских поездов если покупать билеты за 2 недели, то будет в два раза дешевле, чем если купить их в день поездки.
це Ви надто спрощено і неточно переповіли умови, але це саме те, що називається спецпропозиція.
Про спецпропозиції я вам вже пояснював у попередньому повідомленні - вони є, але у Польщі їх можна купити лише особисто у касі.
Для чешских и австрийских тоже так? А для международных из Польши в Чехию?
Спецпропозиції є на міжнародне сполучення Польща - Чехія, Польща - Австрія і та економія, що вони дають - значно суттєвіша, ніж та, котру дают внутрішньопольські спецпропозиції.
Внутрішньочеські спецпропозиції теж є, я вже написав. При чому варто дивитись не лише сайт чеських залізниць, але й альтернативних перевізників RegioJet і LeoExpress.
Как-нибудь из Украины возможно заранее забронировать билеты из Польши в Чехию по этому раннему бронированию и потом забрать их в польской кассе?
самі польські залізниці не дають такої можливості.
Є два варіанти:

- скористатись послугами однієї польської аґенції, що купить для Вас такий квиток - потім його можна забрати у їхньому офісі (є по найбільших містах Польщі), або вони можуть послати поштою. Але їх комісія за цю послугу досить безсоромна, я їх за їх жадібність дуже не поважаю, тому навіть не хочу зайвий раз їх назву на форумі писати, написав Вам як вони називаются і як їх знайти у особисті повідомлення.

- якщо мова йде про напрямок Польща - Австрія - можна написати через форму на сайті австрійських залізниць, вони паперовий квиток згодні прислати поштою у конверті, це коштує +5 євро до його номінальної ціни.
« Last Edit: 19.11.14 , 14:11 by Maxy » Logged
opex
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 19.11.14 , 14:11 »
Share Reply with quote

Цікаво, на даному маршруті що можна показати словацьким прикордонникам у якості зворотнього квитка? Можно купити в Україні зворотній квиток на автобус з Міхаловце?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

А вони його на таких переходах зазвичай не питають. Це скоріше для посольства на візу він міг-би бути потрібнішим.
Можно купити в Україні зворотній квиток на автобус з Міхаловце?
Як не дивно можна, підприємство автостанцій закарпатської області зреагувало на подібну потребу.
На їх сайті тепер висить об'ява
Рейси до Словаччини, Чехії - попередній продаж за 40 днів до відправлення!!

Автостанції Закарпатської області відкрили попередній продаж на міжнародні рейси глибиною 40 днів.

Тепер пасажири, які планують поїздку в Європу через Ужгород, Мукачево можуть завчасно оплатити квиток і пред'явити в посольство для отримання візи.
opex
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

Ну припустимо віза є, страховку куплю, на букінгу щось забукаю, можна сміливо їхати?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

так. А які можуть бути сумніви?
opex
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

Ну я просто подумав що прикордонники можут формально причепитися до відсутності зворотнього квитка.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

Я гадаю, що вони спершу запитають куди їдеш і їх цікавість щодо зворотнього квитка залежатиме від відповіді на це запитання.

Якщо сказати, що кудись недалеко, ну наприклад у якісь міста східної Словаччини - то про зворотній квиток скоріш за все не питатимуть (або задовільняться відповіддю, що купиш його потім), бо і так очевидно, що його відсутність не буде тим чинником, що підштовхуватиме тебе до того, щоб не повератись в Україну своєчасно.

А якщо скажеш що їдеш кудись далеко, наприклад у Цюрих або до Праги - то їх звісно може зацікавити квиток на ту частину зворотнього шляху, подолання котрої є або дорогуватим, або хоч і дешевим, але не загальнодоступним.
opex
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 19.11.14 , 15:11 »
Share Reply with quote

Тобто до Братислави краще взяти квиток туди і назад від Михаловців і це їх влаштує.
azh
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 20.11.14 , 20:11 »
Share Reply with quote

Я перетинав цей кордон більше десятка разів, і жодного разу прикордонники зворотного квитка не питали.
Tags: praha uzhgorod 
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
Reply | Send this topic | Print
Jump to: