Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.06.17 , 06:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Польские железные дороги

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Reply | Print
Author Topic: Польские железные дороги  (Read 21851 times)
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #80 on: 21.03.17 , 16:03 »
Share Reply with quote

Здається сайт ПКП вимагає карту з 3D secure.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #81 on: 21.03.17 , 17:03 »
Share Reply with quote

Здається сайт ПКП вимагає карту з 3D secure.
Він у мене минулого року і приватівську не хотів приймати (хоч там 3d secure є), саппорт Прівєт банку тоді писав, що вони навіть не бачать, щоб якийсь запит на списання коштів надходив.  Довелось просити одну польську знайому оплатити квиток через інтернет-банкінг польського банку, а я потім готівкою віддав.
Щодо того як дістатись з Перемишля до Кракова, то там же не один потяг в ту сторону. В крайньому випадку можна на регіональному потязі поїхати з пересадкою через Ряшів.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 21.03.17 , 18:03 »
Share Reply with quote

А от я купував квитки у ПКП-ІС кілька разів, востаннє це було десь у листопаді 2016. Завжди оплата проходила легко.

Мені не відомо способу подивитись скільки вільних місць у польських поїздах. Сайт ПКП навіть коли купуєш місце - дозволяє задати вимоги (коло вікна, коло проходу, або поруч з конкретним проданим місцем), але не дозволяє побачити схему вагона з уже зайнятими місцями.
Слід мати на увазі - та категорія поїзда, що зветься IC - у Польщі - зовсім не те саме що IC в інших країнах.
Те що в інших країнах IC - у Польщі - це EIC (Express Intercity).
А просто IC  (без Express напочатку) у Польщі - це поїзд з такими самими поганими швидкостями, приблизно як у TLK, але просто навідміну від TLK - виконується новішими вагонами, такими самими, які використовуються також і для EIC.

Ціни на проїзд у польських IC - такі самі як на TLK (а от швидкі EIC - ті справді суттєво дорожчі).

Так само як і в TLK - у польських IC можна їздити стоячи.
Квиток без гарантованого місця пропонується після того, як всі місця у поїзді закінчились.
Але я б на квиток без гарантованого місця не погоджувався б на ділянку Перемишль - Краків. Максимум до Ряшева (там хоч недовго потерпіти), а вже далі - краще автобусом (по часу в дорозі те саме і автобусів між Ряшевом і Краковом не бракує).
« Last Edit: 21.03.17 , 20:03 by Maxy » Logged
sanyok_ua
User

View Profile
« Reply #83 on: 22.03.17 , 00:03 »
Share Reply with quote

На прошлой неделе покупал с приватовской карты, все работало.

Если таковой нету, проще всего пройти вот прям завтра с утра мимо приватовского отделения и получить, неименную, не голд. Она будет полностью бесплатной. Потом через терминал закинуть на неё денег.
Можно и виртуальную сделать из приват24, тоже подойдёт (pkp, в отличие от дойчбана, не требует показывать физически карту, с которой производилась покупка)
Времени уйдёт точно меньше, чем стоять потом в кассе в Пшемысле.
opex
Active user

View Profile
« Reply #84 on: 22.03.17 , 05:03 »
Share Reply with quote

Krakow Plaszow хтось був? Купив квиток звідти, щоб у Перемишлі погуляти, зручний за часом потяг на Головний не заходить. Та й з готелю мені шо туди шо туди...
Там як, вокзал, чи платформа серед промзони?:)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #85 on: 22.03.17 , 10:03 »
Share Reply with quote

Krakow Plaszow хтось був? Купив квиток звідти, щоб у Перемишлі погуляти, зручний за часом потяг на Головний не заходить. Та й з готелю мені шо туди шо туди...
Там як, вокзал, чи платформа серед промзони?:)
Будівля вокзалу там є. Я в середині не був, бо просто проїзжали поруч. Але на вигляд - пристойно
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #86 on: 22.03.17 , 11:03 »
Share Reply with quote

я був. Там дуже цікава новозбудована трамвайна естакада поряд, вона така цікава, що я її пішки двічі пройшов (це довго, естакада - приблизно кілометрової довжини).

В самій будівлі вокзалу не був, бо безпосередньо над платформами є трамвайна зупинка на естакаді і сходи, котрими можна спуститись безпосередньо з трамвайної зупинки на платформи.
opex
Active user

View Profile
« Reply #87 on: 03.04.17 , 12:04 »
Share Reply with quote

Вокзал Пляшув - невеличкий, але непоганий вокзальчик. Невеличка зала очікування, каса, кофемат, халявний вайфай. Чисто, охайно і без волоцюг.
joy
Active user

View Profile
« Reply #88 on: 03.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

Чем хороша Польша - там везде на вокзалах халявный вайфай.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #89 on: 03.05.17 , 19:05 »
Share Reply with quote

Leo Express получили сертификат на использование польской жд инфраструктуры.
Обещают в мае озвучить новые маршруты.

По информации onet.pl (прямой линк не копируется)
Tags: pkp poland 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Reply | Print
Jump to: