Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.11.20 , 06:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Поездом по Италии

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12
Reply | Print
Author Topic: Поездом по Италии  (Read 20964 times)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #90 on: 30.12.19 , 11:12 »
Share Reply with quote

5. Система Омио видит билеты из Ранцо Аббондио (Ranzo S Abondio)

В чем смысл этого Omio, если есть непосредственно сайты перевозчиков?
VB
Active user

View Profile
« Reply #91 on: 30.12.19 , 12:12 »
Share Reply with quote

Щодо основного питання. Щодо Домодоссоли розповіли дуже гарно. Щодо Чентовалле. 18 євро до Локарно. 25 з Локарно. Дивіться що купують місцеві люди. Бо вони там можуть впарити звичайний квиток туристам. 18 чи 25 євро,- це ціна зі знижкою. Є доплата за панорамні потяги безпосередньо у потязі. Щодо виїзду з Локарно до Мілану. Мілано-Чентрале буде в автоматі у виборі. Єдине,- дивіться кудою. Бо може бути не через К'ясо. Оцього я не пам'ятаю, як у Локарно. В Беллінцоні є Мілан як Гарібальді, так і Чентрале. Щодо автобуса до Оріо ал Серіо. Орієнтуйтесь на вигуки на площі навпроти вокзалу. Ойро, Оріо аль Серіо, ойро, Берґамо. Перевізників багато, ціна одна. 6 євро. Єдине,- вони можуть їхати із заїздом кудись там. Уточнюйте,- дрітто, но Монза, Треццо? Там є спеціальні зазивали, але уточеювати треба у водія. Є й від Мальпензи та Комо. Так само й до Мальпензи є з Беллінцони, аж з Арбедо-Кастіоне, де супермаркети, через Лугано та К'ясо. Щось бачив і у Локарно, можна пошукати в інтернеті. Там вони йдуть з Верзаски. Зрештою, є й Флікс. Теж можна моніторити. Одного разу я їхав за 4.99 з аеропорту Берґамо до Беллінцони. Був у них рейс в 23.00 до Мюнхену із заїздом до Мальпензи. Зараз, на жаль, чомусь його немає вже.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #92 on: 30.12.19 , 13:12 »
Share Reply with quote

Є доплата за панорамні потяги безпосередньо у потязі.

Можна онлайн відразу купити на панорамний. Це не проблема.
VB
Active user

View Profile
« Reply #93 on: 30.12.19 , 13:12 »
Share Reply with quote

Я десь кажу про це, як про проблему? Можна. Якщо це планується як атракцію.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #94 on: 30.12.19 , 16:12 »
Share Reply with quote

Мені здалося що малось на увазі що є лише можливість доплатити у поїзді.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #95 on: 30.12.19 , 17:12 »
Share Reply with quote

А взагалі мені важко зрозуміти квести з компостерами, доплатами, автоматами і тд. Це лише геморой в Італії. Звісно якщо людина з інтернетом та кредиткою (а інакше як подорожувати?).
Вже не кажучи про використання сторонніх сайтів як Омніо.
VB
Active user

View Profile
« Reply #96 on: 30.12.19 , 19:12 »
Share Reply with quote

Доплату за панораму беруть і у Швейцарії. Як на мене, через інет купувати її немає сенсу. Якщо просто людині треба буде з А до Б доїхати, а якщо ще й десь у В зупинитися,- то що? Пропустити два потяги, бо доплата згоряє?
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #97 on: 30.12.19 , 19:12 »
Share Reply with quote

Як би мене цікавила саме ця залізниця, то я розробив свій маршрут (як я колись зробив переночувавши у Domodossola ) щоб проїхати її у світлий час доби, не ризикуючи пересадкою та купив би квитки на панорамний потяг заздалегідь.
Звісно якщо є бажання десь гуляти на півдорозі, то це вже інша справа, але це не вказано.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #98 on: 30.12.19 , 21:12 »
Share Reply with quote

А взагалі мені важко зрозуміти квести з компостерами...
Ну так стало нещодавно, після того, як поміняли правила і тепер той день, в котрий можна почати використовувати квиток треба вибрати при покупці квитка - компостери - перетворились на суцільні незручності і жодних переваг для пасажирів не дають

А раніше, коли куплений квиток можна було почати використовувати будь-коли протягом 60 днів - від компостерів користі було більше, ніж незручностей.
В першу чергу - компостери давали певним групам пасажирів можливість гаяти значно менше часу на покупку квитків.

Якщо раптом хтось їздить по якомусь напрямку не зовсім регулярно, але вцілому часто, наприклад раз на 2-5 днів - квитки можна купувати одразу штук по 5-10 за раз постійно маючи їх запас і поповнюючи його коли лишається 1-2 квитки. А потім коли прибігаєш на поїзд за хвилину до відходу - просто дістав квиток з запасу і в компостер тиркнув і все.
Знову ж таки, тоді крім квитків були талони - де вказана відстань в кілометрах і термін чинності- такий талон пхаєш у компостер що друкує поточну станцію і час - і вже маєш квиток на будь-який напрямок від поточної станції до будь-якої станцій на відстані не більшій ніж номінал талона. Талон на 30 км - була моя улюблена штука, неодноразово їх купував, дуже зручно було.

Я все ще сподіваюсь що може відіграють назад і повернуть талони і можливість компостувати квиток протягом 60 денного терміну.
« Last Edit: 30.12.19 , 22:12 by Maxy » Logged
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #99 on: 30.12.19 , 21:12 »
Share Reply with quote

Мова то про нинішній час в нинішній стан речей.
І взагалі описана ситуація дуже рідко зустрічається, особливо для тих приїжджає із-за кордону. Зазвичай спочатку квест, знайти кассу або автомат, сподіватися що приймуть картки або запастися готівкою (якщо автомат то помолитися щоб хоча одне з двох прийняв а то бували випадки), купити, зачекати роздрукування, побігати по перонами шукаючи компостер...
Особливо приємно це наприклад робити ввечері наприклад на станції Alba Adriatica - Nereto - Contraguerra, коли там ще стояв (а може ще й стоїть) старий ще напівмеханічний автомат що приймає лише монети. А саме так було ще 10 років назад. Каси немає, полукаса є в барі на вокзалі. Романтика.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12
Reply | Print
Jump to: