Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29.10.20 , 04:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Пропозиція: ПГВ Рахів - Львів - Харків + ПГВ Рахів - Львів - Запоріжжя

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11
Print
Author Topic: Пропозиція: ПГВ Рахів - Львів - Харків + ПГВ Рахів - Львів - Запоріжжя  (Read 33332 times)
LWIEV
Active user

View Profile
« Reply #80 on: 10.03.16 , 21:03 »
Share

Нема зупинок львівських Інтерсіті+. Нема ранкових потягів зі Львова і вечірніх до Львова. Вони мені потрібні. А їх нема.
А Ви для цього хоч щось зробили, окрім цього посту на форумі?

Так, і навіть отримав добився реакції Завгороднього, якою тепер Віктор Гарвона та інші активісти можуть дотискати УЗ
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #81 on: 10.03.16 , 23:03 »
Share

Нема зупинок львівських Інтерсіті+. Нема ранкових потягів зі Львова і вечірніх до Львова. Вони мені потрібні. А їх нема.

Так, і навіть отримав добився реакції Завгороднього, якою тепер Віктор Гарвона та інші активісти можуть дотискати УЗ

О це вже цікаво. І яка ж була реакція генерального? Невже пообіцяв зробити зручне сполучення Львів - Рівне - Луцьк?
VB
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 11.03.16 , 01:03 »
Share

Скоро буде стояти на дверях спеціяльний дядя-контрольор з пов'язкою на лікті, та пускати до вагона лише членів профспілки, квиток яким видають лише за якісь заслуги. Як у тій відомій криївці.
- Пароль!!!
- В м'яско (пошепки).
- Проході!
 Чому цей пан повинен щось зробити крім того посту на форумі? Навіть якщо й зробив щось.  Вам не цікава думка звичайного пасажира? Оце все, причому воно лунало тут вже неодноразово,  нагадує мені одного шановного пана з габлями та словами на кшлат "на вила!" та "йди воювати!" Кожному своє. Один робить справу тихенько, що навіть рідна жінка не в курсі, інший кричить. Кожному своє. Хтось захопився, має змогу, - він збирає підписи, робить опитування. А інший воює на сході, захищаючи цього опитувача від агресії ворога. І він ще щось винен тому опитувачу? Він скористається тим потягом, який вибив опитувач, та в думках скаже велике дякую. Навіть скаже, не знаючи кому конкретно. Я це сказав дуже образно. Але це чітко відображає дійсність. Чому накидатись на людей ні за що-ні про що?
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #83 on: 11.03.16 , 02:03 »
Share

Скоро буде стояти на дверях спеціяльний дядя-контрольор з пов'язкою на лікті, та пускати до вагона лише членів профспілки, квиток яким видають лише за якісь заслуги. Як у тій відомій криївці.
- Пароль!!!
- В м'яско (пошепки).
- Проході!
 Чому цей пан повинен щось зробити крім того посту на форумі?

тому що він вжив фразу "мені треба". Якщо нічого не робив - то не так вже і "треба", значить
VB
Active user

View Profile
« Reply #84 on: 11.03.16 , 11:03 »
Share

Тобто приходите в магазин, кажете "Мені треба хліба". Продавець говорить, - "Не дам тобі хліба, ти його не сіяв, не косив, не пік. Йди собі геть!" Так виходить?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #85 on: 11.03.16 , 12:03 »
Share

Так уже повелося, що на цьому форумі не кожен набереться сміливості сказати:
"мені треба таке сполучення", або пофантазувати на тему "було б добре, якби було ...".
Причини різні:
1) це можуть назвати персональною "хотєлкою" для досягнення особистих цілей;
2) це можуть прочитати причетні в УЗ і реалізувати на свій лад "так, аби все здохло";
3) форумчани з інших далеких місцевостей можуть сказати "там у цей час немає пасажирів".

Тому, багато (в т.ч. простих для реалізації) ефективних ідей навіть не потрапляють на форум.
Я вважав, що форум - це сито ідей, але є інші форумчани, котрі вважають, що причетні можуть
підглядати у це сито і витягувати з нього "дурні ідеї" і реалізувати їх зі шкодою для пасажирів.

То може закрити форум від сторонніх очей, а кожного нового кандидата верифікувати через
вже відомих/публічних форумчан... і тоді у розділі "Фонтани ідей" кожен верифікований зможе
подавати свої ідеї...

Особисто мене ніколи не хвилює пасивність інших форумчан, бо це все волонтерство -
ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Інша річ, коли всі готові взятися до справи, а насправді -
нікого немає. Тому, навіть підкинута цікава ідея - це вже допомога. Хтось підкидає, хтось втілює.
Щодо Ковель-Тернопіль: я підкинув ідею до Волинської і Рівненської ОДА, в депо Ковель...
і як і хто саме її втілив - я навіть не знаю... але їздить (хоч і кілька днів на тиждень) і чув багато
позитивних відгуків.

Повністю згоден з VB - "від кожного за можливостями". Правильно озвучити "хотєлку" - це теж
участь у обговоренні... бо з іншого боку тут не раз апелюють "а чи хоче місцеве населення?".
А ви зробіть простіше. На майбутніх виборах проведіть референдум в тих місцевих органах самоврядування, території яких прилягають до залізниці. Що людям краще, -вагіни чи дизель-потяг. Що це за мода така пішла, - вирішувати що й де людям вигідно?
Я так розумію, що LWIEV є саме тим "місцевим населенням", який озвучив проблему на власному
прикладі... за що йому дяка. Хіба не на думку місцевих* ми повинні орієнтуватись?
Звісно, з урахуванням багатьох інших (в т.ч. доволі специфічних**) чинників...

* - коли мова йде про поїзди 6хх чи 6ххх,  а також про "цільові території / фокус-території" окремих поїздів;
** - зміна/оборот локомотивів/бригад, схрещення, заправлення водою, електрифікація тощо.

Тобто приходите в магазин, кажете "Мені треба хліба". Продавець говорить, - "Не дам тобі хліба, ти його не сіяв, не косив, не пік. Йди собі геть!" Так виходить?
Бачу, що маю колегу по адаптації складних тем до побутового гумору.
Дуже влучно і водночас просто для осягнення суті широким колом читачів.
« Last Edit: 11.03.16 , 12:03 by Iwan » Logged
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #86 on: 11.03.16 , 12:03 »
Share

Щодо Ковель-Тернопіль: я підкинув ідею до Волинської і Рівненської ОДА, в депо Ковель...
і як і хто саме її втілив - я навіть не знаю... але їздить (хоч і кілька днів на тиждень) і чув багато
позитивних відгуків.
Та він практично завжди ходить в м"ясо. Так, переважна більшість пасажирів - студенти, які наперед розкуповують квитки з 50% знижкою спочатку в вагони О, потім в П і в останню чергу в К. Що може викликати враження, що поїзд збитковий. Але і ці пасажири показали, що поїзд потрібен і відібрали ласий шматок в маршрутчиків.

А взагалі, дійсно, форум - це сайт вільнодумців, де кожен висловлює свої думки. А не спілка активістів, які мають досвід вибивання чогось там в УЗ. І кожна думка, написана тут, як на мене, має право на існування та обговорення. По-іншому, дійсно, робіть сюди закритий доступ. І для того, щоб тут щось написати, потрібно буде пройти своєрідний кастинг, на якому демонструвати свої заслуги перед громадскістю. Я, можливо, перебільшую, але справді, часто тут відчувається пресинг, через який багато користувачів навіть не хочуть публікувати свої думки. Далеко не завжди "полюційні".
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #87 on: 11.03.16 , 12:03 »
Share

Євген, ти тут? Не знав :)))
VB
Active user

View Profile
« Reply #88 on: 11.03.16 , 13:03 »
Share

Ото ж так. А то, - не знайомий нік, то можна й затюкати людину. Головне, - мати здоровий глузд та відсіювати посмітюх. Вони, зрештою, себе й так проявлять. Тут великого не треба таланту, щоб їх побачити.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #89 on: 11.03.16 , 13:03 »
Share

Так, я з тих "форумчан, котрі вважають, що причетні можуть підглядати у полюції форуму і витягувати з нього "дурні ідеї" і реалізувати їх зі шкодою для пасажирів". Форум за визначенням є відкритим. А от розділ "Пропозиції до УЗ" варто створити і зробити туди доступ обмеженого кола осіб, не схильних до полюцій.

У цьому немає дискримінації. Пропозиції щодо покращення сполучення відкрито висловити може кожен. Щопівроку Логіст створював таку тему на форумі і на Фейсбуці. Рудоманов у себе нещодавно на сторінці (понад вісім тисяч читачів) теж провів срач-опитувальник. До-речі, найбільше людей поскаржилось на відсутність прямого сполучення Маріуполь – Одеса. Не знаю нахрен воно їм впало, але фіксувати проблему ми повинні. Я вже приступив до полюцій як пустити через Одесу поїзд 69/70. Після того, як пасажирський департамент реалізував наші пропозиції до графіка (дві ночі зі Львова до Маріка), то вийде що на ділянці Одеса - Марік 69/70 буде нічником з симетричним графіком в обидві сторони: відправлення після обіду і прибуття рано-вранці.

Але обговорювати такі радикальні кроки варто не публічно. Або другий варіант. Розділ "Пропозиції" залишити відкритим, але з жорсткою модерацією. У темі забороняється критика будь-чиєї пропозиції, якщо у цьому ж повідомленні відсутня власна пропозиція, як би зробив сам автор. Тобто за застосування підходу "зайшов, обісрав, пішов" – людина отримує блокування.
Tags: rakhiv lviv kharkiv 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11
Print
Jump to: