Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.11.17 , 02:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Киев-Лейпциг-Киев

Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Киев-Лейпциг-Киев  (Read 5624 times)
Seaman
Active user

Posts: 433


View Profile
« on: 17.04.15 , 12:04 »
Share Reply with quote

Коллеги, всем доброго времени суток!

Систер с малым (12 лет) в июне едет в Лейпциг.
Даты плавающие, т.е. зависят от цены проезда. Как обычно хочется, подешевле и поменьшепересадок  ;)
Судя по карте Лейпциг находится относительно равноудаленно от 3-х городов куда летает Wizz.
С Меммингена и Любека можно доехать поездами с минимум 2-я пересадками. но в сумме цена получается не ахти.
Поэтому пока остановился на варианте с прилетом в Катовице. (ориентировочно 08.06 - 17,19.06 )
ТУДА по времени неплохо стыкуется с PolskiBus на Берлин. (IEV-KTW 18:45 → 19:20,  Катовице-Берлин 23:40-07:00). Далее автобус/поезд?
Обратно же польски бас в Катовице приезжает ночью и до литака более 12 часов ожидания (

Может есть лучшие варианты, может без заезда в Берлин (так как по карте вижу, что крюк. хотя и Берлин в списке мест посещений тоже присутствует) и и в то же время гуманные по цене?
Рад буду услышать варианты.
Заранее спасибо.


« Last Edit: 17.04.15 , 12:04 by Seaman » Logged
kop
Active user

Posts: 5695


View Profile
« Reply #1 on: 17.04.15 , 12:04 »
Share Reply with quote

а почему не хотите взять полен специаль и не заморачиваться с самолетами?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21208


View Profile
« Reply #2 on: 17.04.15 , 13:04 »
Share Reply with quote

Судя по карте Лейпциг находится относительно равноудаленно от 3-х городов куда летает Wizz.
їх не 3, а 4 (Любек, Кельн-Бонн, Дортмунд, Меммінґен).
Дортмунд - дещо ближчий, ніж інші, тим більше там недалеко від аеропорта станція Holzwieckede звідки одразу можна рухатись у потрібному напрямку не роблячи петлі у протилежний бік у місто Дортмунд..
Quote
С Меммингена и Любека можно доехать поездами с минимум 2-я пересадками.
отнюдь
Если считать от самого аэропорта - то из Кельн-Бонна и Дортмунда (станция Holzwieckede) - по 1 пересадке (а из соответствующего города можно ехать вообще без пересадок), из аэропорта Любека - действительно одна. В аэропорту Меммингена железной дороги нет там 4 км надо подъехать автобусом (хотя я там когда-то пешком прогулялся, дошел - минут за 45), от вокзала Меммингена до Лейпцига - можно отделаться одной пересадкой  
Quote
но в сумме цена получается не ахти.
Мінімальний тариф за спецпропозицією на 1 особу там 29 євро, але у внутрішньонімецьких спецпропозиціях для кількох пасажирів, що подорожують разом - ціна менша, ніж окремо куплені квитки на кожного. У більшості випадків для 1 дорослого і 1 дитини 12 років ціна 39 євро (це той варіант, що коштує 29 євро з носа).
Але деякі з тих варіантів, що коштують по 29 євро на 1 дорослого - для 1 дорослого і 1 дитини 12 років коштують також 29 євро (а не 39).

29 євро на обох за майже 500 км по Німеччині - це "не ахті"?
Quote
Поэтому пока остановился на варианте с прилетом в Катовице. (ориентировочно 08.06 - 17,19.06 )
ТУДА по времени неплохо стыкуется с PolskiBus на Берлин. (IEV-KTW 18:45 → 19:20,  Катовице-Берлин 23:40-07:00). Далее автобус/поезд?
мені цей варіант видається безглуздим.
Довго і дорого.
« Last Edit: 17.04.15 , 13:04 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21208


View Profile
« Reply #3 on: 17.04.15 , 13:04 »
Share Reply with quote

а почему не хотите взять полен специаль и не заморачиваться с самолетами?
там же больше суток ехать -  старт в 17:23 на IC+ до Львова, потом всю ночь и утро ехать на 35 до Вроцлава, потом еще минимум 6 часов региональными поездами. Да и не возьмется там Polen Spezial, в нужном месте теперь нету EвроCити через границу, а через Жепин-Франкфурт на Одере будет очень долго и дорого
« Last Edit: 17.04.15 , 13:04 by Maxy » Logged
Seaman
Active user

Posts: 433


View Profile
« Reply #4 on: 17.04.15 , 16:04 »
Share Reply with quote

Мінімальний тариф за спецпропозицією на 1 особу там 29 євро, але у внутрішньонімецьких спецпропозиціях для кількох пасажирів, що подорожують разом - ціна менша, ніж окремо куплені квитки на кожного. У більшості випадків для 1 дорослого і 1 дитини 12 років ціна 39 євро (це той варіант, що коштує 29 євро з носа).
Але деякі з тих варіантів, що коштують по 29 євро на 1 дорослого - для 1 дорослого і 1 дитини 12 років коштують також 29 євро (а не 39).

29 євро на обох за майже 500 км по Німеччині - це "не ахті"?
Я считал сумму перелет+проезд до конечной точки.
Да, спасибо. Не учел. смотрел цену на одного и по привычке умножал на 2.

Немного поигрался с bahn.de. Я так понимаю, чтоб выловить эти самые за 29 евро, надо пробовать через разные станции?
Так на маршруте по умолчанию они уже закончились.
К примеру, под Wizz с Любека  и обратно на эти даты ничего лучше (читай дешевле) не нашел.

Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21208


View Profile
« Reply #5 on: 17.04.15 , 17:04 »
Share Reply with quote

Quote
Я считал сумму перелет+проезд до конечной точки.
я щось не дуже Вас розумію
На 8 червня - переліт з Києва до Катовіце лише на 200 грн дешевше, ніж до Любека (при чому приліт у Катовіце у ідіотський час під вечір), на двох - різниця 400 грн, коротше приблизно 19 євро.
Але приліт у Катовіце не вдень (як у Любек), а о 19:20, що Ви там будете робити?

Якщо сідаєте на нічний автобус до Берліна - то це криво і дорожче (за рахунок вартості ділянки Берлін - Лейпциг). А інших, кращих варіантів при такому часі прильоту я не бачу, хіба-що десь по дорозі ночувати? Бо доїхати не так криво і недорого до Лейпциґа в принципі можна (найочевидніше - їхати через Ґерліц і покрити проїзд ділянки Зґожелець - Лейпциґ саксонським квитком, для 1 дорослого і 1 дитини 12 років це коштує як саксонський квиток на 1 дорослого, тобто 23 євро, або як альтернатива - можна піймати спецпропозицією з проїздом на ПДС дуже короткої ділянки, можна зловити щось по 19 євро на двох) - але все це - лише у денний час.

Quote
Немного поигрался с bahn.de...
зараз я трохи зайнятий, щоб розписувати, напишу трохи пізніше
Logged
Seaman
Active user

Posts: 433


View Profile
« Reply #6 on: 17.04.15 , 18:04 »
Share Reply with quote

Maxy, дело в том что цены на Wizz я смотрел вчера. и немецкие направления были дороже далеко не на 200 грн.
Сегодня вижу отличные цены.
Только что куплены билеты до Любека 05.06 и с Дортмунда 16.06.
По маршруту Лейпциг-Хользвикеде - там, вроде, все ОК.
а Вот Любек-Лейпциг хотелось бы немного оптимизировать )

зараз я трохи зайнятий, щоб розписувати, напишу трохи пізніше
ок, спасибо! жду.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21208


View Profile
« Reply #7 on: 19.04.15 , 19:04 »
Share Reply with quote

Немного поигрался с bahn.de. Я так понимаю, чтоб выловить эти самые за 29 евро, надо пробовать через разные станции?
Так на маршруте по умолчанию они уже закончились.
ну ви ж повинні розуміти, що "маршрут за замовчанням" для bahn.de - це маршрут з найменшим часом у дорозі.

У загальному випадку - для зменшення ціни спецпропозиції нерідко виходить продуктивніше, якщо відмовлятись від ПДСів на тій з ділянок, де їх завантаженість вища.

Конкретно у маршруті Любек - Лейпциг справді має місце невідповідність найкоротших і найшвидших маршрутів - бо найшвидше - довшою дорогою (при чому істотно, на 30%) через Берлін, а пряміші дороги (через Гановер, або через Віттенберґе - Штендаль) - хоч вимагають більше часу, але так менше кілометрів, що збільшує вірогідність піймати тариф 29 євро, особливо з урахуванням що тут з більшою ймовірністю пролазить регіональний поїзд у стиковку.
Quote
К примеру, под Wizz с Любека  ... ничего лучше (читай дешевле) не нашел.
можна було б пооптимізовувати варіанти через Берлін - але я б на Вашому місці б саме у цьому разі подібним не займався-би і ось чому.

Якщо наприклад по дорозі до аеропорта можна сміливо обирати саме найшвидший варіант - то по дорозі з аеропорта - слід брати до уваги можливе запізнення на старт, що може статись через причини, усунути котрі пасажир не у змозі (запізнення літака, велика черга на паспортному контролі).
Закладати великий запас на старті - звісно можна, але у такому разі якщо літак не запізнюється - то потім не знаєш куди себе подіти десь між стартом і місцем посадки на перший з ПДСів у маршруті (у найшвидших варіантах скоріш за все це буде Хамм) і зрештою важко вгадати скільки краще закладати (у випадку форс-мажора іноді і дво- і тригодинного запасу буде мало, а якщо все гаразд - то не дуже радісно 3 години нудитись у Хаммі).

Тому у якомусь іншому випадку можна було б відкидати варіант, де приміськими їдеться вся ділянка від аеропорта Любека до Маґдебурґа, і лише на останній сеґмент Маґдебурґ - Лейпциг використовується IC.
Але у Вашому випадку - це скоріше перевага.
Мало того, якщо Ви подивитесь на той варіант, що аналогічний тому, що Ви мені показали, але на 2 години раніше (як раз оптимально під приліт Вашого літака вчасно)
Lübeck Flughafen   Fr, 05.06.15   ab   13:19   1   RE 21819
Lüneburg   Fr, 05.06.15   an   14:15   5   
 Umsteigezeit 17 Min.               
Lüneburg   Fr, 05.06.15   ab   14:32   1   ME 82117
Uelzen   Fr, 05.06.15   an   14:54   301   
 Umsteigezeit 8 Min.               
Uelzen   Fr, 05.06.15   ab   15:02   304   RE 17635
Magdeburg Hbf   Fr, 05.06.15   an   16:51   4   
 Umsteigezeit 12 Min.               
Magdeburg Hbf   Fr, 05.06.15   ab   17:03    3   IC 2239
Leipzig Hbf   Fr, 05.06.15   an   18:19    13   

то він коштує 35, при чому насправді ця ціна - через те, що завантаженість IC2239 трохи вища, аніж треба для ціни 29 для дорослого+дитини.

тому вважаю доцільним обирати з таких двох варіантів:
1). купити цей варіант за 35 євро на дорослого+дитину. У випадку спізнення на цю комбінацію - квиток лишається чинним на ділянку Holzwieckede - Magdeburg іншими регіональними поїздами (аналогічною "хвилею" регіональних, що розпочинається о 15:19, чи навіть о 17:19). А новий квиток доведеться купувати лише на ділянку з Маґдебурга до Лейпцига (ціна за повним тарифом для 1 дорослого і 1 дитини у випадку IC - 29 євро, у випадку проїзда лише регіональними - можна взяти саксонський квиток по 23)

2). здешевити його до 29. Мінімальне збільшення ділянки регіональними, що необхідне, щоб понизити ціну до 29 євро  - відключити ПДСи від початку маршрута до Köthen і лише ділянка Köthen - Лейпциг на IC) - дасть часть в дорозі на 0:59 довше. При чому той самий час в дорозі 5:59 (і пересадок не більше) буде, якщо відключити ПДСи від початку маршрута і аж до Halle. У такому разі спізнення на старті - квиток буде чинним аж до Halle і новий квиток потрібен буде лише на ділянку Halle - Лейпциг, це так близько, що на регіональні потяги там застосовується уже не залізничний тариф (сайт bahn.de через це навіть ціну не показує), а місцевої транспортої спілки -  потрібен квиток на 5 зон по тарифу MDV, дорослий коштує 7 євро, дитячий 3,90 (і цей же квиток дійсний після виходу на вокзалі Лейпцига для проїзду далі по місту наприклад на трамваї). Або якщо їхати на IC - то квиток все-ж залізничний, тариф 11 євро на 1 дорослого і 1 дитину, це квиток суто на поїзд.

До речі тут одразу приходить у голову такий вибрик - вибудувати весь маршрут до самого Лейпцига регіональними (щоб лишитись у межах спецпропозиції Sparpreis і не платити 44 за Quer-durchs-Land-Ticket - треба у маршрут після Лейпцига включити якийсь непотрібний і малозавантажений ПДС на якусь мінімальну ділянку).
наприклад якщо взяти ось цей квиток

Lübeck Flughafen   Fr, 05.06.15   ab   17:19   1   RE 21827
Lüneburg   Fr, 05.06.15   an   18:15   5   
 Umsteigezeit 18 Min.               
Lüneburg   Fr, 05.06.15   ab   18:33   1   ME 82125
Uelzen   Fr, 05.06.15   an   18:56   301   
 Umsteigezeit 6 Min.               
Uelzen   Fr, 05.06.15   ab   19:02   304   RE 17643
Halle(Saale)Hbf   Fr, 05.06.15   an   22:18   8   
 Umsteigezeit 56 Min.               
Halle(Saale)Hbf   Fr, 05.06.15   ab   23:14   1   S 3
Leipzig Hbf (tief)   Fr, 05.06.15   an   23:50   1   
Fußweg  9 Min.               
Leipzig Hbf   Sa, 06.06.15   ab   00:14    12   ICE 1500
Lutherstadt Wittenberg   Sa, 06.06.15   an   00:43    3   

щоб його викликати - треба запросити пошук з Аеропорта Любека до Lutherstadt Wittenberg, задати проміжну точку Лейпциг, на ділянці від початку до Лейпцига - відключити всі ПДСи, на ділянці після Лейпцига - відключити все, крім ICE.

у такому разі у випадку нормального ходу подій (літак прилетів вчасно) можна буде їхати ось так

Lübeck Flughafen   13:19   RE 21819
Lüneburg   14:15   
 Umsteigezeit 17 Min.      
Lüneburg   14:32   ME 82117
Uelzen   14:54   
 Umsteigezeit 8 Min.      
Uelzen   15:02   RE 17635
Halle(Saale)Hbf   18:15   
 Umsteigezeit 34 Min.      
Halle(Saale)Hbf   18:49   S 3
Leipzig Hbf (tief)   19:24      

перевага тут у тому, що такий квиток чинний для проїзду ділянки Аеропорт Любек - Лейпциг і о 13:19 і о 15:19 і о 17:19 і навіть о 19:19
Час в дорозі лише на 6 хвилин довше ніж у попередньому випадку, зато нічого доплачувати не треба у випадку спізнення на старті.

Особисто я б саме на цьому варіанті зупинився б попри його повільнуватість, щоб не хвилюватись ні про те, чи спізниться літак ні про те, чи вдасться швидко прошмигнути у черзі на паспортний контроль.
« Last Edit: 19.04.15 , 23:04 by Maxy » Logged
Seaman
Active user

Posts: 433


View Profile
« Reply #8 on: 20.04.15 , 20:04 »
Share Reply with quote

Спасибо Maxy за развернутый ответ.
На самом деле я так и подбирал, чтоб IC, был в самом конце маршрута.
(Был у меня уже опыт прилета в Дортмунд с опозданием в 4 часа)
Если все без задержек, уехать в 13.19 и лучше 2 часа погулять по Магдебургу,  нет - так стартовать в 15.19.
Последний ваш вариант с (не)использованием IC интересен  :) Предложу сестре. 

P.S. Кстати, Метроном, кроме того что он не DB-шный ничем не отличается от RE?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21208


View Profile
« Reply #9 on: 20.04.15 , 21:04 »
Share Reply with quote

Власне поява цього перевізника зумовлена тим, що свого часу Бремен, Гамбурґ і Нижня Саксонія прийшли до висновку, що послуги ДБ Регіо їх не цілком влаштовують і краще буде організувати власні реґіональні експреси замість ДБшних, з блекджеком і хвойдами.

Всі ті квитки, що діяли б у ДБшних RE - діють і у Метрономах. там є ще свій власний Übergangstarif Metronom, але Вам він точно не треба.

Самі вони про себе пишуть, що Aufgrund der komfortablen Wagen und der großen Loks werden die Züge des metronom gerne mit IC oder ICE-Verbindungen verglichen, але по-моєму це лукавство. Я їхніми поїздами не їздив, але судячи з фотографій там звичайний, типовий для німецьких RE салон. Розеток немає, вони самі про це пишуть. Зрештою неважко знайти технічні дані їх вагонів, там по 133 сидячих місця на двоповерховий вагон, щось я не вірю що можна при такій кількості пасажирів на вагон, навіть якщо вагон двоповерховий, говорити про рівень комфорту "як в IC".

Logged
Tags: kyiv leipzig dortmund 
Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.15 seconds with 20 queries.
Google visited last this page 03.01.16 , 01:01