Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.07.17 , 05:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

PolskiBus

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: PolskiBus  (Read 7423 times)
Дмитро_1990
Guest
« Reply #40 on: 16.11.16 , 12:11 »
Share Reply with quote

От такі вони автобусні лоукости
azh
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 19.11.16 , 22:11 »
Share Reply with quote

Відверто кажучи, досить несподівані відгуки. Я не скажу, що часто їжджу Польським Бусом, але влітку зробили з дружиною виключно автобусне турне Ряшів--Варшава--Познань--Вроцлав--Ряшів саме цими автобусами, і все було чудово -- своєчасно, швидко, дешево, не надто багатолюдно, розетки в автобусах працювали скрізь -- я навіть встиг деяку термінову роботу зробити на ноутбуці. В одному епізоді автобус навіть приїхав до Ряшева на 10 хв швидше, що дозволило нам встигнути на поїзд, на який ми за логікою вже не мали б встигати. А тут така хвиля критики. Чи то вони вже зіпсувалися?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 19.11.16 , 22:11 »
Share Reply with quote

В них бувають "збої" в якості роботи.
А я основному погоджуюсь з ось цим коментарем, в Polski bus тяжко їздити на довгі відстані.
azh
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 18.07.17 , 14:07 »
Share Reply with quote

Довго не заходив на сайт Польського Буса. Кілька днів тому зайшов і був приємно здивований, що там додався, крім польського й англійського, ще й український інтерфейс і чимало українських станцій. І все працювало, дивився маршрути, прицінювався.

Але вчора вирішив купувати квиток, а сайт (у частині купівлі квитків) не працює. Пробую з різних браузерів і різних комп'ютерів. Сьогодні теж. Цікаво, це тільки в мене, чи й в інших так?
VB
Active user

View Profile
« Reply #44 on: 18.07.17 , 20:07 »
Share Reply with quote

ай-ай-ай!!! Обережно з українськими станціями. Ви ж не хочете "До Тернополя постоїте, а там пересядемо на заправці десь після першої (ночі, ночі) в інший".
azh
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 18.07.17 , 22:07 »
Share Reply with quote

Мене в даному випадку українські станції не цікавлять. Але комусь, можливо, це підійде. Моя ж подорож автобусом планується всередині Польщі. Мене цікавило, чи дійсно на сайті не працює система продажу, чи це тільки в мене щось не так. Зараз вони вивісили на сайті оголошення: "Serdecznie przepraszamy za utrudnienia w zakupie biletow. Pracujemy nad rozwiazaniem problemu. Prosimy sprobowac ponownie pozniej" (вибачте, що без діакритичних знаків).
Sath
Active user

View Profile
« Reply #46 on: 19.07.17 , 10:07 »
Share Reply with quote

Была ошибка на сайте польскибас, да. Тоже столкнулся. Потом сайт снова начал работать.
azh
Active user

View Profile
« Reply #47 on: 19.07.17 , 14:07 »
Share Reply with quote

Так, сайт ніби запрацював. Але поки що ключове слово "ніби". Я спробував купити квиток, гроші з картки зняли, а квитка я не отримав. Тільки інформацію на сторінці: "Вашу транзакцію не завершено. Зверніться до свого банку". Написав їм, нехай розбираються.
Sath
Active user

View Profile
« Reply #48 on: 19.07.17 , 15:07 »
Share Reply with quote

Я викупив, наступного дня
VB
Active user

View Profile
« Reply #49 on: 19.07.17 , 21:07 »
Share Reply with quote

Мене в даному випадку українські станції не цікавлять. Але комусь, можливо, це підійде.
Ну так хай вони мають на увазі, що насправді ПольськиБус в Україну не їздить. А під їх егідою їздять українські перевізники, яких ми вже обговорювали.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to: