Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.12.18 , 15:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Акція від Укрзалізниці «Стоп корупція» і «Якість та сервіс»

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Акція від Укрзалізниці «Стоп корупція» і «Якість та сервіс»  (Read 15563 times)
ArmageddOK
User

View Profile
« Reply #20 on: 30.09.15 , 19:09 »
Share Reply with quote

В воскресенье (27 числа) написал обращение через форму на сайте, сегодня получил ответ. Вроде оперативно, однако, ответ какой-то странный.
Суть обращения была в том, что 26 числа в электропоезде Днепропетровск - Баловка проводник с кассовым аппаратом заявил, что не может пробить билеты до о.п. 50км, т.к. в аппарате какая-то новая прошивка и там нет ветки Баглей - Баловка, т.е. билеты только до Баглея, "но вы доедете, там дальше не будут проверять". На следующий день на обратном маршруте в электропоезде вообще не было проводника и пассажиров никто не обилечивал, наверное все проехали бесплатно, если только не покупали билеты на станциях (а большая часть станций - о.п. без касс).

Вот ответ:

Службовим розслідуванням встановлено, що 26.09.2015 приміський поїзд № 6255/6256 сполученням Дніпропетровськ - Балівка обслуговував провідник пасажирського вагону Калініна Ю.І. Під час поїздки касовий апарат «СПЕККА» №20183 почав видавати зіпсовані квитки, внаслідок чого провідник Калініна Ю. І. не обслуговувала поїзд. Після прибуття  на станцію основного депо не доповіла  рапортом керівництву депо про відхилення від нормальної роботи та не зробила відповідний запис у «Книгу відмов касових апаратів "СПЕККА"»

За порушення посадових обов’язків провіднику Калініній Ю.І. оголошено догану.

27.09.2015 року приміський поїзд № 6259/6260 сполученням Балівка – Дніпропетровськ обслуговував провідник пасажирського вагону Давидов Д.В.

На даний час Давидов Д.В знаходиться на лікарняному. Розбір буде проведено після виходу з лікарняного.

Додатково на технічних заняттях з провідниками пасажирських вагонів проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення подібних випадків.

Вибачте за причинені незручності.

Нюанс в том, что хоть я и, по своей глупости, не спросил Ф.И.О. проводника 26 числа, но он абсолютно точно был мужского пола и никак не мог быть Калилиной Ю.И. Да и ситуация с больничным попахивает отмазкой.
Вот и думаю, кто кого пытается за нос водить.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 30.09.15 , 20:09 »
Share Reply with quote

На даний час Давидов Д.В знаходиться на лікарняному. Розбір буде проведено після виходу з лікарняного.
Знакомая фамилия и инициалы! Помню у меня с ним был конфликт в 2008 году в электропоезде Днепропетровск - Днепродзержинск.
Конфликт был серьезным, тогда он во всем чистосердечно сознался, и отделался выговором, а начальника резерва проводников депо тогда сняли с занимаемой должности....было дело.

Нюанс в том, что хоть я и, по своей глупости, не спросил Ф.И.О. проводника 26 числа, но он абсолютно точно был мужского пола и никак не мог быть Калилиной Ю.И. Да и ситуация с больничным попахивает отмазкой.
Вот и думаю, кто кого пытается за нос водить.
Пишите повторно, что Вам прислали гнилую отписку. Пусть еще раз перешерстят. Если найдут косяк (а они его найдут), то вломят не только проводнику, а и руководству депо.
По своему опыту. В этом году остался недоволен работой проводников в поезде №282 Геническ - Киев, так вот после первого разбора проводника лишили премии за....неправильное ведение документации, хотя он тупо не открыл двери для посадки пассажиров в Акимовке, не собрал у них билеты, кого-то посадил на 53,54 место, пускал торговцев торговать в вагоне непонятными продуктами и пивом....
Написал повторно, с просьбой провести новый разбор. Там уже подключили всех серьезно, мне лично позвонил председатель профкома и пытался убедить в обратном, но нифига, я его переубедил. Он спросил какое я хочу наказание для причастных - я рассказал. Сам мне сказал, что будет повторный разбор. Чем все закончилось пока сказать не могу, так как ответ еще пока не получил.

Так что пишите.....дорогу осилит идущий! Удачи в этом нелегком деле. 
Zayats
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 01.10.15 , 12:10 »
Share Reply with quote

http://vse.rv.ua/news/1443683741-u-rivnomu-na-habari-zatrimali-nachalnika-zaliznici.html

Чергового корупціонера виявили на УЗ. Побільше б таких акцій від прокуратури.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 12.02.16 , 23:02 »
Share Reply with quote

На этот раз ответа пришлось ждать почти три недели, но письмо прислали тоже на фирменном бланке прямо с сегодняшней датой.
Кстати, на отдельные обращения, отправленные еще в декабре ответа так и не пришло.

На этот раз я писал именно за купейные вагоны в пригородном поезде Запорожье - Пологи - Бердянск и недостаток купейных вагонов в дополнительных поездах Запорожского депо.

Если штабной вагон данного пригородного должен быть исключительно купейным - то пусть заведут его в "Экспресс" и продают как ПДС по купейному тарифу (как было с вагонами пригородного поезда Симферополь - Джанкой - Керчь в 2011-2012 годах).   
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 13.02.16 , 08:02 »
Share Reply with quote

И что ответили?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 13.02.16 , 12:02 »
Share Reply with quote

И что ответили?

http://s019.radikal.ru/i627/1602/11/9f1851a5dbeb.jpg
I L
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 26.02.16 , 21:02 »
Share Reply with quote

На этот раз ответа пришлось ждать почти три недели, но письмо прислали тоже на фирменном бланке прямо с сегодняшней датой.
Кстати, на отдельные обращения, отправленные еще в декабре ответа так и не пришло.

На этот раз я писал именно за купейные вагоны в пригородном поезде Запорожье - Пологи - Бердянск и недостаток купейных вагонов в дополнительных поездах Запорожского депо.

Если штабной вагон данного пригородного должен быть исключительно купейным - то пусть заведут его в "Экспресс" и продают как ПДС по купейному тарифу (как было с вагонами пригородного поезда Симферополь - Джанкой - Керчь в 2011-2012 годах).  

fixed

Пригородный поезд Запорожье-2 — Бердянск. 26 февраля 2016 г.
VB
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 04.04.17 , 21:04 »
Share Reply with quote

Cьoгoднi, в нiч із 2 на 3 квітня, зі швидкicнoгo пoтягa «Крoпивницький-Київ» нa Знaм’янcькoму зaлiзничнoму вoкзaлi виcaдили двoх прaцiвникiв пoтягa в cтaнi aлкoгoльнoгo cп’янiння.

Прo цe Тoчцi дocтупу пoвiдoмили oчeвидцi.

Як зaзнaчили пacaжири, нa дивну пoвeдiнку прoвiдницi звeрнули увaгу щe нa вoкзaлi Крoпивницькoгo. Дo 4-гo вaгoну нiхтo пacaжирiв нe cупрoвoджувaв.

Зaйшoвши дo вaгoну, oдрaзу пoчули дужe нeприємний зaпaх, i булo дужe бруднo. Ми зaхoдимo, a прaцiвниця б’є cклянки пiд нoгaми. Тaкoж ceрeд пacaжирiв був мaлий хлoпчик. Дитинa дужe злякaлacя й рoзплaкaлacя, – повідомило джерело Точки доступу.
Пacaжири пoчaли бити нa cпoлoх тa викликaли пoлiцiю щe в обласному центрі. Aлe патрульні не встигли – пoтяг рoзпoчaв cвiй рух. Утім, пoлiцейські cпрaцювaли oпeрaтивнo й ужe нa Знaм’янcькoму зaлiзничнoму вoкзaлi чeкaли нa гoрe-прoвiдниць.

Дiйcнo, зa пoпeрeднiми дaними, двoє осіб, які пeрeбувaли у нeтвeрeзoму cтaнi і, як нacлiдoк, пoвoдячи ceбe нeтaктoвнo пo вiднoшeнню дo пacaжирiв, були знятi з пoтяга нa cтaнцiї Знaм’янкa. Прaвooхoрoнцями  зa фaктом порушень  cклaдeнo aдмiнпрoтoкoли, – зaзнaчилa у кoмeнтaрi для Точки доступу рeчниця упрaвлiння Нaцпoлiцiї в oблacтi Вiтaлiнa Бeвзeнкo.
Пoдaльшу прoфeciйнo-трудoву дoлю пoрушникiв пoрядку вирiшувaтимe мicцeвa aдмiнкoмiciя. A oт зa нeпoкoру пoлiцiї дoвeдeтьcя вiдпoвiдaти вжe в cудi.

http://dostyp.com.ua/novini/p-ianii-diebosh-i-zlisna-niepokora-providnitsi-potiaghu-kropivnits-kii-kiyiv-burkhlivo-rozvazhilis-pid-chas-rieisu
VB
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 12.04.17 , 13:04 »
Share Reply with quote

Детективи НАБУ та прокурори САП завершили досудове розслідування у справі розкрадання 82 млн грн коштів держпідприємства "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес"
Про це повідомили в НАБУ, передає Еспресо.TV.

За версією слідства, екс-виконувач обов’язків директора держпідприємства у змові з приватною особою використав понад 20 фіктивних підприємств і під виглядом виконання господарських договорів розікрали кошти ДП "Повітряний експрес", які призначалися для будівництва залізниці сполученням Київ–аеропорт "Бориспіль".

Приватного підприємця, який створив фіктивні підприємства, було затримано та взято під варту восени 2016 року.

Іншого підозрюваного – колишнього в.о. директора ДП "Повітряний експрес" – оголошено у міжнародний розшук. Рішенням Солом’янського райсуду Києва щодо нього застосовано процедуру так званого "заочного засудження".

Наразі обвинувальний акт у цій справі скеровано до Києво-Святошинського районного суду Київської області. У разі визнання винуватості обвинувачених у суді їм загрожує на строк до 12 років позбавлення волі.
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 12.10.17 , 23:10 »
Share Reply with quote

мене ще більше шокують не акції ві УЗ а оце, блядь відробляйте ті гроші...

- а то кожного тижня новий хабарник, СБУ молодці, але ті , да "ті", менеджери повинні за ті гроші що їм платятять "землю гризти". що ми маємо, ніхера не маємо.

- зараз з сам з собою поговорю, напився. - Так. я працюю. плачу внески в НД та ПФ, не обкрадав народ України більше чим на 7 гривень, постійно працюю з 2004 року на одному підприємстві. УЗ - державне підприємство, хз, після цього передевлюсь мабуть свій світогляд...
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: