Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
09.08.20 , 09:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Украина — Стамбул по суше (не авиа)

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Украина — Стамбул по суше (не авиа)  (Read 10281 times)
troika3
User

Posts: 8


View Profile
« Reply #40 on: 01.06.19 , 20:06 »
Share Reply with quote

Сейчас часто сталкиваюсь, что самолетом может стоить дешевле, чем поездом. Особенно в Европе, где цены на жд очень высокие. В принципе, авиа в Турцию стоит не дорого, а логистика наземного транспорта очень сложная.
Logged
dots2004
Active user

Posts: 315


View Profile
« Reply #41 on: 04.06.19 , 21:06 »
Share Reply with quote

Так многих, как раз, эта сложность и привлекает, всё-таки члены railwayclub, а не какого то авиа :)
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #42 on: 05.06.19 , 14:06 »
Share Reply with quote

по дощу і просто гуляти містом не рай, і трамвая десь чекати. все погано.

але як показує досвід по дощу навпаки краще підвозять. багато де заставали зливи - майже відразу підбирали. і з закарпаття аж до львова повезли, до центру закинули, і по угорщині миттєво з першими краплями підібрали.

на кордоні наші митники хочуть швидше позбавитись від стопера і самі нав'язують пасажирів водіям, тому вписка миттєва.
румуни, словаки наприклад ганяють від будок - стій лиш на в'їзді до пункту пропуску. доводиться відходити, чекати і підбігати до машини, коли вона зупинилась біля будок. для турків: " там же кордон, транспорту немає, як же ви поїдете? ви ж застрягнете!" навпаки стає аргументом щоб завести тебе туди, куди самі їхати не збирались. мене підвозили люди, які не збирались перетинати кордон. балканці не допомагають вписатись до машини, але й не заважають. ходи де хочеш, набридай водіям, їдь як треба. не знаю, може якби довго ніхто не брав то й допомогли б із впискою, як наші.

з одного боку чим ближче до кордону тим менше транспорту. на деяких пунктах пропуску дуже безлюдно, з іншого завдяки кордону підвозять незрівнянно краще ніж просто всередині країни

у кожного типу пересування є свої шанувальники)))
Мав щось подібне на переході RO-RS поблизу Доробета-Турну-Северін: хоч і мали табличку "Vama" по Румунії нас ніхто не підкинув тих кілька кілометрів, щоправда таксисти дуже охоче намагалися "допомогти". Пішли пішки... на кордоні румунка все швидко залагодила - знайшла болгарина з великою фурою, який нас люб'язно перекинув на другий берег Дунаю (по греблі гідроелектрарні Джердап-1/Залізні_Ворота). Болгарин казав, що йому так дешевше, ніж паромом через Калафат (бо мосту Відін-Калафат тоді ще не було). Тому погоджуюсь, через кордон попутку знайти без проблем.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #43 on: 30.06.19 , 16:06 »
Share Reply with quote

Маю свіжий (27.06, четвер) досвід пішого переходу кордону через Дунай у пункуті пропуску Відін - Калафат. Прибувши із Варни до Софії о 6:хх, мав бажання оглянути Софію, тому зігнорував можливість задіяти поїзд о 7:хх узгоджений у Відіні із Відін - Крайова. Поїхав пізніше. У Відіні взяв таксі (10 левів або 2 євра) до початку "тротуару" (та розділення смуг руху). Пішки перейшов міст. На румунському боці за якийсь кілометр по праву руку є заправка, на якій домовився з водієм про доїзд до Крайови. Платню за "трансфер" румун не взяв. На тій же заправці побачив бусика Відін - Крайова, але то вже було після домови з румуном про трансфер до залізничного вокзалу в Крайові. Цікавий факт: на румунському боці виявилось багато автомобілів (вантажо-пасажирських та вантажних) з польськими номерами, якими керували (як виявилося) заробітчанами з України, як працюють на польських перевізників.
п.м. прикордонно-митний контроль спільний (болгарсько-румунський) - на румунському березі.
« Last Edit: 30.06.19 , 16:06 by Iwan » Logged
VB
Active user

Posts: 4291


View Profile
« Reply #44 on: 04.07.19 , 21:07 »
Share Reply with quote

Заробітчани. Були колись. Зазвичай вони вже кілька років як мають або польський, або литовський пассопорто. В крайньому разі,- довгостроковий внп, і лічать місяці до подачі на громадянство. Зараз це робиться дуже легко.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4460


View Profile
« Reply #45 on: 05.07.19 , 11:07 »
Share Reply with quote

Уточнення до мого попереднього допису: замість 10 левів таксист погодився отримати 5 євро. Ще додам, що пішовелосипедний тротуар розташований тільки з одного боку переходу (з боку верхньої течії, по іншому - по ліву руку при прямуванні з Болгарії до Румунії).
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!