Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.08.19 , 21:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Related questions

      Акція від Укрзалізниці «Стоп корупція» і «Якість та сервіс»

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Акція від Укрзалізниці «Стоп корупція» і «Якість та сервіс»  (Read 19144 times)
MVM
Active user

Posts: 322


View Profile
« Reply #40 on: 17.01.19 , 10:01 »
Share Reply with quote

Перезавантаження...

Укрзалізниця перезапускає роботу контактного центру – звернення пасажирів опрацьовуватимуться в режимі реального часу

На початку січня 2019 року в Укрзалізниці розпочав функціонувати оновлений контактний центр для пасажирів. Він покликаний опрацьовувати всі звернення пасажирів щодо їх обслуговування в режимі реального часу. Про це повідомив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Про свої зауваження та побажання щодо обслуговування пасажири можуть повідомляти за номером 0 800 50 31 11 (дзвінки безкоштовні). «Ефективність роботи контактного центру буде оцінюватися не кількістю прийнятих дзвінків, а оперативністю вирішення питань. Оператор має самостійно надавати клієнтам усю необхідну інформацію, а в разі потреби – зв’язуватиметься з тим чи іншим фахівцем компанії для оперативного вирішення питання, що турбує пасажира. Саме такі завдання має вирішувати контактний центр уже найближчим часом», – зазначив Олександр Красноштан.

Також, за його словами, оператори контактного центру обов’язково зателефонують клієнтам, які звернулися, щоб уточнити, чи було вирішено їх питання. «Наразі в компанії існує декілька вхідних каналів для комунікацій з клієнтами. Перед фахівцями стоїть завдання вже в цьому році створити єдину гарячу лінію, з чітким розподілом звернень – у теперішньому часі чи минулому часі – та чіткі регламенти їх відпрацювання. Окрім того, працюватимуть такі канали звернень, як чат-онлайн та чат-месенджер», – додав Олександр Красноштан.

Для зручності клієнтів також функціонуватиме багаторівнева система IVR (Interactive Voice Response, що завдяки інформації, яку вводить клієнт на підказки комп’ютера, адресовуватиме звернення відповідно до їх тематики. «Наприклад, якщо звернення стосуватиметься дотримання температурного режиму у вагоні, то воно адресуватиметься одному оператору, а щодо придбання квитків через інтернет – уже іншому. Тематичний розподіл дозволить покращити якість вирішення цих питань», – розповів Олександр Красноштан.

Оператори контактного центру пройдуть відповідне навчання, а також для них буде створено єдиний телефонний довідник відповідальних за кожне питання, що суттєво зменшить час, який витрачається на їх вирішення.
Logged
ЛиС
Active user

Posts: 9955


View Profile
« Reply #41 on: 11.02.19 , 00:02 »
Share Reply with quote

Logged
Evgenio
Active user

Posts: 206


View Profile
« Reply #42 on: 09.04.19 , 11:04 »
Share Reply with quote

А хтось вкурсі, який номер довідкової у залізниці? 309-70-05 вже не актуальний? два дні ніхто трубку не бере?
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!