Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.09.21 , 07:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Ryanair

Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59]
Reply | Print
Author Topic: Ryanair  (Read 148159 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #580 on: 04.08.21 , 18:08 »
Share Reply with quote

Не знаю як тут, а на рейсі до Одеси був один із знайомих, і за його словами,- все виглядало зовсім не так, як це було сказане у мас-медіа. Принаймі жодних поділів за національною чи будь-якою іншою ознакою,- не було. Так само як і якихось негативних висловів капітана. Навпаки,- він як міг пробував знайти взаєморозуміння з пасажирами і заспокоював їх. Там була проблема з двома пасажирами (дітьми), яких наземні служби при фактичному проходженні реєстрації і видачі талонів не внесли в базу пасажирів рейсу. Зараз, гадаю,- все виглядало точно так, як і недавно у Києві з рейсами МАУ. Серпень. Відпустки. Персоналу мало. А а/к економить.
sean
Active user

View Profile
« Reply #581 on: 04.08.21 , 19:08 »
Share Reply with quote

Ну репутацію Райянів досить часто намагаються дискредитувати, що в цілому не заважає авіакомпанії досить успішно продовжувати експансію ринку авіаперевезень, зокрема українського.
VB
Active user

View Profile
« Reply #582 on: 04.08.21 , 20:08 »
Share Reply with quote

Цілком згоден. Так само й ця новина. Я їй не сильно вірю.. Бо тоді ніяких пасажирів ніхто ніде не висаджував і не лишав напризволяще.
VB
Active user

View Profile
« Reply #583 on: 06.09.21 , 15:09 »
Share Reply with quote

При польоті з Києва треба зараз на стійці реєстрації роздрукований посадковий з мейлу міняти на новий?
VB
Active user

View Profile
« Reply #584 on: 08.09.21 , 22:09 »
Share Reply with quote

Сам запитав, сам і відповім. Громадяни ЄС та люди, які мають карту постійного проживання / резидента ЄС, (наприклад пермессо ді соджорно .....) можуть  користатися функцією електронного посадкового. Громадяни України мають відстояти змійку та отримати  посадковий на стійких. 
W_777
Active user

View Profile
« Reply #585 on: 10.09.21 , 14:09 »
Share Reply with quote

Сам запитав, сам і відповім. Громадяни ЄС та люди, які мають карту постійного проживання / резидента ЄС, (наприклад пермессо ді соджорно .....) можуть  користатися функцією електронного посадкового. Громадяни України мають відстояти змійку та отримати  посадковий на стійких. 

Я слышал, что у большинства авакомпаний сейчас так (при вылете из Украины).
John
Active user

View Profile
« Reply #586 on: 10.09.21 , 16:09 »
Share Reply with quote

У Wizzair в Жулянах посадочный выдается на стойке, после онлайн-регистрации сейчас печатается не сам посадочный, а подтверждение прохождения чекина. На стойке Wizzair просят показать заполненную форму для въезда в страну назначения. Тех у кого ее нет - отправляют на специальную стойку на платное заполнение.
sean
Active user

View Profile
« Reply #587 on: 10.09.21 , 16:09 »
Share Reply with quote

На стойке Wizzair просят показать заполненную форму для въезда в страну назначения. Тех у кого ее нет - отправляют на специальную стойку на платное заполнение.
Шо-шо? А усі країни, куди літає Візз з Києва, мають такі обов'язкові форми?
John
Active user

View Profile
« Reply #588 on: 10.09.21 , 17:09 »
Share Reply with quote

Из того что видел - могу сказать, что имеют Италия и Эстония. И к пассажирам, вылетавшим в Италию, вопросов на стойке было больше, чем к пассажирам в Польшу и Эстонию. Вроде ничего сложного нет заполнить до вылета, не сложнее чекина.
VB
Active user

View Profile
« Reply #589 on: 11.09.21 , 11:09 »
Share Reply with quote

На стойке Wizzair просят показать заполненную форму для въезда в страну назначения. Тех у кого ее нет - отправляют на специальную стойку на платное заполнение.
Шо-шо? А усі країни, куди літає Візз з Києва, мають такі обов'язкові форми?
Не всі. Але таке є. На тій змійці стоять спеціальні люди, які все це перевіряють. І маса людей, відсотків з 10-15 чогось не мають. Є такі, навіть, що з дії показують вакцину. А свідоцтва не мають. Я чому й запитував. Бо якщо я резидент ЄС, я можу йти за мобільним куаркодом зразу на контроль без змійки. Як у МАУ чи Свіссу всі йдуть. В мене немає багажу. Або я здав його на стійці самообслуги у випадку з якоюсь іншою А/к (але там немає такого). А раптом якоїсь форми немає у мене? Чи взагалі, жодної вакцинації. Це все має бути у всіх, незалежно громадянин якої держави подорожує. Тим більше, звідки вони знатимуть, я зробив реєстрацію на сайті чи поліції, чи МОЗу, чи ще чогось, в залежності від країни? Це побачить лише уповноважена на те особа вже в країні прибуття за моїм документом чи його номером. І це також вимога до всіх громадян.
Все це профанація. Придумали, щоб у польоті не роздавати, як було раніше. Це витрати. Друк, папір і все таке...
Tags:
Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59]
Reply | Print
Jump to: