Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29.11.20 , 00:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Поездом по Италии

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12
Reply | Print
Author Topic: Поездом по Италии  (Read 21036 times)
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #100 on: 31.12.19 , 13:12 »
Share Reply with quote

Як би мене цікавила саме ця залізниця, то я розробив свій маршрут (як я колись зробив переночувавши у Domodossola ) щоб проїхати її у світлий час доби

Ну, зрозуміло, що в Домодоссолі та на наступну ніч у Мілані ми будемо ночувати
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #101 on: 01.01.20 , 20:01 »
Share Reply with quote

я б стартував-би автобусом о 7:40, якби не було потреби відвідати Берґамо.

Чому так рано? Так довго їхати? Чи я помиляюсь, що без багажу мінімум за 30 хвилин? (літак о 10-45)
VB
Active user

View Profile
« Reply #102 on: 02.01.20 , 09:01 »
Share Reply with quote

В Бергамо за нормальних умов все швидко. Але коли є підряд кілька якихось райянів, плюс якийсь в умовну Акабу,- все сповільнюється. Авіаконтроль особливо, паспортний. Може бути по одній доріжці, навіть. Дуже важкі на підйом вони там. Плюс є ймовірність втрапити у корок у Мілані, чи навіть на автостраді. Там я навіть у 2 ночі перед самим з'їздом вже стояв хвилин з 15,- робили дорогу і для розвороту асфальтовозу закривали одну смугу, єдину, якою пропускали транспорт. Тому підтримаю Маху щодо завчасності саме з Мілану. Так само і за те, що Бергамо вартий відвідування. Сама найкраща піцца у Італії,- це Бергамо. Моя думка, звичайно. Вечірнього у т.ч. відвідування. Вечером Бергамо чудовий.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #103 on: 02.01.20 , 11:01 »
Share Reply with quote

Тобто по одній доріжці і в Шенгені (ми летимо в Будапешт) і за межі? Я так розумію, що в межах Шенгену паспортний контроль не проводять?
VB
Active user

View Profile
« Reply #104 on: 02.01.20 , 12:01 »
Share Reply with quote

На авіабезпеку. Кілька раз було, що лише права під стіною працювала, все вивертають і черга аж на серпантин. Прикордонний контроль на рейси за Шенген за вказівниками, у Вас буде свій шлях до зали вильоту. В них ще мода є перекривати вхід до серпантинів тим, в кого квиток не на найближчі рейси. Зал вильоту там таки малуватий. Для двох рейсів нормально ще. Три терпимо. І ранковий розліт,- квест ще той.  Відповідно створюється натовп перед авіабезпекою так, що важко проштовхнутись до зали реєстрації. Ранкові рейси до Києва МАУ. 4.10 виліт. На ніч десь о 12 закривають галерею за середнім баром і все, що далі. Миють, прибирають. Потім починають пускати на рейс до Києва, він був першим, коли літав. Так одного разу насилу проштовхнувся до співробітника а/п, щоб пустив з квитком на вхід серед румун, в яких на Отопені рейс в 6, які все заблокували ще з 3-х , включно з дверима. І незрозуміло навіщо. Враження, що літак по наповненню, і вони не встигнуть. Наші люди стояли в кінці, думаючи що це черга. Ніяких оголошень. Пасажирів потім в ручному режимі виловлювали. Добре, що це був МАУ. Райян з віззом та ернестом, який до 13-го ще літає,  нікого ловити не будуть.  Не соромтесь у таких випадках йти напролом, розмахуючи квитком чи телефоном. Так само по ситуації треба дивитись і далі. А може бути пустий аеропорт. Як вийде. І доріжки всі, і на паспортному сумують прикордонники у двох будках. Але в будь-якому разі оці бардаки,- прорахунок самого летовища чи служб на йому. Є й гірші, ангари чи бараки десь на висілках, але там і рейсів менше. Тут рейсів набрали, але невпорядковано все для пасажирів. Мені завжди згадується цей аеропорт, коли у Борисполі тобі прикордонник бажає гарних свят по прильоту. Незалежно за яким паспортом.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #105 on: 02.01.20 , 13:01 »
Share Reply with quote

Аеропорт в Бергамо це сарай #1. Можна взяти опцію швидко проходу контролю. 5 евро кажись
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #106 on: 03.01.20 , 11:01 »
Share Reply with quote

Пожалуйста, кто может объяснить это популярно?

Dear guest,
We will send you an sms /email with the instructions to download the digital keys using SCLAK app.
In this way you will have accese to the front door of the buiding.
Please follow the instructions.

The entrance door will open, bringing the telephone closer to the lock and clicking the "open" button.
VB
Active user

View Profile
« Reply #107 on: 03.01.20 , 15:01 »
Share Reply with quote

Додаток поставте на телефон. Зазвичай на велосипедах працює. Автономно від батарейок і інтернету, через блютус. Цікаве ще тим, що можна не казати до останнього адресу замка, а надавши код,- надати одразу координати та маршрут до цього замка.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #108 on: 03.01.20 , 16:01 »
Share Reply with quote

Це буде щось типу QR-код? А як він з sms/e-mail потрапить в додаток?
VB
Active user

View Profile
« Reply #109 on: 03.01.20 , 19:01 »
Share Reply with quote

https://www.sclak.com/en/
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12
Reply | Print
Jump to: