Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.05.17 , 03:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусы Львов-Варшава-Львов

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Автобусы Львов-Варшава-Львов  (Read 8724 times)
Alexeich_07
Guest
« on: 14.11.14 , 12:11 »
Share Reply with quote

Добрый день.

Подскажите, пожалуйста, по автобусам в сообщении Львов-Варшава-Львов:
1. Я так понимаю, что у этих автобусов есть остановка и посадка на АС Львов-8 (т.е. возле ж/д вокзала)?
2. Если я билет куплю на бус.ком.юа, то где я во Львове смогу его распечатать? Можно ли будет это сделать в автобусной кассе возле ж/д вокзала? Или там нет кассы (давно там был)? Какова вероятность взять билет в день отправления автобуса в кассе?
3. Через какой пограничный переход идут эти автобусы?
4. На какой автовокзал в Варшаве прибывают эти автобусы? Или там 1 автовокзал? Просто в этом городе еще не бывал.
5. Бус.ком.юа продает билеты на обратные автобусы из Варшавы, но с припиской - рейсы, для которых обмен ваучера на билет производится при посадке в автобус Т.е. распечатку с сайта даю при посадке и все?
6. Может обратные билеты выгоднее брать через какой-то польский сайт? Если да, то через какой? И как там быть с билетом? Тоже распечатку нести в кассу для получения оригинала? Или есть что-то типа ЭПД?

Спасибо за любые советы по теме.
akorud
Guest
« Reply #1 on: 14.11.14 , 22:11 »
Share Reply with quote

Інформація 2-3 річної давності:
1. Я так понимаю, что у этих автобусов есть остановка и посадка на АС Львов-8 (т.е. возле ж/д вокзала)?
Так
3. Через какой пограничный переход идут эти автобусы?
Рава-Руська - Гребенне
4. На какой автовокзал в Варшаве прибывают эти автобусы? Или там 1 автовокзал? Просто в этом городе еще не бывал.
Варшава Стадіон (звідтам хвилин 15 пішки до жд Варшава Східна), кінцева - головний автовокзал, він же жд Варшава Західна.
6. Может обратные билеты выгоднее брать через какой-то польский сайт? Если да, то через какой? И как там быть с билетом? Тоже распечатку нести в кассу для получения оригинала? Или есть что-то типа ЭПД?
Я завжди брав на  ввв_aura_pl - чи вигідніше не знаю бо з Варшави до Львова через бас.ком.уа ніколи не брав. Сідаєш в автобус з видруком з прінтера, в касі нічого робити не треба.
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 15.11.14 , 06:11 »
Share Reply with quote

2. Если я билет куплю на бус.ком.юа, то где я во Львове смогу его распечатать? Можно ли будет это сделать в автобусной кассе возле ж/д вокзала? Или там нет кассы (давно там был)? Какова вероятность взять билет в день отправления автобуса в кассе?
Возле жд-вокзала кассы старомодные. Приходите с билетом из интернет кафе.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 19.11.14 , 17:11 »
Share Reply with quote

Может обратные билеты выгоднее брать через какой-то польский сайт?
є дві основні польські системи продажу автобусних квитків, ті рейси, на котрі через інтернет продаж є - є або в одній, або в іншій. У кожної з цих систем є купа агентів (тобто той самий інтерфейс і ті самі місця, але на різних сайтах). Який з цих сайтів для кожної з систем є основним (тобто хто з групи сайтів-клонів є основним, а хто агентами основного) - я точно не знаю , маю підозру що "материнськими" є сайти voyager.pl та eurobus.pl
Але від аґентів певна користь теж інколи є, наприклад ось-тут
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115595.msg375983#msg375983
коли з одного з аґентів можна вичавити квиток, який не дає основний сайт.

Але по суті там тариф на рейси в Україну приблизно той самий що й при покупці в Україні. А різниця у вартості проїзду скоріше ситуативна, у загальному випадку трішки дешевше може бути і там і сям, треба порівнювати у кожному конкретному випадку.

Інша справа, що якщо Ви переймаєтесь тим, щоб було дешевше і знаєте дату своєї подорожі завчасно - то у такому разі Вам доцільно не користуватись автобусами Варшава - Львів. Бо на внутрішньопольських рейсах бувають спецпропозиції при цьому досить щедрі - і у деяких автобусних перевізників (наприклад у Polski Bus бувають квитки Варшава - Люблін за символічну ціну, але я б ними не їхав, бо з Варшави до Любліна автобус сильно довше поїзда їде), і у залізничних перевізників (і wikendowa biletomania на потяги PKP IC (квитки по 29 злотих на TLK) і super-bilet на потяги PR(по 9, 19 і т.д. злотих на IR). А на автобуси Варшава - Львів жодних спецпропозицій немає і навряд-чи колись буде.

Тому найдієвіший спосіб скоротити витрати на проїзд з Варшави до Львова - знайти комбінацію внутрішньопольського рейса, на котрий є гарна спецпропозиція і автобуса на залишкову ділянку до Львова.

Найдешевший варіант - піймати по 29 злотих по wikendowa biletomania квиток на TLK з Варшави до Перемишля і далі відомим способом (маршрутка до Медики, пішки в Шегині і маршрутка до Львова), але цей варіант виходить кривою дорогою і мало варіантів по часу.
Оптимальний за співвідношенням ціни і часу (на мій смак) і навіть може швидше ніж прямий автобус - вийде піймати спецпропозицію на поїзд з Варшави до Любліна і далі з Любліна до Львова поїхати автобусом. Тут головний недолік - вокзал і автовокзал в Любліні не поряд.
« Last Edit: 19.11.14 , 18:11 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 19.11.14 , 18:11 »
Share Reply with quote

На билетах, которые продаются в кассах АС Львов-8 (т.е. станция возле ж/д вокзала), внизу есть такой текст:  ewe.pl.ua  квитки online. Может  кому пригодится.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 19.11.14 , 19:11 »
Share Reply with quote

це один з прикладів того, про що я писав - рейси і наявність місць - ті самі що й у низки сайтів-клонів, "головним" з котрих мені видається voyager.pl
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 14.12.14 , 17:12 »
Share Reply with quote

Кстати, многие мои львовские знакомые все чаще ездят в Варшаву "попутным транспортом". Т.е. находят на blablacar людей, которые едут в Польшу на своем авто и готовы взять попутчиков. Говорят, что выходит дешевле чем на автобусе. Цена билета на автобус Львов-Варшава в среднем 390 грн. Тогда как через blablacar можно уехать за 250-270 грн. И вроде так даже быстрее выходит, т.к. на ПТК машины проверяют быстрее чем автобусы.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 14.12.14 , 19:12 »
Share Reply with quote

так, є таке.
До речі - це просто підручниковий приклад колапсу громадського транспорту як явища.
portofranco
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 15.12.14 , 23:12 »
Share Reply with quote

Не усі автобуси Варшава-Львів заходять на Львів-8 (Зал. вокзал)
Квиток у касі в Варшаві буде істотно дорожчим ніж квиток у касі України або сплата за проїзд водію
Каса на Львів-8 (залізничний вокзал) вміє оперувати з інтернет-квитками з bus.com.ua та видає взамін "звичайний" квиток (такий самий як на внутриукраїнський рейс)
Цікаво, що в Ужгороді квитки на міжнародні автобуси, зокрема, за інтернет-квитками з bus.com.ua оформлюють по-іншому.
На ПТК у Польщу зранку автобуси проходять швидше ніж машини (там традиційно черга з автівок). Вечором, уночі в Польщу або в будь-якій час на шляху з Польщі автобус буде проходити контроль довше ніж машина.

« Last Edit: 15.12.14 , 23:12 by portofranco » Logged
Даша_1
Guest
« Reply #9 on: 20.10.15 , 18:10 »
Share Reply with quote

Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, які саме автобуси зі Львова до Варшави йдуть через Раву Руську (можна й прохідні)?
Бо минулої весни, їхали до Варшави автобусом Львів-Щецин, так той їхав через Корчову
Дякую.
Tags: lviv warszawa 
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: