Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.18 , 18:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Авиапутешествия для "чайников"

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13
Reply | Print
Author Topic: Авиапутешествия для "чайников"  (Read 26249 times)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #100 on: 06.08.17 , 19:08 »
Share Reply with quote

В мене є рюкзак типу "для міста" на 25 л. модель Outventure fus603, але я не знаю чи підійде він під параметри цих авіакомпаній.

Літав один раз віззейром і раяном багато разів разом з Osprey Quasar 28 л. Ніхто ніколи не просив його пхати у габаритну рамку. Хоча він влазить і в тих і в тих. Поміряйте габарити спакованого рюкзака і порівняйте з допустимими. Така інформація є на сайтах авіакомпаній.
VB
Active user

View Profile
« Reply #101 on: 06.08.17 , 19:08 »
Share Reply with quote

Буває що просять. Поляки в Любліні та Жешуві просили навіть дзєцько плєцак в обвєдьню...
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #102 on: 06.08.17 , 20:08 »
Share Reply with quote

але я не знаю чи підійде він під параметри цих авіакомпаній.
Стоимость проезда до киевских Жулян на "девятке" достаточно низка, а рамки там обычно стоят ежедневно. Зато гарантия будет стопроцентная. У Виззов с конца октября бесплатным будет 55x40x23 см вместо текущих размеров, поэтому я в Жулянах прогнозирую их более строгое слежение за весом этого рюкзака. Лимит там -10 кг.
Наприклад, купив я його у МАУ, прийде мені щось там на електронну пошту - це вже і є квиток? Чи потім треба ще якусь реєстрацію проходити, щоб мені надали конкретне місце?
Теж саме питання по Віз Ейру?
На все три вопроса ответ - да. У обоих перевозчиков это самое место можно заранее купить. В МАУ пока что можно выбрать бесплатно за 48 или менее часов до отлета. Визз бесплатно предлагает только место автоматически и его поменять нельзя.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #103 on: 23.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Хтось  в курсі, чи можна показувати посадковий талон з мобільного для негромадян ЄС? У випадку Wizzair.

Лечу завтра з Любліна в Київ, в хостелі проблеми з принтером,роздрукувати не вийшло.  Дуже не хочеться змінювати завтрашні плани і бігати шукати копі-центр.

В правилах з сайту Wizza написано що я повинен показатись на стійці реєстрації з своїм Boarding Pass. А з визначення термінів на початку правил Boarding Pass - це в тому числі і талон на екрані мобільного додатку. З іншого боку, вони пишуть що цей пункт діє незважаючи на пункт 9.7 про онлайн-реєстрації. Але той пункт каже про рівноцінність реєстрації через сайт і додаток.

Тому, з моєї точки зору, роздруківка посадочного і посадочний в додатку Wizz - рівноцінні документи і тому мені на стійці реєстрації в Любліні просто повинні видати "аеропортовий" посадочний талон, як наприклад зробили в Жулянах коли я летів "туди".  Але це в теорії, може хтось має практичний досвід?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #104 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Добрий день.
Прошу консультації, бо є саме таким "чайником" в авіаперельотах.
Дивлюсь квитки з Києва в Будапешт у МАУ та у Віз Ейр.
Мене влаштовують тарифи "з ручною поклажею" і в тих, і в тих.
В мене є рюкзак типу "для міста" на 25 л. модель Outventure fus603, але я не знаю чи підійде він під параметри цих авіакомпаній.
А що Вам заважає самотужки знайти відповідь? Адже вимоги авіакомпаній-же відомі. Набийте Ваш рюкзак наприклад старими газетами і поміряйте лінійкою, матимете відповідь - укладається він у дозволений авіакомпанією паралелепіпед, чи ні.
Чув, що є якісь спецальні рюкзаки для лоукостів.
так, тому-що звичайними рюкзакам неможливо ефективно використати той корисний об'єм, що є можливим при максимально дозволених авіакомпанією вимірах.
Штука у тому, що звичайні рюкзаки (у яких пропорції зроблені з огляду на зручність, а не з бажання максимально використати дозволені авіакомпанією сантиметри) - зазвичай мають інакше співвідношення вимірів - вони як-правило вужчі і пласкіші, аніж той паралелепіпед, що дозволяє авіакомпанія. Тобто якщо підібрати рюкзак максимально близький до дозволеної авіакомпанією довжини, але щоб не перевищував її - він скоріш за все дуже сильно недовиористовуватиме дозволену висоту і ширину і Ви недовикористаєте у кращому разі половину з максимально можливого при таких параметрах об'єму.
А спеціальні рюкзаки, що як раз пошиті рівно під вимоги авіакомпаній, щоб повністю вибрати дозволені стантиметри - вони більш кутасті і так би мовити квадратніші, щоб забрати максимум кубічних сантиметрів з дозволених авіакомпанією паралелепідеда.
Може якісь порадите?
я користуюсь CabinMax.
Зверніть увагу що у різних авіакомпаній різні вимоги і вони ще з часом міняються.
Наприклад мала ручна поклажа Wizz - скоро скасовується.

Втім останнім часом я просто навчився обходитись рюкзаком меншої маси і об'єму, і мені не дуже хвилюсь що не вибираю повністю той об'єм, що дозвляє авіакомпанія.
А ще не дуже зрозуміла процедура після купівлі квитка.
в авіації - недостатньо купити квиток, щоб пустили у літак. Є так звана процедура реєстрації, при котрій в той чи інший спосіб пасажир одержує посадковий талон. І щоб потрапити в літак - треба показувати саме посадковий талон, а не квиток. Квиток потрібен лише для одержання посадкового талона.
Однак всі інші маніпуляції, що можуть знадобитись - виконуються саме з квитком, а не з посадковим талоном. Зокрема зміна дати і часу вильоту або повернення (якщо вони можливі, бо нерідко бувають авіатарифи що не дозволяють таких маніпуляцій) - виконуються саме з квитком, а не з посадковим талоном.
Як правило після одержання посадкового талона - з квитком маніпуляції виконувати не можна, тому всі маніпуляції з квитком, що можуть Вам знадобитись - слід зробити до реєстрації. А якщо вже реєстрацію пройдено, а потім знадобилось щось у квитку поміняти, чи здати і наприклад умови тарифа це дозволяють - треба не забути з реєстрації знятись.
Наприклад, купив я його у МАУ, прийде мені щось там на електронну пошту - це вже і є квиток?
так, але проходити процедуру реєстрації все-одно потрібно, це традиційно для авіації.
Іноді можливо вибирати місце на стадії придбання квитка (це новіша мода), у деяких авіакомпаній все по старому - конкретний номер місця можна дізнатись лише на реєстрації.
Колись давно - реєстрація була в аеропорту і безкоштовною. Зараз у більшості авіакомпаній є реєстрація через інтернет, порипри те, щоу деяких авіакомпаній досі можна безкоштовно зареєструватись в аеропорту. Але і у Wizz і у МАУ - реєстрація по-старому, тобто в аеропорту - платна.
Втім якщо раптом щось помінялось з вини авіакомпанії - в аеропорту реєструють чи перереєстровують безкоштово.
Чи потім треба ще якусь реєстрацію проходити, щоб мені надали конкретне місце?
реєстрацію все-одно треба проходити, незалежно від того, чи дали Вам номер місця на стадії покупки квитка чи ні.
Крім того - у різних моделях літаків різна нумерація місць, є номери місць що є в одній моделі літака і відсутні у інший. Буває що авіакомпанія напродавала квитків з місцями сподіваючись використати літак одніє моделі, а ближче до вильоту вирішила виконати рейс літаком іншої моделі. У такому разі на реєстрації місця видаються правильні.

МАУ наприклад віднещодавна робить нестандартний хід, і реєструє всіх хто сам не реєструвався - заочно (але щоб було зовсім не нудно - в складних випадках - іноді це не спрацьовує). Але після цього треба одержати посадковий талон (і якщо припхатись без нічого в аеропорт - візьмуть плату за видачу посадкового талона).
Є підозра що такий хитрий хід вони роблять, щоб відмовляти у поверненні коштів тим пасажирам, що надумають здати квиток ближче до вильоту і забудуть знятись з реєстрації. Бо додаткових зручностей тим, хто від польоту не відмовляється це не дає (бо немає великої різниці, що зареєструватись і одержати посадковий, що одержати посадковий від тієї реєстрації, що авіакомпанія тобі зробила заочно), у той час єдиний чиє становище міняюється (при чому в гіршу сторону) - ті хто надумає здавати квиток чи міняти дату і час вильоту.

У будь-якому разі - ви мусите так чи інакше одержати посадковий талон. Раніше це завжди був папірець, зараз - може бути PDF що Ви самотужки друкуєте на папері чи віднещодавно у багатьох авіакомпаній можна на мобільший телефон встановити їх програмку і показувати з екрану.

У будь-якому разі, якщо умови авіатарифа дозволяють повернення чи заміну дати і часу вильоту і Ви надумали здавати або міняти квиток - Ви мусите ЗНЯТИСЬ з реєстрації, у іншому разі повернення стане або неможливим або на гірших умовах.

Якщо раптом реєстрація через інтернет (або одержання посадкового відповідно до уже пройденої реєстрації, як у МАУ) поламалась - значить в аерпорту реєструватимуть безкоштовно.
Той-же Wizz в деяких випадках вимагає простановки штампика visa-check у посадковий, у деяких аеропортах у них цього штампа немає і вони передруковують наново посадковий. У такому разі паперовий посадовий тим, хто реєструвався через інтернет теж дають безкоштовно, хоча за нього ж з тих, хто цього не робив - беруть додаткову оплату.
Теж саме питання по Віз Ейру?
загалом все аналогічно, але різниця в нюансах, бо трішки різні правила авіакомпаній.
« Last Edit: 23.11.17 , 21:11 by Maxy » Logged
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #105 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

У Wizz бесплатным является как бумажный так и мобильный посадочный. Если в Люблине мобильный посадочный не работает, то аэропортовый выдадут бесплатно.
Вопрос - при чем тут граждане или неграждане ЕС? Проверка виз для неграждан ЕС в Виззе часто формальна и явно на рейсе Люблин-Киев она вообще никого не волнует. Ну максимум посмотрят паспорт с мобильным посадочным.
тому мені на стійці реєстрації в Любліні просто повинні видати "аеропортовий" посадочний талон,
Если в Люблине принимают мобильные посадочные, то никто ничего не должен.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #106 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

У Wizz бесплатным является как бумажный так и мобильный посадочный. Если в Люблине мобильный посадочный не работает, то аэропортовый выдадут бесплатно.
Вопрос - при чем тут граждане или неграждане ЕС? Проверка виз для неграждан ЕС в Виззе часто формальна и явно на рейсе Люблин-Киев она вообще никого не волнует. Ну максимум посмотрят паспорт с мобильным посадочным.
тому мені на стійці реєстрації в Любліні просто повинні видати "аеропортовий" посадочний талон,
Если в Люблине принимают мобильные посадочные, то никто ничего не должен.

А чому тоді мені в Жулянах поміняли роздруківку на звичайний "аеропортовий" талон? Якщо вони рівноцінні? Бо мобільні посадочні в Жулянах приймають - перед вильотом я спостерігав посадку на рейс на Лутон, там десь чоловік 5 просто показували екран смартфона при виході на посадку.
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #107 on: 23.11.17 , 22:11 »
Share Reply with quote

Я бы Жуляны не принимал за стандарт. Когда я летел там пару месяцев назад, то их ввел в ступор вопрос женщины "могу ли я пройти на посадку с распечатанным посадочным и биометрическим паспортом если у меня багажа нет". Причем ровно половина за стойками сказала можно, а половина - нельзя. Причем по моим наблюдениям они не столько проверяли визы сколько тщательно взвешивали багаж.
Все равно менять распечатку они могут бесплатно, поэтому у меня такое впечатление, что они просто волнуются за перевес, поэтому придумали эту дурню для того чтобы максимально затащить людей на стойки. Да и перевес, скажем честно, я в Жулянах наблюдал очень часто.
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #108 on: 24.11.17 , 07:11 »
Share Reply with quote

Хтось  в курсі, чи можна показувати посадковий талон з мобільного для негромадян ЄС? У випадку Wizzair.

Лечу завтра з Любліна в Київ, в хостелі проблеми з принтером,роздрукувати не вийшло.  Дуже не хочеться змінювати завтрашні плани і бігати шукати копі-центр.

В правилах з сайту Wizza написано що я повинен показатись на стійці реєстрації з своїм Boarding Pass. А з визначення термінів на початку правил Boarding Pass - це в тому числі і талон на екрані мобільного додатку. З іншого боку, вони пишуть що цей пункт діє незважаючи на пункт 9.7 про онлайн-реєстрації. Але той пункт каже про рівноцінність реєстрації через сайт і додаток.
Если мобильное приложение Виззейра формирует мобильный посадочный, можешь по нему смело лететь. Никаких проверок в Украину не проводится, сверяют на гейте паспорт с фамилией в посадочном.
В понедельник летел из Ганновера так, все абсолютно без проблем.
sean
Active user

View Profile
« Reply #109 on: 24.11.17 , 09:11 »
Share Reply with quote

А чому тоді мені в Жулянах поміняли роздруківку на звичайний "аеропортовий" талон? Якщо вони рівноцінні? Бо мобільні посадочні в Жулянах приймають - перед вильотом я спостерігав посадку на рейс на Лутон, там десь чоловік 5 просто показували екран смартфона при виході на посадку.
В жулянах мобілні посадкові почали працювати менше місяця як. А чому поміняли - так карта лягла, мені бувало міняли / не міняли.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13
Reply | Print
Jump to: