Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.07.20 , 00:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Other questions about railways

      Польские железные дороги

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 42
Reply | Print
Author Topic: Польские железные дороги  (Read 111965 times)
Ігор з Вінниці
Guest
« Reply #20 on: 27.06.15 , 12:06 »
Share Reply with quote

Интересно то, что на РКР скидка 37% дается категории "дети/молодеж" (думаю контролер даже спорить не будет), а у REGIO почему-то тех же 37% "учень" (а тут действительно можно придраться, типа - где документ).
Я думал, что трактовка "учень" у Регио как раз и подразумевает детей и молодежь.
И все таки скорее всего контролер навряд-ли будет придираться и спрашивать документы для ребенка 6 лет... наверно !?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #21 on: 27.06.15 , 13:06 »
Share Reply with quote

Можете не сумніватись - якщо Ви здуру купите квиток з 37% знижкою - контролер вимагатиме документа, при чому документ, що просто підтверджує вік дитини не годиться. Правила у регіональних потягах і у потягах ПКП-ІС однакові. Через те, що там різний менеджмент - текст виписували різні люди, але по суті там те саме. Треба дивитись не на короткий опис пільги (як "діти і молодь"), а розшукати на сайті перевізника детальну інформацію з описом пільгової категорії і які документи потрібні.
Ось формулювання для регіональних поїздів:
Quote
Do przejazdów z ulgą biletową 37% w wagonach klasy 2  (bilety jednorazowe) pociągów REGIO, interREGIO, REGIOekspres ... uprawnieni są:

a) ...
b) Dzieci w wieku powyżej lat 4 do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego;
c) Dzieci i młodzież w okresie od rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia gimnazjum, szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej – publicznej lub niepublicznej o  uprawnieniach szkoły publicznej, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia;
d) ....

Do przejazdów z ulgą biletową 37% w wagonach klasy 2 (bilety jednorazowe) pociągów REGIO, interREGIO, REGIOekspres i Kolei Dolnośląskich S.A. uprawniają następujące dokumenty:

a)....

b) Dla dzieci w wieku powyżej lat 4 do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego:
- dokument stwierdzający wiek dziecka;
- zaświadczenie o odroczeniu spełniania obowiązku szkolnego, wydane przez dyrektora publicznej szkoły podstawowej;
- legitymacja przedszkolna dziecka przedszkolnego (jeśli dziecko ma stwierdzony stopień niepełnosprawności).    

c) Dla dzieci i młodzieży w okresie od rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia gimnazjum, szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej – publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej:

- zaświadczenie o spełnianiu rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego, wydane przez dyrektora przedszkola lub dyrektora szkoły;

- legitymacja szkolna (wraz z innym dokumentem umożliwiającym określenie wieku dziecka, jeśli nie określa go legitymacja);  

d)...
Ось - для потягів ПКП-ІС http://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy%20i%20taryfy/Ulgi%20ustawowe/Ulgi-ustawowe-05-03-2015.pdf (крутити вниз на сторінку 6).

з цього випливає що на 6-річну дитину абсолютно точно пільги не буде. В Польщі школа починається в 6 років, а за рік до цього - обв'язкове річне передшкільне приготування. Тобто для 6-річної дитини жодного шанса проскочити з 37% пільгою немає.

Колись питали аналогічне питання про ПКП-ІС - прочитайте будь-ласка як правильно економити везучи дитину старше 4 років у потягах ПКП-ІС
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=116391.msg403031#msg403031

В реґіональних трохи не так. Раніше була схожий тариф для реґіональних "Przejazd rodzinny", але його скасували коли впровадили тариф "Ти і раз, два три". Коротше для Вас з дитиною такого віку - найекономніше буде їхати беручи квиток за тарифом "Ти і раз, два три". Подивитись яка буде ціна з застосуванням цього тарифу - можна на сайті biletyregionalne.pl там тариф "Ти і раз, два три" автоматично застосовується коли вказуєш більше ніж одного пасажира.
Logged
Ігор з Вінниці
Guest
« Reply #22 on: 27.06.15 , 16:06 »
Share Reply with quote

Maxy, дуже дякую за інформацію.
Уявляю в яку халепу міг би вскочити, якби не Ви, атже за тиждень мав би три ульгових білета і купу головного болю через місяць.
Як же ж добре, що я Вас знайшов. Ви наш рятівник )
Logged
Ігор з Вінниці
Guest
« Reply #23 on: 27.06.15 , 17:06 »
Share Reply with quote

А як, власне, скористатись білетом родинним? Доходжу до оплати.... і ніц не знаходжу (
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #24 on: 27.06.15 , 17:06 »
Share Reply with quote

нажаль ніяк. В розділі частих запитань щодо придбань квитків через інтернет на сайті ПКП-ІС є запитання №36

http://www.intercity.pl/pl/site/niezbednik-podroznego/gdzie-kupic-bilet/internet/najczesciej-zadawane-pytania.html

і прочитайте, що ПКП-ІС на це відповідає.

Тому схоже його ніде, окрім як у касі - не купити. Ці бовдури просто не реалізували продаж по цьому тарифу через інтернет.
Загалом родинний квиток комбінується зі знижками 10,20,30% за завчасну покупку, але через те, що вони не реалізували продаж через інтернет - тим, хто не має фізичної можливості сходити ногами в польську касу завчасно - мусить робити вибір - або купити зараз і одержати знижку 10,20,30% за покупку завчасно, або відкласти покупку до приїзду в Польщу, відповідно знижку за завчасну покупку скоріш за все при цьому втратиш, але одержиш 30% знижки оформлюючи родинний квиток.
Тут слід зважувати такі чинники - яка знижка дається за завчасну покупку (якщо 10% - то краще наплювати на неї і купити на місці родинний квиток, якщо 30% - то мабуть навпаки) і який шанс лишитись без місця відкладаючи покупку (якщо це "шпротовозний" напрямок, назразок нічного поїзда Варшава - Щецин) - то відкладати покупку не варто, бо просто не буде місць.
Також слід пам'ятати, що  серед тих нижчих цін, що даються при завчасній покупкці- окрім тарифа зі знижкою 10,20,30% можливі також ще нижчі ціни - так звані промо-тарифи (назразок 49 злотих, бувають лише на Пендоліно). Промо-тарифи я так розумію не комбінуються з родинним квитком (і промо-тариф сам по собі вигідніший ніж та знижка, котру може дати родинний квиток), тому якщо Ви розглядаєте можливість проїзду на Пендоліно і там місця по промо-тарифах є - то дилеми між відкладанням покупки квитка до приїзду в Польщу і покупкою через інтернет зараз але без родинної знижки немає, однозначно варто купувати через інтернет.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 5540


View Profile
« Reply #25 on: 27.06.15 , 22:06 »
Share Reply with quote

Дивлюся, що в Поморському воєводстві деякі маршрути можна проїхати не тільки Пшевозами регіональними, а й SKM Trojmiasto. Наприклад, Gdansk Gl. - Tczew. Цікаво у кого проїзд цієї ділянки коштує дешевше? Не те, що я шкодую пару злотих. Просто, спортивний інтерес. А взагалі, у SKM Trojmiasto який принцип продажу квитків? В касах вокзалів? Чи у вагонах в кондукторів? Чи так як у Варшаві - через термінали квитки на певний часовий проміжок?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22917


View Profile
« Reply #26 on: 28.06.15 , 13:06 »
Share Reply with quote

А що Вам заважає порівняти самому? Тарифна таблиця SKM Trojmiasto ось
http://www.skm.pkp.pl/taryfy-i-przepisy/tabele-oplat/

інша справа що у цих краях окрім суто залізнчних тарифів (від станції А до станції Б, ціна згідно до кількості кілометрів) є також зонно-часові тарифи.

« Last Edit: 28.06.15 , 13:06 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 5540


View Profile
« Reply #27 on: 29.06.15 , 08:06 »
Share Reply with quote

Дякую, якось спершу не помітив ту таблицю на сайті SKM.  Якщо я все правильно зрозумів, то у Пшевозів проїзд на даній ділянці дещо дорожчий, але різниця не суттєва 1-2 злотих. Дивився ціни від станції А до станції Б, а не часово-зональні ціни.
Logged
Ігор з Вінниці
Guest
« Reply #28 on: 29.06.15 , 17:06 »
Share Reply with quote

Дякую, Maxy !!!! Так і зроблю.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 5540


View Profile
« Reply #29 on: 24.07.15 , 22:07 »
Share Reply with quote

А оці знижки при купівлі квитків на ТЛК заздалегідь діють лише при купівлі через інтернет? Чи й у касі  теж? 
Logged
Tags: pkp poland 
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 42
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Google visited last this page 01.07.15 , 02:07