Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.04.21 , 22:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Пропозиція: ПГВ Рахів - Львів - Харків + ПГВ Рахів - Львів - Запоріжжя

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Print
Author Topic: Пропозиція: ПГВ Рахів - Львів - Харків + ПГВ Рахів - Львів - Запоріжжя  (Read 36669 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #90 on: 11.03.16 , 20:03 »
Share

Нема зупинок львівських Інтерсіті+. Нема ранкових потягів зі Львова і вечірніх до Львова. Вони мені потрібні. А їх нема.
А Ви для цього хоч щось зробили, окрім цього посту на форумі?
Скоро буде стояти на дверях спеціяльний дядя-контрольор з пов'язкою на лікті, та пускати до вагона лише членів профспілки, квиток яким видають лише за якісь заслуги. Як у тій відомій криївці.
- Пароль!!!
- В м'яско (пошепки).
- Проході!
 Чому цей пан повинен щось зробити крім того посту на форумі?

тому що він вжив фразу "мені треба". Якщо нічого не робив - то не так вже і "треба", значить

Так, саме так. Таке питання поставив тому, що мене вразила саме ця фраза.
VB
Active user

View Profile
« Reply #91 on: 11.03.16 , 21:03 »
Share

Чим?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #92 on: 11.03.16 , 22:03 »
Share

delphin_7 все дуже вірно пояснив.
VB
Active user

View Profile
« Reply #93 on: 11.03.16 , 22:03 »
Share

Вам також дуже гарно все пояснили, і Ви продовжуєте стояти на своєму?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #94 on: 11.03.16 , 23:03 »
Share

А я просто задав людині питання - отримав відповідь яка мене цілком влаштувала.

Потім відповів на Ваше питання, потім Вас зацікавила причина саме такої відповіді - я Вам її також пояснив.

На чому стояти? Я вже отримав відповідь на своє питання та аргументував свою позицію.

Вважаю подальшу суперечку з цього марною витратою власного часу.

VB
Active user

View Profile
« Reply #95 on: 12.03.16 , 00:03 »
Share

Ні. Так діла не буде. Не затикайте людям рота, тоді й суперечок не виникатиме. Адже й Вас можна запитати, що Ви зробили для чогось. І відповіді не буде. "Якщо нічого не зробив, - то не так то й треба" можна до багатьох речей притулити.... Ви краще скажіть, що дійсно, зопалу накинулись на незнайому людину, але визнати свою неправоту не можете.
LWIEV
Active user

View Profile
« Reply #96 on: 14.03.16 , 03:03 »
Share

Євген, ти тут? Не знав :)))

Я тут десь так із року 2006 чи щось таке ;)
LWIEV
Active user

View Profile
« Reply #97 on: 14.03.16 , 03:03 »
Share

Так, саме так. Таке питання поставив тому, що мене вразила саме ця фраза.

Ну от Віктор, може трохи Маху, знає, я з тих, хто і говорить, і робить, ще й інших припрягає але весь світ не мусить про це знати))

Але питання в іншому - я, в основному, преміум-клієнт УЗ і УЗШК. Їжджу дуже багато, в основному СВ або 1 клас. Скасування поїздок теж достатньо, часом один і той самий квиток переброньовується 3-4 рази, що в теперішній моделі є відчутним додатковим доходом для УЗ/ШК. Якщо я не є тим пасажиром, який для УЗ/ШК прибутковий або мінімально субсидований, тоді не знаю хто.

Я не протестую проти підвищення цін, я більш-менш в курсі собівартості і розумію, скільки таке коштує за кордоном. Мене не влаштовує відсутність або низька якість сервісу/сполучень.

Свою частину суспільного договору з податками, оплатою рахунків і законослухняністю я виконую сумлінно. Тому питання до УЗ серйозні.

Тому я вважаю, що маю право вимагати, казати, бо свою вимогу я готовий оплачувати і навіть [допомагати] генерувати потоки, оскільки усвідомлюю, що одного квитка недостатньо.

І, так, мені треба!
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #98 on: 15.03.16 , 19:03 »
Share

До-речі, найбільше людей поскаржилось на відсутність прямого сполучення Маріуполь – Одеса. Не знаю нахрен воно їм впало
Вікторе, щоб зрозуміти це, треба проїхатись 317/318 (чи який він зараз). Минулого року там зі мною в купе їхала жіночка з Одеси до Маріуполя, дуже скаржилась, що немає (на той час) навіть адекватної пересадки по Запоріжжю, розповідала що таких як вона багато. Тому можеш сміливо фантазувати щось для забезпечення цих потреб ;)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #99 on: 15.03.16 , 19:03 »
Share

Тому я вважаю, що маю право вимагати, казати, бо свою вимогу я готовий оплачувати і навіть [допомагати] генерувати потоки, оскільки усвідомлюю, що одного квитка недостатньо.
І, так, мені треба!

Дякую за пояснення! Все вірно Ви кажете та робите, я з такою позицією цілком погоджуюся.
Tags: rakhiv lviv kharkiv 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Print
Jump to: