Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.02.20 , 13:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Тамбур

      airlines, buses, ferries etc.

        Ryanair

Pages: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52]
Reply | Print
Author Topic: Ryanair  (Read 85749 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22879


View Profile
« Reply #510 on: 11.02.20 , 22:02 »
Share Reply with quote

Рюкзак 43x40x18 см  як маленька поклажа мабуть не пройде?
а чому взагалі питання виникло? Ви поторгуватись надумали? Ви ж знаєте що маленька ручна поклажа це 40x20x25

Чи може сподіваєтесь що "недобор" по глибині дає вам право "перебрати" по ширині - тут одразу припиняйте, не дає.
І сподіватись на те, що "не зауважать" чи там  "пробачать" - теж не раджу.

Шанс щось зекономити недостатньо високий, а якщо Вас піймають - це вам доволі дорого обійдеться. Бо піймають Вас у аеропорту - тобто доплатити по "інтернетній" ціні уже не завжди виде. Хоча пріортетну посадку ніби додаток продає навіть після реєстрації, якщо лишилось менше 40 хв до вильоту, але я не перевіряв, раніше так не можна було, але ніби зробили.  Коротше у деяких випадках доплачувати доведеться по вищій, "аеропортовій" ціні. І що гірше - що пізніше Вас зловлять на перевищені норм - то гірше. От наприклад якщо в величинах зборів RyanAir це описати -  якщо наприклад бажаючи економити 6 євро не купили priority через інтернет, хоч знали що Ваша сумка в норми для малої ручної поклажі не укладається - і вони виявлять перевищення розмірів ручної поклажі в момент, коли більше 40 хвилин до вильоту лишилось - можна владнати справи хоча-б докупивши пріорітетну посадку (якщо додаток подасть - то по 6 євро, інакше по "аеропортовій" ціні 14 євро). А якщо ж вони це зауважать коли вже збігло 40 хвилин до вильоту - можливість докуповування пріорітетної посадки уже буде закритою, там не буде іншого виходу як здати сумку в багаж  - зараз у Ryan це коштує 25 євро. Ну або якщо сумка м'яка - викинути частину вмісту, якщо він малоцінний і Вам не шкода його втратити, щоб після цього сумка уклалась в рамку.

При чому зараз ще милосердно. Донещодавна був спеціальний окремий збір, 60 євро (замість 25) за здавання багажу на гейті (а не на стойці здавання багажу), навмисне призначений для випадків, коли хтось дуже спритний зумів відволікти чи якось заговорити зуби агентам що чатують на підходах і просочитись аж до гейту з ручною поклажею більших ніж дозволено розмірів і тут-то його піймали. Не знаю чому цей екстра-збір нещодавно скасували (і тепер здавання в багаж на гейті коштує ті-ж 25 євро що й і при здаванні в багаж в штатний спосіб при оплаті в аеропорту), можливо тому, що на цей збір - що очевидно мав карально-загороджувальний характер - деколи наривались люди що не мали злих намірів, а перевищили дозволені розміри просто з неуважності, при чому тоді виходило, що вони потрапили у необхідність сплатити карально-загороджувальний збір зокрема і через неуважність агентів Ryan, що мали б на підходах їх ще засікти і змусити поставити сумку в рамку, але проморгали, коротше слизька ситуація виходила.

Тут ще важливо зауважити. Дозволені розміри для багажу - особливо "великий" - не дуже відповідають пропорціям розмірів звичайних сумок і рюкзаків. Наприклад звичайні наплічники зазвичай вищі і при цьому вужчі і тонші ніж дозволені розміри. Тому якщо намагатись підібрати звичайний наплічник без перебора по висоті - там буде недобор і і по ширині і особливо по товщині. Отже якщо Ви хочете користуватись тими сумками або рюкзаками, що у вас уже є (а вони у Вас купувались не для авіаперельотів) - то одразу не розраховуйте що купа з дозволеного місця пропаде. А щоб вибрати дозволений об'єм по максимуму - зазвичай потрібна спеціальний рюкзак або сумка, що шиються навмисне під багажні розміри авіакомпаній, щоб вибрати все дозволене місце до останнього сантиметра

Quote
До прсадки мучився, пхав, хитав ту стійку,
гм... А Ви хіба не знали дозволених розмірів? Коли вдома пакували багаж - не міряли?
Quote
підійшла дівчина- каже: не хвилюйтксь, пропустимо.
так буває хоч і не дуже рідко, але однак не завжди і що гірше - непередбачувано. І не існує надійного способу дізнатись як буде - так, чи по суворому.
Quote
По вазі то було якось і 15кг( нагріб додому фруктів, макулатури з інфоцентру) - теж пройшло.
еее, тут особлива історія. Тут якби Вам поталанило трішки менше і перевищення зауважили б- Ви могли б ці фрукти і макулатуру просто викинути (щоб 25 євро не доплатичувати). А з якимось більш цінним вмістом (який сам по собі вартий > 25 євро, тому викидуванням було б неприйнятне) - уже б так не вийшло б.
Quote
Працівниця на відсунула рюкзак трохи назад щоб він не повністю на вагах стояв і все стало в нормі.
от бачите, Ви сподобались агентці. А якби не сподобались - могла б Вас змусити укладатись у правила, а це було б дорого і незручно.
Logged
E_09
Active user

Posts: 7834


View Profile
« Reply #511 on: 12.02.20 , 21:02 »
Share Reply with quote

Додам, що Е25 за здавання багажу на гейті необхідно буде сплатити у безготівковій формі через аккаунт, з якого сплачувались квитки.
Logged
sean
Active user

Posts: 4350


View Profile
« Reply #512 on: 12.02.20 , 23:02 »
Share Reply with quote

А то мені завжди було цікаво, кому і куди доплачують, коли трабл стається уже перед гейтом.
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!