Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.11.20 , 02:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Ryanair

Pages: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57
Reply | Print
Author Topic: Ryanair  (Read 114606 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #540 on: 12.04.20 , 16:04 »
Share Reply with quote

Мені райан поки не скасував рейс на 6.05, але уже запропонували безкоштовну зміну дати лише за цим напрямком і лише до 31.08 зі сплатою різниці у тарифах. Така собі альтернатива, враховуючи, що усі дати коштують в 3.5 рази дорожче мого тарифу.

З.і. Тим часом, Візз вперто продає рейси з/до України з 01.05, причому стартуючи зі смішних 269 грн без Клубу.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #541 on: 12.04.20 , 23:04 »
Share Reply with quote

Зрозуміло, їм кошти треба будь-які, вже й негайно, а потім якось розберемось. Вони не хочуть обнулитись на карантині до дна, як ми, їм треба підтримувати флот, охороняти, платити щось співробітникам, якщо вони не хочуть бути віджатими більш стійким конкурентом з більшим запасом міцності чи з держпідтримкою. Але, боюсь, одна з цілей цього потужного медіа-грипчику (окрім обнулення економіки потреблядства, яка сама собі заборгувала три роки безплатної роботи) - ще й віджим всього що погано лежить, й перевіджим у світових масштабах.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #542 on: 13.04.20 , 00:04 »
Share Reply with quote

Ну про WizzAir слід сказати,  що вони й зараз знаходять способи заробляти:
- ганяють свої літаки по медичні вантажі в Китай (з дозаправкою в Казахстані). Хоч літаки й пасажирські,  але вантажі якось закріплюють у салоні, 
- також займаються евакуацією угорців з різних країн.  Навіть був рейс в США та назад, а так як флот у них не дальньомагісиральний,  то робили дозаправку в Ісландії (якщо не помиляюсь).
Про це на різних сайтах писали.  А от чи практикує щось таке Ryanair -  не знаю. 
sean
Active user

View Profile
« Reply #543 on: 13.04.20 , 09:04 »
Share Reply with quote

- також займаються евакуацією угорців з різних країн.
В суботу в ясному небі здивував мене одинокий борт над головою. Глянув ф24, а то 321 Візз Будапешт - Нур-Султан. А в 9 хв льоту за ним ще один такий же. І в якості ще більшого оффа, то минулої суботи мене взагалі здивував Ан Мотор-Січа за маршрутом Запоріжжя - Бірмінгем.

А от чи практикує щось таке Ryanair -  не знаю. 
І, до речі, на вихідних на тому ж ресурсі випадково побачив Кишинів -Модлін.
« Last Edit: 13.04.20 , 09:04 by sean » Logged
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #544 on: 13.04.20 , 12:04 »
Share Reply with quote

Зрозуміло, їм кошти треба будь-які, вже й негайно, а потім якось розберемось. Вони не хочуть обнулитись на карантині до дна, як ми, їм треба підтримувати флот, охороняти, платити щось співробітникам, якщо вони не хочуть бути віджатими більш стійким конкурентом з більшим запасом міцності чи з держпідтримкою. Але, боюсь, одна з цілей цього потужного медіа-грипчику (окрім обнулення економіки потреблядства, яка сама собі заборгувала три роки безплатної роботи) - ще й віджим всього що погано лежить, й перевіджим у світових масштабах.
Екзек'ютів Візейр кажуть що мінімум рік кризи вони протрмаються. Вони не скасували (і навіть, здається) не відклали замовлення на літаки. Можливо такий оптимізм це і є спроба якось випередити конкурентів.
mann
Active user

View Profile
« Reply #545 on: 13.04.20 , 15:04 »
Share Reply with quote

- також займаються евакуацією угорців з різних країн.
В суботу в ясному небі здивував мене одинокий борт над головою. Глянув ф24, а то 321 Візз Будапешт - Нур-Султан. А в 9 хв льоту за ним ще один такий же. І

В прошлое воскресенье наблюдал "караван" из четырёх самолетов Визза по этому же маршруту. Никогда бы не подумал что на расстоянии в 34 км можно при помощи видеокамеры в небе самолёт разглядеть. Все облетали Киев с севера, над Дымером, Козаровичами.
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #546 on: 13.04.20 , 17:04 »
Share Reply with quote

минулої суботи мене взагалі здивував Ан Мотор-Січа за маршрутом Запоріжжя - Бірмінгем.

Может Мотор-Сич решил освоить сегмент бизнес-авиации? xD
opex
Active user

View Profile
« Reply #547 on: 24.04.20 , 14:04 »
Share Reply with quote

Наконец раяны прислали хоть что-то. На заявку от 19 марта о возврате за рейс 3 апреля пришел ваучер, который можно использовать в течении года.
Есть приписка, что если хотите - пишите и бодайтесь за возврат денег, но я решил что 33 евро не та сумма чтоб бодаться, и взял ваучером.
sean
Active user

View Profile
« Reply #548 on: 24.04.20 , 15:04 »
Share Reply with quote

Я от теж минулого тижня подав заявку на повернення, а вчора прийшли варіанти повернення/ ваучер. Від Віззів того ж дня отримав лист про повернення 100%/ ваучер 120%.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #549 on: 24.04.20 , 22:04 »
Share Reply with quote

Наконец раяны прислали хоть что-то. На заявку от 19 марта о возврате за рейс 3 апреля пришел ваучер, который можно использовать в течении года.
Есть приписка, что если хотите - пишите и бодайтесь за возврат денег, но я решил что 33 евро не та сумма чтоб бодаться, и взял ваучером.
В мене аналогічно.
Tags:
Pages: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57
Reply | Print
Jump to: