Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.09.19 , 11:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

За 1 євро по Ланґедок-Руссійону

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: За 1 євро по Ланґедок-Руссійону  (Read 916 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 02.09.15 , 21:09 »
Share Reply with quote

З подивом виявив, що виявляється у Ланґедок-Руссійоні є неймовірна спецпропозиція на TERи - квитки по 1 євро (обмежена кількість, купувати завчасно, прив'язка до конкнретного рейса, окремий квиток на кожен сегмент, період продажу - 21-1 днів до виїзду).

При чому ані сайт voyages-sncf про цю спецпропозицію не повідомляє, ні сайт http://ter.sncf.com/languedoc-roussillon про це не пише ані в ціннику ані в списку пропозицій (але про існування такої акції на інших сторінках цього сайта побіжно згадується).
Власне я лазив по сайту ter-languedoc-roussillon сподіваючись може у них є якийсь проїзний на регіон (він, як виявилось є, але дибільний і дорогий), а знайшов побіжне згадування про те що бувають квитки по 1 євро і вже далі нагуглив сайт, де їх продають

https://www.train1euro.fr/
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 13.09.19 , 20:09 »
Share Reply with quote

після територіальної реформи Франції, що набула чинності 1 січня 2016 року - колишній Ланґедок-Руссійон увійшов разом з колишнім регіоном Південь-Піренеї до складу нового регіона Окситанія.
Попри цю реформу - у позаминулому році -  все ще лишалось з цим тарифом по старому - так само сайт train1euro пропонував квитки на TERи по 1 євро і лише на лінії у колишньому Ланґедок-Русійоні, а у колишньому Півдні-Піренеї була інша акція TikémouV'
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123840.0

Зараз дещо помінялось. Сайт train1euro уже не працює, а тариф  є - його перейменували, він називається EvasiO', чинний на весь новий регіон Окситанія і продається тепер на сайті TER Occitanie (і oui.sncf також) і продаж відкривається так само за 21 день. Все інше - загалом так само.

Заодно знайшов неочевидну лазівку (котра скоріш за все існувала і раніше, але тоді про цю акцію мало хто знав через продаж на неочевидному сайті, тому квитки по 1 євро ловились легше).

Мені потрібен був квиток Сербер - Перпіньян на TER і прив'язка до конкретного рейса - влаштовувала.  Квитків по 1 євро - на рейс у потрібний час уже не пропонувалось, по 1 євро були на деякі і інших рейсів, а на той, що підходив мені -  пропонувався лише повний тариф (9 євро).
Я подумав що наповненість поїзда (а отже вичерпаність квоти дешевих квитків) у такий час (ранок) буде рости від Сербера до Перпіньяна, тому вирішив подивитись, може тариф 1 євро хоча б буде пропонуватись на ділянку найвіддаленішу від Перпіньяна і поперебирати станції щоб бінарним пошуком знайти найближчу до перпіньяна станцію від Сербера до котрої ціна 1 євро ще доступна. Виявилось що моє припущення правильне. Максимальний маршрут, котрий можна взяти по 1 євро на потрібний мені рейс - як виявилось -  Сербер - Ельн. Ельн - це 14 км не доїзджаючи до Перпіньяна.  Навіть якщо за ділянку Ельн - Перпіньян довелось-би сплатити по повному тарифу (3 євро з копійками) - уже було б непогано.
Але потім я побачив, що на цей-же рейс на ділянку Ельн - Перпіньян тариф 1 євро також доступний.
Спершу я не зрозумів як таке можливо, що квота 1-єврових квитків на ділянку Сербер - Перпіньян вичерпана, а на ділянки Сербер - Ельн і Ельн - Перпіньян - ні. Але подумавши - знайшов пояснення.
Ймовірно така ситуація зумовлена тим, що квот квитків по 1 євро існує більше ніж одна. Грубо кажучи їх скоріш за все 2 - якась менша на ділянку Сербер - Перпіньян (умовно назвемо її квота 1) і якась більша - на коротшу популярнішу ділянку, мабуть від якоїсь станції між Сербером і Ельном до Перпіньяна (скоріш за все - на ділянку Аржеле сюр Мер - Перпіньян) - умовно назвемо її квота 2.
І наповненість поїзда на ділянці Сербер - Ельн - менша ніж квота 1, а на ділянці Ельн - Перпіньян - більша ніж квота 1, але менша ніж квота 2.
У такій ситуації - можливий такий розклад з цінами, як я спостерігав.

Отже вдалось відбутись 2 єврами замість 9.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ:

Окрім цього тарифа EvasiO' - з'явились нарешті загальнофранцузькі акції на TERи, там мінімальний тариф вищий (5 євро для цієї ділянки), але продаж відкривається раніше.

Тому наприклад якщо дивитись наявність акційних квитків за місяць - там будуть лише по 5 євро на окремі рейси, і жодного попередження, що існує інша акція з кращими умовами але пізнішою датою коли продаж відкривається. Жодного натяку коли настане 3 тижні від дати виїзду відкриється інша акція, внутрішньорегіональна, де будуть квитки по 1 євро.

Тому головне з переляку не купити по вищій ціні по загальнофранцузькій акції не дочекавшись регіональної.
« Last Edit: 13.09.19 , 23:09 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 13.09.19 , 22:09 »
Share Reply with quote

також слід мати на увазі, що колишня південь-піренейська акція TikémouV' - під новою назвою EVASIO' FUTÉ тепер пропонується в усьому новому регіоні Окситанія, тобто у колишньому Ланґедок-Русійоні також.
І цін по цій акції сайт oui.scnf та TER Occitanie не показують, її треба порахувати вручну і порівняти з ціною з сайта і вибрати дешевшу
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123840.msg528401#msg528401
Tags: montpellier perpignan france sncf 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: