Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.02.18 , 07:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Other questions about railways

      Польские железные дороги

Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]
Reply | Print
Author Topic: Польские железные дороги  (Read 36892 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21377


View Profile
« Reply #230 on: 25.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

и детские билеты для детей старше 4 лет - тоже годны только с польской легитимацией.
Для иностранцев проще брать Bilet Rodzinny (его стали продавать через сайт), будет скидка 30% на каждого едущего. Условие - в группе 2-5 человек должен быть ребенок до 16 лет.
это только на ПДС, сам тариф Bilet Rodzinnу - это креатура ПКП-ИС. На региональные поезда - аналогичного предложения нет (или по крайней мере я не знаю). Если я понимаю правильно - в региональных поездах дети - если не младенцы и если не имеют документов польской системы образования - едут по взрослому билету.

Іноді на региональні потяги є спецпропозиція "Полажение в добжей ценє". Якщо є такий варіант, то ціна виходить вигідніша, ніж для квитків "Ти і раз два тши". Діє не завжди і не у всіх регіонах, але, наприклад, у Підкарпатському воєводстві завжди діє на регіональні потяги сполученням Пшемисль-Жешув.
тут Ви схоже плутаєте 2 різні тарифи.

Połączenie w dobrej cenie - це тариф з обмеженою кількістю місць, треба брати завчасно. Ця пропозиція - загальнопольська. Там іноді буває навіть по 1 злотому квиток, але не завжди. Умова - проїзд лише тим поїздом, що вказаний в квитку. І ця спецпропозиція - суто на на безпересадкову поїздку, якщо шукати поїздку з пересадками - квиток по такій ціні сайт ніколи не запропонує, навіть якщо на всі сегменти в обраному варіанті є місця по цій спецпропозиції. Можна лише самому здогадатись і перевірити кожен сегмент окремо на наявність місць по цій ціні.

Taryfa Podkarpacka - це зовсім інший тариф, він нижчий загальнопольського. Пропонується, якщо маршрут регіональними поїздами суто в межах дії тарифа (приблизно відповідає межам Підкарпатського воєводства). Тут немає обмеження по доступності таких квитків і по каналу продажу - можна хоч у касі перед відходом по цій ціні взяти, і немає жодних обмежень на умови використання, можна їхати будь-яким рейсом і робити пересадки.

Штука в тому, що на ділянку Ряшів - Перемишль - підкарпатський тариф і Połączenie w dobrej cenie  - чисельно збігаються (в обох випадках - ціна 10 злотих з копійками замість ~18 злотих, що мало б бути за таку відстань на загальних підставах). Збіг не повний, ціна на кілька грошей відрізняється.
Logged
Tags: pkp poland 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.096 seconds with 20 queries.