Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.06.17 , 10:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Угринів - Долгобичув

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Угринів - Долгобичув  (Read 3954 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« on: 12.07.15 , 09:07 »
Share Reply with quote

Як повідомляє портал http://porteuropa.eu/ukraina/granica/5489-dolhobyczow-pieszy з 1 липня по 31 грудня, в якості експерименту  функціонує  пішохідний пункт пропуску на базі існуючого КПП
Dołhobyczów-Uhrynów.

Цікаво чи можна чимось під'їхати до цього кпп з найближчих великих українських та польських міст?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 12.07.15 , 12:07 »
Share Reply with quote

Я так розумію, що з нашого боку заїзд у сам Угринів - роблять лише маршрутки, що ходять з Сокаля. А ті, що зі Львова - проходять по трасі повз, в шести кілометрах східніше (або може я чого не знаю).
З польського боку - все кисло. Міста з магістральною залізницею, з котрих найшвидше можна дістатись в це місце - Хелм і Люблін, але майже завжди потрібна пересадка. При прямуванні з Хелма - достатньо однієї, в Грубешові, при прямуванні з Любліна - цього не завжди досить, бо прямих рейсів з Любліна до Грубешова малувато. Сайт e-podroznik.pl розклади автобусів для ціїє ділянки показує і підбирає стиковки

Якийсь цей експеримент незрозумілий. Складається враження, що їм цікаво пересвідчитись, як зміниться відсоток перемитників, буде якщо перехід максимально сегрегувати від залізниці і великих міст і розташувати найменш цікавому для туристів місці.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 12.07.15 , 20:07 »
Share Reply with quote

Та от мене теж здивувало, що обрали такий непопулярний прикордонний перехід
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 13.01.16 , 12:01 »
Share Reply with quote

Продовжили роботу цього пішохідного пункту пропуску

http://porteuropa.eu/ua/wizy-kordon/piszochidni-perechody/2313-dolhobyczow-uhryniw-nadali-piszochidnyj

Аби ще перевізники якось організували підвіз до нього з обох сторін, то він би став популярнішим.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 13.01.16 , 12:01 »
Share Reply with quote

Как-то странно: въехало в Польшу 30 тыс., а выехало 12 тыс.
Куда делись остальные 18 тыс.? В Польше тусуются или через другие погранпереходы вернулись?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 13.01.16 , 12:01 »
Share Reply with quote

Как-то странно: въехало в Польшу 30 тыс., а выехало 12 тыс.
Куда делись остальные 18 тыс.? В Польше тусуются или через другие погранпереходы вернулись?
Я почти уверен, что вернулись через Медыку - Шегини.

Угрынов - Долгобычув - довольно неудобно расположен. По пути в Польшу - есть дополнительный аргумент чтоб ехать той дорогой - чтоб избежать риска застрять пешем переходе в Шегинях слишком надолго. По пути обратно, когда риск застревания меньше и даже если застрянешь - то заведомо на меньшее время - думаю большинство предпочитает ломиться по самой удобной дороге, через Медыку.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 13.01.16 , 14:01 »
Share Reply with quote

За прошлый год Польша украинцам выдала что-то около 400 тыс. национальных виз (работа, учеба, польские корни). А они ж долгосрочные. Так что может многие еще и не вернулись.
А вообще соглашусь с Maxy, необязательно же чтоб именно через этот пункт все, кто выехал,  и обратно возвращались.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 13.01.16 , 15:01 »
Share Reply with quote

За прошлый год Польша украинцам выдала что-то около 400 тыс. национальных виз (работа, учеба, польские корни). А они ж долгосрочные. Так что может многие еще и не вернулись.
Ну за прошлый год выдали, а за позапрошлый год же тоже выдавали. А то какой-то полупроводник получается.
А вообще соглашусь с Maxy, необязательно же чтоб именно через этот пункт все, кто выехал,  и обратно возвращались.
Ну это возможно вполне, тут я согласен, но все равно какой-то перекос.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 28.12.16 , 01:12 »
Share Reply with quote

Приняли решение продлить работу пешеходного пункта пропуска еще на 6 месяцев. Хотя ранее польская пресса писала, что не будут продлятьб http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/12/29/7059617/
zahid_auto
Guest
« Reply #9 on: 27.01.17 , 17:01 »
Share Reply with quote

Підкажіть, будь ласка, з цього Долгубичува громадським транспортом тільки до Грубешува можна доїхати? А все інше якісь хутори?
А на ділянці Сокаль-Угринів якісь маршрутки є?
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: