Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.05.17 , 06:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Маломісні рейкові автобуси на просторах УЗ: доцільність та перспектива

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18
Reply | Print
Author Topic: Маломісні рейкові автобуси на просторах УЗ: доцільність та перспектива  (Read 24470 times)
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #150 on: 23.03.16 , 17:03 »
Share Reply with quote

Чего там знать, я на нем ездил. Это Эп-563, поезд для Новоафонской пещеры в Абхазии.
Власне, так і є. Макс швидкість 30 км/год. Дешево і сердито. Для туристичної Рахівщини (на закритій ділянці для важких поїздів) цілком прийнятний варіант з деякими доробками.

Сттатя 291 ККУ
Порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух,
На закритих перегонах порушити ці правила щодо іншого залізничного рухомого складу малореально, а от щодо автомобіьних ТЗ, чи пішоходів - можливо.

панове, а хто знає:
1. Де виробляються такі дрезини і чи досі взагалі
2. Технічні показники та ціна
3. Ну і для допитливих- що буде як я придбаю собі таку от дрезину та поїду по якійсь колії УЗ (скажімо, без дозволів але і без створення аварійних ситуацій) - та мене злапають. Яка стаття, які закони використовуватимуться.

1. В Польщі є багато виробників, деталі - в приваті.
2. Педальні дрезини (такі, як на Бєщадах) коштують до 4 тис євро з розмитненням, доставкою і ПДВ. Дані: 5 осіб. Про швидкість не відомо.
3. На Ютубі знайдете купу відео з "несанкціонованими" дрезинами... які катаються разом з великоваговими поїздами. в т.ч. - електродрезини.

Але мене сьогодні здивувало дещо інше.
« Last Edit: 23.03.16 , 17:03 by Iwan » Logged
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #151 on: 23.03.16 , 17:03 »
Share Reply with quote

3. Ну і для допитливих- що буде як я придбаю собі таку от дрезину та поїду по якійсь колії УЗ (скажімо, без дозволів але і без створення аварійних ситуацій) - та мене злапають. Яка стаття, які закони використовуватимуться.

Сттатя 291 ККУ
Порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, а також правил, норм і стандартів виготовлення, переобладнання, ремонту транспортних засобів, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, -

карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років.

ні, я якраз мав на увазі що небезпеки не спричиняв- їхав собі, скажімо із Антонівки на Зарічне. Мене побачили та затримали. Рейки то ж майно УЗ і обслуговуються УЗ, а я виходить користуюся чимось майном...
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #152 on: 24.03.16 , 13:03 »
Share Reply with quote

ні, я якраз мав на увазі що небезпеки не спричиняв- їхав собі, скажімо із Антонівки на Зарічне. Мене побачили та затримали. Рейки то ж майно УЗ і обслуговуються УЗ, а я виходить користуюся чимось майном...
Питання досить пікантне. Для прикладу, викрадення громадського електротранспорту не є кримінально карним діянням, позаяк правоохоронці вважають, що такий транспорт не можна використати в особистих цілях, бо "він не може відхилитись від облаштованої лінії". Майно УЗ - юридично так, але ж мости через річку теж чиєсь майно... і якось ними їздять. Також безкоштовно їздять поперек залізничної колії у місцях переїздів... і нічого. Кримінально карним визнаються діяння працівників залізничного транспорту (не сторонніх осіб), що мають ознаки порушення правил експлуатації, а також сторонніх осіб, якщо це призвело до загибелі людей. Я не агітую за катання дрезинами на активних перегонах.

Проте, в КУАП передбачені штрафні санкції у разі: "Підкладання на залізничні колії предметів, які можуть спричинити порушення руху поїздів" - підкладання дрезини теж може підійти під таке формулювання, а штраф максимум у двічі більший, ніж за куріння. Конфіскація стосується винятково транспортних засобів, які перетинають колію, а не прямують колією уздовж її осі. Тому юридичних підстав для конфіскації я не знайшов. Щодо компенсації за проїзд дрезиною, то нехай спершу доведуть, що Ви отримали з цього якусь вигоду у грошовому еквіваленті.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #153 on: 24.03.16 , 13:03 »
Share Reply with quote

Если поставить на рельсы такое устройство, разве не будет "занятость перегона"? Если да, то это уже втручанье.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #154 on: 24.03.16 , 14:03 »
Share Reply with quote

Если поставить на рельсы такое устройство, разве не будет "занятость перегона"? Если да, то это уже втручанье.
На перегонах з електрожезловою системою - не буде. Також не буде, коли дрезини матимуть ізоляційні втулки (без суцільної осі). Зрештою, кілька сторінок назад хтось із форумчан згадував, що такі легковагові рейкові засоби не можуть забезпечити надійне притягування якоря колійного/шляхового реле, бо немає достатньої шунтівної здатності (високий шунтівний опір не забезпечує мінімальнодостатній струм для спрацювання реле*).
* - чи для відпускання реле (залежить від типу обладнання СЦБ).
« Last Edit: 24.03.16 , 14:03 by Iwan » Logged
www3
Active user

View Profile
« Reply #155 on: 24.03.16 , 14:03 »
Share Reply with quote

Скорее всего занятость перегона не показывает, поскольку летом на линии Слободка - Колбасна (не уверен правильно ли назвал, может нынче перегон уже аж до Рыбницы, на нашей части линии светофор есть только на ст. Слободка) ловили злочинців которые ночью за спиртом на ручной дрезине катаются. Слишком затратно было бы им башлять и зеленым пенькам и железнодорожникам одновременно тогда.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #156 on: 24.03.16 , 15:03 »
Share Reply with quote

Можете переглянути Ютуб - там чітко видно, як дрезинами катаються на зустріч локу. Пошук "Электродрезина". Використання діелектричних матеріалів гарантує "незайманість" незайнятість.
smugastuj
Active user

View Profile
« Reply #157 on: 28.03.16 , 18:03 »
Share Reply with quote

Один известный видеоблоггер из Питера соорудил аэродрезину из фанеры и проехался по ж/д.
https://www.youtube.com/watch?v=o6VeeUsOSfM
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #158 on: 28.03.16 , 19:03 »
Share Reply with quote

Дякую за позитивне відео. Боржавська вузькоколійка теж не пасе задніх.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #159 on: 28.03.16 , 19:03 »
Share Reply with quote

Що не кажіть, а ми таки добряче відстали від Європи. Навіть у такому примітивному напрямку як велодрезини. Тут навіть не йде мова про причетних... ще не всі активісти можуть допускати появу велодрезин на незадіяних ділянках колії.

перегляньте до кінця: побачите сумісне катання моторвагона та дрезин по тій самій колії, а також групове транспортування велодрезин.
« Last Edit: 28.03.16 , 19:03 by Iwan » Logged
Tags: railbus railcar 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18
Reply | Print
Jump to: