Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.06.17 , 06:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Україна - Венеція

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Україна - Венеція  (Read 17575 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« on: 22.07.15 , 11:07 »
Share Reply with quote

Всім доброго дня. Друзі нещодавно переїхали до Італії і запрошують в гості. Час - останні тижні вересня. Звісно, що буду моніторити лоукостів ( наприклад з Польщі чи Угорщини). Але хотілося б мати якийсь альтернативний варіант з наземним транспортом. Наперед вдячний за поради.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 22.07.15 , 11:07 »
Share Reply with quote

тут залежить від того наскільки поспішати і чи є у пріорітеті потрапити до Венеції якнайскоріше чи щось цікаве побачити по дорозі.

Або іншими словами - якщо існує варіант, де сумарна вартість власне квитків є мінімальною, але є явна розстиковка (що вимагає наприклад зайвої ночівлі в дорозі), однак ця розстиковка в цікавому місці - то чи вважаєте ви витрати на ночівлю в місці розстиковки частиною витрат на проїзд (після такого зарахування найдешевший варіант може перестати бути найдешевшим). Або може Ви все-ж так-би мовити пробачите цій розстиковці, суто за те, що вона у цікавому місці і вартість зумовленою нею ночівлі подумки зарахуєте витрат пов'язаних з відвідинами тих цікавинок, що там поряд (наприклад з тих міркувань, що це місце Ви все одно-б якось у своєму житті хотіли б відвідати і на ночівлю тут все-одно довилось-би тратитись).  

А то наприклад особливістю цього сезону є те, що зробили нарешті спецпропозицію з обмеженою кількістю місць (зато нижчою ціною) на Цитаделлу Будапешт - Любляна.  По 19 євро, яку до того ж легко піймати (ловити - сайтом MAV).
А там далі до Венеції зовсім недалеко і зовсім дешево (грубо кажучи Любляна - Сежана 7,70 євро, далі до Вілли-Опічини - безкоштовно (це зараз такий тариф міжнародний тариф Словенія - Італія - пасажирам, що сплатили проїзд від інших словенських станцій до Сежани - проїзд до Вілли Опічини в подарунок, а для тих кому потрібна поїздка суто між Сежаною і Віллою Опічина - квиток по 1 євро). Далі трамвай з Опічини в центр Трієста по 1,30 євро і Трієст - Венеція - дуже легко по 9 євро ловиться на будь-який ПДС, або якщо не вийшло впіймати - то по 13,35 на регіональному.

Проблема полягає у тому, що при проїзді Цитаделлою - прибуття до Любляни буде у такий час, коли вже далі немає чим їхати. Вірніше до Дівачі там ще буде чим доїхати, але далі упираєшся в ніч. Тому доведеться десь там ночувати. З іншого боку там не гріх затриматись, наприклад оглянути дуже цікаві печери. Найзнаменитіша - у Постойні, є ще  коло неї (у Пред'ямі) і ще одна печера коло Дівачі (Шкоцянські печери). Можу порадити гестхауз у Постойні, я там ночував і задоволений.
« Last Edit: 06.08.15 , 13:08 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 22.07.15 , 16:07 »
Share Reply with quote

Думаю, що дорога з цікавими зупинками була б кращою ☺
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 22.07.15 , 16:07 »
Share Reply with quote

ну тоді дорогу в якийсь один один бік маєте, сумарною ціною 19+7,7+1,3+9=37 євро. Звісно можна тою дорогою і туди і назад проїхати, але мені здається це не дуже цікаво. Який варіант є 2-й за ціною - я трохи пізніше розпишу, але може Ви собі хоча б в якийсь один бік (скоріш все - на зворотній) якогось лов-коста впіймаєте

Майте на увазі, спецпропозиція Будапешт - Любляна по 19 євро продається як туди, так і назад, однак лише сайтом MAV (і треба обмінювати на паперовий квиток в угорському автоматі).

По дорозі туди це жодних проблем не викликає. По дорозі назад за умови, що туди Ви якоюсь іншою дорогою потрапите - слід бути обережним.

Адже якщо купити цю спецпропозицію у напрямку Любляна - Будапешт - то скористатись нею Ви зможете лише якщо по дорозі туди Ви будете проїджати через Угорщину і не забудете одержите паперовий квиток в автоматі, це єдиний спосіб таким квитком скористатись. Якщо по дорозі туди Угорщини не буде - то і назад так дешево проїхати не вийде, бо словенський сайт спецпропозиції не продає, а перед відходом по 19 євро їх не буде.
« Last Edit: 22.07.15 , 19:07 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 22.07.15 , 19:07 »
Share Reply with quote

подумав-покрутив, в теперішній ситуації - наступна за дешевизною можлива комбінація (після 37-єврової, котру я розписав перед цим) іншим маршрутом - це 42-євровий варіант для котрого треба вполювати квиток по 29 на поїзд з Венеції до Відня (така ціна можлива на денний EC, на стиковку автобуса з Местре до Філлаха/Клаґенфурта і далі поїзд до Відня і на нічні поїзди в сидячий вагон), при чому на EC таку ціну вполювати важко (місць по 29 дуже мало, на більшість навіть за 2 місяці -  ціна вже 39 - з такою ціною ця комбінаця втрачає своє 2-ге місце по дешевизні). Сама MAV декларує можливість скористатись такою пропозицією за 39 євро (вони просто ділянку Будапешт - Відень продають по 10 євро замість 13 тим, хто купує одночасно Будапешт - Відень і Відень - Венеція), однак це можна купити лише сходивши завчасно в угорську касу ногами, що для більшості не-угорців - неможливо. Але зрештою 42 - це неістотно гірше, ніж 39.
Ну а Відень - Будапешт - сайтом MAV ловиться по 13 євро. Тут та сама проблема, що зі спецпропозицією на Цитаделлу - якщо купуєш сайтом MAV - квиток треба одержувати в угорському автоматі, якщо їдеш туди - нема проблем, якщо туди запльовуєшся якоюсь іншою дорогою, що не проходить через Угорщину і хочеш таким варіантом скористатись назад - то цей спосіб не підходить. Навідміну від SZ - OeBB уміє продавати квиток на цей маршрут через інтернет, однак ця спецпропозиція (як і весь міжнародний тариф Угорщина - Австрія) диспаритетна, у OeBB - мінімальна ціна Відень - Будапешт - не 13, а 19 євро.
Знову ж таки у Відні є сенс затриматись, якщо ще не бували.
« Last Edit: 22.07.15 , 21:07 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 23.07.15 , 05:07 »
Share Reply with quote

Маху, дякую за поради. Я з європейських країн бував лише в Польщі та Литві, тому мені обидва маршрути видаються цікавими.
P.S.: В продовження італійської теми, я так розумію, що з України   в цю країну лоукости більше не літають?
Leonid
User

View Profile
« Reply #6 on: 23.07.15 , 16:07 »
Share Reply with quote

Шановні,
мене цікавить цей маршрут, тому що я хочу з'їздити до свого знайомого у Bologna (Italy). Тому в мене декілька запитань:
  • Шановний Маху, коли ви говорите про сайт MAV, ви маєте на увазі цей: http://www.mavcsoport.hu/en? Якщо політика цього сайту забороняє вказувати точні посилання, то я вибачаюсь. Якщо це той самий сайт, навчить мене, будь ласка, спіймати спецпропозицію по 19 евро. Я бачу там табличку Timetable зі списком Full fare в кінці. В мене немає жорстких строків, тому можу їхати, коли спіймаю спецпропозицію. Але не хотілось би й затягувати.
  • мене дуже цікавить фраза: треба обмінювати на паперовий квиток в угорському автоматі. Обмінювати що? Що я буду мати на руках, коли спіймаю спецпропозицію? В мене є банківська карта Привату, і я купував, наприклад, білети на Wizzair в інеті. Припустимо, що я приїду до Будапешту автобусом з Чопу. Куди далі йти і де шукати цей автомат?
  • мені дуже хочеться взяти з собою велосипед, який з одного боку розширює твій житєївий простір, а з другого може спричинити додаткові проблеми. Знайшов з цієї теми гілку форуму http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=18626.msg375967#msg375967. Як на сьогодняшній день стоять справи з оплатою провоза вело. Де треба купувати білет на нього в Будапешті (і як). І що з ним робити в Італії?
Дякую!
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 23.07.15 , 17:07 »
Share Reply with quote

так, цей.
У спецпропозицій на Любляну є специфіка - вони надходять у продаж лише за місяць. Тому якщо діяти аналогічно пошуку інших пропозицій (тобто вказувати дату за кілька місцяців від сьогоднішньої дати, сподіваючись з максимальною вірогідністю натрапити на день, коли ці спецпропозиції ще не розхапали, щоб пересвідчитись що загаом їх правильно шукаєш) - то спецпропозицію Ви не побачите. Задайте дату за 30 днів від сьогоднішньої, введіть дату народження і вуаля, там буде по 19 SparSchiene і по 39 Ljubljana Special.
До речі не можу пройти повз Ваше хибне твердження - Ljubljana Special далеко не повний тариф, а теж спецпропозиція, просто без обмеження кількості таких квитків і строків продажу (але ціна 39 хоч вища ніж SparSchiene, але все-одно нижча ніж мала б бути по повному тарифу навіть з урахуванням звичайної знижки Угорщина - Словенія, а в обмін за це - навідміну від квитка за повним тарифом - при використанні 39-єврового Ljubljana Special не дозволено робити зупинки в дорозі і не дозволено використовувати в інших поїздах ніж Цитаделла і Істрія).
мене дуже цікавить фраза: треба обмінювати на паперовий квиток в угорському автоматі. Обмінювати що? Що я буду мати на руках, коли спіймаю спецпропозицію?
у вас буде 10-значний цифровий код. Його треба буде ввести в автомат і автомат надрукує вам квиток.
Можливість вибору - чи PDF, котрий можна друкувати вдома і сідати з ним у поїзд чи 10-значний код, який треба вводити в автоматі і одержувати квиток - існує лише для внутрішньоугорських квитків. Міжнародні квитки MAV зараз у вигляді PDFів не бувають, тому завжди треба одержувати в автоматі.
Куди далі йти і де шукати цей автомат?
https://jegyvasarlas.mav-start.hu/eTicketV2/EN/jegyatvetelipontok.html
Як на сьогодняшній день стоять справи з оплатою провоза вело.
напишу трохи пізніше.
sean
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 23.07.15 , 17:07 »
Share Reply with quote

Як на сьогодняшній день стоять справи з оплатою провоза вело.
А де то стоять ті справи? Де їх шукати? о_О
sean
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 23.07.15 , 17:07 »
Share Reply with quote

Maxy, я от теж зацікавився Вашою інфою щодо спецпропозиції до Любляни за 19 євро. Мене цікавить дата 26 або 27.08, зараз я на них бачу місця по 19 євро. Наскільки обмежена їх кількість і як оперативно треба приймати рішення, купувати чи ні?
Tags: venezia 
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reply | Send this topic | Print
Jump to: