Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.08.18 , 09:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Декілька питань про Люблін та Краснік

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Декілька питань про Люблін та Краснік  (Read 4887 times)
Anna_
Guest
« on: 01.05.15 , 14:05 »
Share Reply with quote

Їду до Любліна з Варшави, вперше.
Польскі Бус приїздить на Lublin Dworzec PKS о 13.30.
Далі мені треба якось добратись до залізничного вокзалу, щоб сісти на елетричку до міста Краснік. Я так розумію, що залізничний вокзал десь далеко? Чи може з автовокзалу є щось до того Красніка, щоб не їхати на залізничний (розклад автобусів не можу знайти)?
В Краснік мені потрібно лише на пів дня, тому речі хочу залишити в камері схову у Любліні. Чи є вона на автовокзалі в Любліні? Чи все ж краще на залізничний вокзал поїхати і здати їх там?
Прошу порадити як можна оптимізувати своє переміщення між цими двома містами.
Дякую.
Anna_
Guest
« Reply #1 on: 01.05.15 , 14:05 »
Share Reply with quote

Також цікавить як функціонує міський транспорт у Любліні? Теж один квиток на всі види транспорту як і в Варшаві? Є автомати для продажу квитків?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 01.05.15 , 16:05 »
Share Reply with quote

Їду до Любліна з Варшави, вперше.
Польскі Бус приїздить на Lublin Dworzec PKS о 13.30.
Далі мені треба якось добратись до залізничного вокзалу, щоб сісти на елетричку до міста Краснік. Я так розумію, що залізничний вокзал десь далеко?
так, з автовокзала до вокзала там близько 3 км. Якщо все ж надумаєте перебиратись - варто під'їхати автобусом (а не намагатись дойти пішки), хоча у Вашому випадку, як мені здається, це недоцільно.
Про всяк випадок скажу - квиток на міський транспорт аналогічний до варшавського і автомати приблизно такі-ж.
Чи може з автовокзалу є щось до того Красніка, щоб не їхати на залізничний (розклад автобусів не можу знайти)?
є, найближчі рейси 13:30, 13:35, 13:50 і т.д., скористайтесь сайтом http://e-podroznik.pl/
По-моєму доцільніше скористатись ними. Поїзд їде трішки швидше ніж автобус між Любліном і Красніком, але раз Ви вже вирішили їхати з Варшави до Любліна автобусом, а не поїздом - то мабуть тоді краще вже і далі їхати автобусом, бо Ви більше згаєте часу на переїзд на автовокзал, ніж виграєте на тому, що поїзд швидше автобуса. Тим більше найближчий поїзд досить нескоро, аж о 14:49.
В Краснік мені потрібно лише на пів дня, тому речі хочу залишити в камері схову у Любліні. Чи є вона на автовокзалі в Любліні?
щось я її там не запам'ятав. Але автовокзальчик страшненький. В інтернеті пишуть, що ніби є.

Чи все ж краще на залізничний вокзал поїхати і здати їх там?
Якщо немає якогось додаткового аргумента - то це мабуть зайве. Наприклад ближче камера схову є в туристичній інформації в старому місті, це зовсім близько від автовокзалу, метрів може з 700 (але від автовокзалу треба буде трохи вгору пройтись), хоча там треба з'ясувати години роботи.
Прошу порадити як можна оптимізувати своє переміщення між цими двома містами.
поїзд їде з Красніка до Любліна швидше автобуса, тому якщо у потрібний час є поїзд - мабуть вертатись назад краще ним.
« Last Edit: 01.05.15 , 16:05 by Maxy » Logged
Anna_
Guest
« Reply #3 on: 01.05.15 , 19:05 »
Share Reply with quote

По-моєму доцільніше скористатись ними. Поїзд їде трішки швидше ніж автобус між Любліном і Красніком, але раз Ви вже вирішили їхати з Варшави до Любліна автобусом, а не поїздом - то мабуть тоді краще вже і далі їхати автобусом, бо Ви більше згаєте часу на переїзд на автовокзал, ніж виграєте на тому, що поїзд швидше автобуса. Тим більше найближчий поїзд досить нескоро, аж о 14:49.

Дякую. Подивилась той сайт. Пише, що автобуси о 13.50 та 14.10 відправляються з LUBLIN, Ruska13, 13a / Tysiąclecia . Я так розумію, що це не з самого вокзалу, а кудись ще треба пройтись?

Наприклад ближче камера схову є в туристичній інформації в старому місті, це зовсім близько від автовокзалу, метрів може з 700 (але від автовокзалу треба буде трохи вгору пройтись), хоча там треба з'ясувати години роботи.

Можете на карті зобразити куди саме йти? Буду дуже вдячна.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 01.05.15 , 19:05 »
Share Reply with quote

Пише, що автобуси о 13.50 та 14.10 відправляються з LUBLIN, Ruska13, 13a / Tysiąclecia.  Я так розумію, що це не з самого вокзалу, а кудись ще треба пройтись?
та не дуже.

Судячи з адреси - це те стійло маршруток, що стоять коло перонів автовокзалу, але поза ними. Це з того боку від перонів, що протилежний до будівлі автовокзалу.

Можете на карті зобразити куди саме йти? Буду дуже вдячна.
ось
Заодно знайшов їх години роботи, вони, м'яко кажучи не радують
http://lubelskietravel.pl/index.php?artykuly=1&id=4#
Anna_
Guest
« Reply #5 on: 02.05.15 , 09:05 »
Share Reply with quote

Дякую за консультацію
TipTop
User

View Profile
« Reply #6 on: 26.12.17 , 23:12 »
Share Reply with quote

на залізничному вокзалі є камера схову? а її ціна?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 27.12.17 , 21:12 »
Share Reply with quote

на залізничному вокзалі є камера схову? а її ціна?

Люблінський сайт https://www.lublin.eu/lublin/komunikacja/dworzec-pkp пише, що камера схову (вона ж przechowalnia bagażu) на вокзалі є.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 28.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

залишити багаж у камері схову пкп - коштує 10 злотих на добу. На великих вокзалах - вірніше у торговельних центрах, що знаходяться у вокзалі - є альтернатива - гардероб Złote Szatnie, там це коштуватиме буде у 3-4 злотих, хоч є і недоліки. зокрема не можна лишати багаж на ніч, треба забирати до закриття.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: