Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.09.18 , 18:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Ryanair

Pages: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40
Reply | Print
Author Topic: Ryanair  (Read 47982 times)
azh
Active user

View Profile
« Reply #380 on: 17.05.18 , 07:05 »
Share Reply with quote

Ось таке повідомлення:
----------
Ryanair зменшив час на безкоштовний онлайн чек-ін до 2 днів!
Безкоштовний check-in у Ryanair не раніше двох днів до вильоту!

Лоукост Ryanair зменшує час, що надається пасажирам для безкоштовної онлайн-реєстрації з чотирьох до двох днів!

Якщо ж пасажири оплатили послугу вибору місця у салоні (від 4 євро), то вони можуть зареєструватися на рейс за 60 днів до вильоту.

Нововведення буде діяти на всі рейси з 13 червня 2018 року і воно стосується як існуючих так і нових бронювань.

Що цікаво, пасажирам, які купили квитки на рейси після 13 червня без оплати місць, але до оголошення нововведення, надається можливість скасувати переліт і повністю повернути кошти за квитки. Звернутися за поверненням можна до 19 травня 2018 року.

Тепер час відведений на онлайн реєстрацію у Ryanair є аналогічним до терміну, який надає на онлайн чек-ін лоукост Wizz Air.

Раніше, у листопаді 2016 року Ryanair зменшив час на онлайн чек-ін з 7 днів до чотирьох.

Підсумуємо нові правила від Ryanair:

Не оплатили вибір місця? Реєструйтеся у період від 48 до 2 годин до вильоту. Вам буде призначене випадкове вільне місце у салоні.
    Оплатили вибір місця? Можете реєструватися в період від 60 днів до 2 годин до вильоту.
    Купили квитки за тарифом Flexi Plus? Для вас реєстрація а аеропрорту безкоштовна.

(примітка: реєстрація на рейс в аеропорту платна і складає 55 євро.)
----------
http://lowcostavia.com.ua/ryanair-zminyv-chas-na-online-check-in-do-2-dniv/
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #381 on: 17.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

Ryanair зменшив час на безкоштовний онлайн чек-ін до 2 днів!
Якщо ж пасажири оплатили послугу вибору місця у салоні (від 4 євро), то вони можуть зареєструватися на рейс за 60 днів до вильоту.

По факту обычно от 2-3 евро, ибо при ранней покупке на хвостовую часть салона почти всегда есть скидки на покупку мест. Самые дешевые места в районе 22-25 ряда.

Tr_Temp
User

View Profile
« Reply #382 on: 26.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

В системі бронювання Ryanair став доступним рейс Київ (Бориспіль) - Бидгощ. Польоти за цим маршрутом почнуться з 31 жовтня 2018 р.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #383 on: 26.06.18 , 13:06 »
Share Reply with quote

Краще б в Щецін :)
sean
Active user

View Profile
« Reply #384 on: 08.08.18 , 17:08 »
Share Reply with quote

Чи то я на фейсі читав, чи тут, що в логах Райанів якось побачили Тернопіль. Заходжу щойно в апплікацію, а мені визначає найближчий за локацією - Ternopol Airport.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #385 on: 11.09.18 , 21:09 »
Share Reply with quote

Найближчим часом з міжнародного аеропорту "Херсон" будуть запущені рейси лоукоста Ryanair.

Про це у вівторок на прес-конференції в Укрінформі заявив радник міністра інфраструктури України Юрій Гусєв, повідомляє кореспондент агентства.

"Я як радник міністра інфраструктури можу повідомити вам секретну інформацію - Ryanair літатиме в Херсоні", - заявив Гусєв.

За його словами, "Ryanair, як і інші лоукости, сьогодні розглядає Херсон, як хаб на півдні України".

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2535486-ryanair-planue-rejsi-z-hersona.html
molik
User

View Profile
« Reply #386 on: 24.09.18 , 21:09 »
Share Reply with quote

Ребята, а что с ручной кладью с 1 ноя? Бесплатно но сдавать в багаж, как у Визов? На официальном не нашел укр мовы, читаю на польском. Не все понятно. Спасибо за ответ!
sean
Active user

View Profile
« Reply #387 on: 24.09.18 , 22:09 »
Share Reply with quote

Зараз:
If you are travelling on a Standard ticket, due to space restrictions the large cabin bag will be placed into the hold at the boarding gate as Checked Baggage at no additional charge. - Великий предмет ручної поклажі забирають на гейті (в реалі - на візок грузите перед літаком).

З 1 листопада:
New policy beginning November 2018, if you purchased the 10kg Check-in Bag you may carry your small bag on board the aircraft, however your second larger bag (up to 10kg, dimensions:55cm x 40cm x 20cm) must be deposited at the bag drop desk prior to entering security. - Великий предмет ручної поклажі потрібно буде здавати на стійці здачі багажу до проходження безпеки. Правда, не розумію, чому акцент роблять на придбанні 10 кг багажу. А якщо не придбаваєш багаж, куди тоді велику ручну поклажу?
Davidoffden
User

View Profile
« Reply #388 on: Yesterday at 10:52 »
Share Reply with quote

Велика ручна поклажа тепер буде платна. Дешевше купити пріоріті і взяти велику ручну поклажу в салон, ніж оплачувати здавання в багаж.
Antimason
Active user

View Profile
« Reply #389 on: Yesterday at 13:36 »
Share Reply with quote

А ціна здачі багажу яка буде? 50 євро? Чому я питаю, тому що є речі, які згідно авіаційних правил безпеки можна здавати в багаж, але не можна брати із собою в салон самостійно. Є у мене думка спробувати дістатися Азорських островів напочатку жовтня... А туди квитки з Лісабона у Раяна найдешевші.

Великий предмет ручної поклажі забирають на гейті (в реалі - на візок грузите перед літаком).
Чи відрізняється це принципово від системи, коли я здаю свій багаж під час реєстрації на посадку представнику авіакомпанії? Я так літав з Wizz Air і турецьким Пегасусом.
« Last Edit: Yesterday at 13:41 by Antimason » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40
Reply | Print
Jump to: