Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.09.17 , 16:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Полулегальные перевозки Днепропетровск - Кривой Рог

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Полулегальные перевозки Днепропетровск - Кривой Рог  (Read 6304 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« on: 12.11.14 , 20:11 »
Share Reply with quote

Есть ли билеты у водителей полулегальных скотовозиков Днепропетровск - Кривой Рог, которые отправляются с Кучатова в Днепроетровске и прибывают на вокзал в Кривой Рог-Главный? Если да, то что они из себя представляют. Нужно будет для командировочного отчета.
И сколько стоит там проезд по полному маршруту?
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 12.11.14 , 21:11 »
Share Reply with quote

Раджу наперед узнати в бухгалтерії, які квитки вони приймають. Бо щось була пройшла інфа (вже досить давно), що податкова признає тільки квитки з касових апаратів. Тобто ті квитки (відривні), що давали офіційні перевізники - не годилися.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 12.11.14 , 21:11 »
Share Reply with quote

Раджу наперед узнати в бухгалтерії, які квитки вони приймають. Бо щось була пройшла інфа (вже досить давно), що податкова признає тільки квитки з касових апаратів. Тобто ті квитки (відривні), що давали офіційні перевізники - не годилися.
Дякую. Спитаю. Хоча я місяць тому звітувався рулонними квиками номіналом 3 грн. Правда, це було на міських маршрутах. 
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 12.11.14 , 22:11 »
Share Reply with quote

У мене бухгалтерія приватного підприємства, відривні квитки заповнені ручкою з печаткою ФО-Па, не приймала ще три роки тому :)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 12.11.14 , 23:11 »
Share Reply with quote

Я так розумію, що вирішальний фактор в даній ситуації - дотошність бухгалтера. Бо минулої зими в мене банківська бухгалтерія такі квитки прийняла
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 13.11.14 , 11:11 »
Share Reply with quote

Говорил с бухгалтером и мне сказали, что такие билеты действительны только при наличии сзади печати или штампа предприятия-перевозчика, а также копии свидетельства о регистрации и копии свидетельства об уплате единого налога, или как он там грамотно называется.
Короче прикольно -:)

А кто в курсе нелегалы сейчас едут до Кривого Рога - Главного? Сколько стоит проезд?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 13.11.14 , 12:11 »
Share Reply with quote

А у чому проблема скористатись легальним рейсом, купивши квиток на автовокзалі?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 13.11.14 , 12:11 »
Share Reply with quote

А у чому проблема скористатись легальним рейсом, купивши квиток на автовокзалі?
Проблема у тому, що вони прибувають на Криворізький автовокзал, а мені потрібно саме Кривого Рога-Головного. Доречі це буде складне відрядження, і окрім Кривого Рогу треба буде ще відвідати станцію Мусіївка, і це все за один день, причому треба бути обо"язково двічі на Кривому Розі - Головному (і туди, і назад) і попрацювати ще на Мусіївці.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 13.11.14 , 12:11 »
Share Reply with quote

Проблема у тому, що вони прибувають на Криворізький автовокзал, а мені потрібно саме Кривого Рога-Головного.
гм... А вийти на Вечірньокутській і пішки 1,3 км пройти (або тролейбусом 3 зупинки під'їхати, якщо він раптом буде) - це така велика проблема?
gardendnepr
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 13.11.14 , 12:11 »
Share Reply with quote

А кто в курсе нелегалы сейчас едут до Кривого Рога - Главного? Сколько стоит проезд?
50 грн
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: