Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.10.17 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Перетин кордону Україна-Словаччина по польській національній візі

Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Author Topic: Перетин кордону Україна-Словаччина по польській національній візі  (Read 23994 times)
PolandVisa
Guest
« on: 21.11.14 , 20:11 »
Share Reply with quote

Доброго вечора.

Маю діючу польську національну (робочу) візу. По ній я цієї осені працювала в Польщі, але зараз вже не сезон, тому повернулась в Україну. Знаю, що по таким візам можна подорожувати іншими країнами шенгену (до 90 днів). Думаю поїхати в невелику оглядову поїздку в Братиславу та Прагу. Через Польщу в"їзжати я не можу, бо хоч і віза дійсна, але в освядченні (виклик на роботу) в мене вказані періоди праці - один вже закінчився, а наступний такий період починається аж в березні 2015 р. Тому не впевнена, що польска страж гранична мене пустить через кордон.
Тому і цікавить чи впустять мене в Словаччину словацькі прикордонники по цій візі? Звісно, що польский виклик їм я показувати не буду, бо воно їм і не потрібно. Які можуть бути складнощі при перетині кордону? Чи потрібно їм показувати бронювання готелю/хостелу? Чи потрібно їм показувати зворотні квитки? Які ще документи краще приготувати?

Наперед вдячна за поради.
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 21.11.14 , 22:11 »
Share Reply with quote

Венгры скорее не пустят (говорю на всякий случай - вдруг сунетесь в сторону Захони), за словаков точно сказать не могу. Короче говоря, это лотерея.
Чи потрібно їм показувати бронювання готелю/хостелу? Чи потрібно їм показувати зворотні квитки? Які ще документи краще приготувати?
На все вопросы ответы да+ обязательно везите страховку+подтверждение наличия денег. Просто так отказать во въезде не могут, поэтому нужно иметь при себе все формальные документы.
« Last Edit: 21.11.14 , 23:11 by Lyc » Logged
Kacher_ua
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 21.11.14 , 23:11 »
Share Reply with quote

сам лично пересекал со своей польской националкой (правда по Карте Поляка) границу в Захони и Чиерне - без вопросов. даже ничего не спросили.
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 22.11.14 , 00:11 »
Share Reply with quote

сам лично пересекал со своей польской националкой (правда по Карте Поляка) границу в Захони и Чиерне - без вопросов. даже ничего не спросили.
Ну так D23 статусом отличается от рабочей визы.
Я лично знаю что такое у венгров усиленный контроль на границе. Я его даже один раз прошел. При том, что у меня не было ни единого документа (бронировки, билеты, итд), меня все равно пустили основываясь только на моих ответах. Но это же не значит, что документы не надо брать с собой.
Kacher_ua
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 22.11.14 , 01:11 »
Share Reply with quote

на цель выдачи польской нац твизы смотрят только поляки, от куда венграм знать что за категория у меня? ? (про еще более дальние страны ес я вообще молчу)
PolandVisa
Guest
« Reply #5 on: 23.11.14 , 18:11 »
Share Reply with quote

Дуже вдячна за відповіді.
А щодо підтвердження наявності грошей - достатньо буде показати декілька банкіських карток? Чи треба брати довідку з банку?
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 23.11.14 , 18:11 »
Share Reply with quote

Достатньо буде актуального чеку з банкомату про всяк випадок. Або з банкінгу.
opex
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 23.11.14 , 18:11 »
Share Reply with quote

Чек з банкомата така смішна річ :) Наче не можна взяти його, а потім готівкою все вигребти:)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 23.11.14 , 19:11 »
Share Reply with quote

Ну, довідка з банку насправді набагато смішніша штука, бо у бюрократів прийнято вважати, що те, що в ній написано - відповідає платоспроможності пред'явника протягом місяця (а тому, що написано чеку - бюпрократи вирішили, що можна вірити протягом добу).
З урахуванням цих умовностей чек так би мовити трохи ближчим до правди виходить.
« Last Edit: 23.11.14 , 19:11 by Maxy » Logged
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 23.11.14 , 19:11 »
Share Reply with quote

Чек з банкомата така смішна річ :) Наче не можна взяти його, а потім готівкою все вигребти:)
Вопрос в наличии денег, а не в бумажке. Если даже и выгребешь - они у тебя все равно есть. В испанское посольство в свое время (может и сейчас) можно было квитанцию о покупке валюты предоставить как финансовую гарантию.
Tags: ukraine slovakia 
Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Jump to: