Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.01.18 , 01:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Авиапутешествия для "чайников"

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Reply | Print
Author Topic: Авиапутешествия для "чайников"  (Read 20949 times)
opex
Active user

View Profile
« Reply #110 on: 24.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

Я у травні у дати, коли Жуляни були на ремонті, прийшов на посадку в Бориспіль на рейс візза з самостійно роздрукованим купоном, без візита на стійку, і пані на гейті була дуже незадоволена, і сказала що має право мене не пустити на рейс. Але пропустила.
sean
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 24.11.17 , 13:11 »
Share Reply with quote

В травні мяу ше не юзали онлайн-посадкові так активно (чи вже була тоді платня за не-роздрук вдома?), то ж пані, очевидно, була аут-оф-дейт. Сподіваюсь, зараз кбп уже в струї.
opex
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 24.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

А та пані була не з мяу, а з візза.
sean
Active user

View Profile
« Reply #113 on: 24.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

Візз такий Візз ;)
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 25.11.17 , 05:11 »
Share Reply with quote

А чому тоді мені в Жулянах поміняли роздруківку на звичайний "аеропортовий" талон? Якщо вони рівноцінні? Бо мобільні посадочні в Жулянах приймають - перед вильотом я спостерігав посадку на рейс на Лутон, там десь чоловік 5 просто показували екран смартфона при виході на посадку.
В жулянах мобілні посадкові почали працювати менше місяця як. А чому поміняли - так карта лягла, мені бувало міняли / не міняли.
Мобильные посадочные не работают у Виззейра в Жулянах.
Приложение их не формирует и прямо предлагает скачать и распечатать.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 27.11.17 , 05:11 »
Share Reply with quote

Мобильные посадочные не работают у Виззейра в Жулянах.
Приложение их не формирует и прямо предлагает скачать и распечатать.

Може вони працюють для громадян ЄС? Бо я точно бачив, що пара людей на Лутон сідала саме з мобільними, у них ще при виході на посадку паспорти перевіряли.

Доречі за поради дякую, в Любліні пройшло все без проблем - тепер буду тільки так і літати)
W_777
Active user

View Profile
« Reply #116 on: 04.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Уважаемые Форумчане, у меня вопрос по МАУ.
Родственница летит в Вильнюс, а на следующей неделе обратно. Туда она зарегистрировалась с компа и распечатала соответствующую бумажку, которую покажет в Борисполе.
А вот обратно просит меня помочь с регистрацией. Там же вроде за 48 часов только регистрация открывается.
Можно ли сделать так, что бы я ее зарегистрировал через сайт и потом скинул ей посадочный в пдф-формате, а она его со смартфона показала? Или ей все же нужно будет где-то в Вильнюсе распечатать его?
Знаю, что у МАУ вроде еще и приложение имеется, но у нее Lumia на Винде, не знаю есть ли приложение под такую ОС.
sean
Active user

View Profile
« Reply #117 on: 04.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Без різниці, хто виконуватиме процедуру чекіна. Чи працює в вільнюсі мобільний посадковий мау, перевірте інфу на сайті мау. Плюс перевіряйте доступність аплікухи. Зрештою, папірчик роздрукувати можна будь де, якщо вже питання в тому.
opex
Active user

View Profile
« Reply #118 on: 04.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Летів тиждень назад з Франківська. Чекінився на сайті мау, показав цьоцям на стійці пдф, їх це повністю влаштувало. І так чи не половина черги.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Reply | Print
Jump to: