Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.11.17 , 03:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Пропозиція: Одеса - Ворохта

Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23
Reply | Print
Author Topic: Пропозиція: Одеса - Ворохта  (Read 32880 times)
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #210 on: 26.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

Из телеграммы про назначение поезда Одесса-Перемышль:
ПОIЗД
КУРСУЕ ДВОГРУПНИМ НА ДIЛЬНИЦI ОДЕСА-ЛЬВIВ В ОБОХ НАПРЯМКАХ З ПОIЗДОМ
НР 26/25 ОДЕСА-ЯРЕМЧЕ З РОЗ"ЕДНАННЯМ/ОБ"ЕДНАННЯМ ГРУП ВАГОНIВ НА СТ.
ЛЬВIВ
Як і очікувалось, "Ми плануємо запустити з 10 грудня ... двогрупний потяг Одеса - Рахів/Перемишль...".
Гадаю, що це має вищий пріоритет над цитатою з телеграми, тому цю телеграму 100% підкоригують під озвучену фразу. Пані Іванна слухає це все незворушно, але на душі їй приємно. Мені також.

Прес-центр УЗ теж подав цю новину:
Як повідомив Євген Кравцов, планується призначити другу пару поїздів Ковель – Холм, нове сполучення Київ – Відень, двогрупний поїзд Одеса—Рахів—Перемишль.
http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-3/459995/
« Last Edit: 26.10.17 , 10:10 by Iwan » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #211 on: 26.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

Іван, справа в не самих подорожах за 45 діб. Просто думали побачити їх трохи раніше і обговорити до того, поки остаточне рішення не прийняли, можливо до якоїсь думки прислухались. А так за 45 діб вийде у продаж і змінити буде майже не реально, хоча в УЗ і без нас радників вистачає...  :))
Андрію, ось свіжий приклад, але це радше виняток: 1 із 10000, коли в останній момент включаються "вищі сили" і доводять справу до кінця. Але цю підступність причетних (щодо Одеса-Яремче) відчув ще в серпні, тому діяв на випередження - звернувся до "вищих сил" ще в серпні. Тому в загальному рецепт один - потрібно діяти так, як казав Logist:
Для цього треба ходити до УЗ на весні, остаточні рішення приймаються в серпні-вересні.
Ходити не обов'язково. В моєму випадку все вирішується дистанційно. Як не як, а час електронних технологій цьому неабияк сприяє.
« Last Edit: 26.10.17 , 10:10 by Iwan » Logged
Дніпровець
User

View Profile
« Reply #212 on: 26.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

Іван, дякую! Я і мав на увазі те, щоб обговорення на форумі не було простою тратою часу і написанням "мрій", а хоч якісь давали результати. У Вашому випадку (Одеса - Перемишль, Рахів) - це перемога!
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #213 on: 26.10.17 , 11:10 »
Share Reply with quote

Глянь на дату первинного допису - майже 2 роки тому... цей процес нагадує рибалку. Вимагає неабиякого терпіння, спокою та віри в кінцевий результат. З іншого боку, в наших бюрократичних реаліях це нагадує гру в карти... хто кого переграє... в кого які козирі в руках... і т.д. Одним словом, справжня азартна гра з причетними. При цьому причетні завжди залишаються у виграші: коли призначають, то помпезно про це говорять "Ми призначили двогрупний..", а коли не призначають, то з полегшенням зітхають, що вчергове послали когось із активістів. В когось опускаються руки вже після першої отриманої негативної відповіді. В когось після другої чи третьої, але коли активіст є оптимістом, то пише їм вчетверте і вп'яте... і щоразу нові аргументи. Паралельно до справи залучаються "вищі сили". Це все вимагає певного часу. Ось і весь секрет/рецепт успіху "співпраці" з причетними.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #214 on: 31.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

ПОIЗД
ЛЬВIВ
Я довіряю більше цій телеграмі. Говорити можна багато про що.
І загалом (моя думка така) чи буде Одеса - Яремче чи буде Одеса - Рахів - це вже маленька перемога.
Антон, безумовно я Тобі довіряю, значить в УЗ не знають, що у них там робиться ... ))

Щойно уточнив у причетних нижньої ланки:
1. Розклад адаптований до проїзду до Рахова
2. З технічних причин (немає матеріалів) не встигають відновити 6 колію в Рахові
3. Теоретично можна обертати по Ясінях... оглядач вагонів (один із двох) все одно доїжджає із Яремчого.
Буду просити нехай по Ясінях обертатимуть... але там з водою геть кепсько, хіба чайниками носитимуть і заливатимуть в лок (для охолодження)... чи снігу наплавлять.
Дніпровець
User

View Profile
« Reply #215 on: 31.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

ПОIЗД
ЛЬВIВ
Я довіряю більше цій телеграмі. Говорити можна багато про що.
І загалом (моя думка така) чи буде Одеса - Яремче чи буде Одеса - Рахів - це вже маленька перемога.
Антон, безумовно я Тобі довіряю, значить в УЗ не знають, що у них там робиться ... ))

Щойно уточнив у причетних нижньої ланки:
1. Розклад адаптований до проїзду до Рахова
2. З технічних причин (немає матеріалів) не встигають відновити 6 колію в Рахові
3. Теоретично можна обертати по Ясінях... оглядач вагонів (один із двох) все одно доїжджає із Яремчого.
Буду просити нехай по Ясінях обертатимуть... але там з водою геть кепсько, хіба чайниками носитимуть і заливатимуть в лок (для охолодження)... чи снігу наплавлять.

Іван, на такі складні речі УЗ навряд піде (типу обертати по Ясінях з технічними негараздами, як Ти вище описав). Вони підуть шляхом меншого опору і обертатимуть по Яремче (поки що). Бо у Ворохті, певно, так і буде поїзд №143/144 "Галичина" обертатись!
Entony
Active user

View Profile
« Reply #216 on: 31.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

Ну от. Розгадана загадка. 25/26 буде до Яремче з грудня. З часом (можливо!) витягнуть до Рахова.
Для початку це добре. Думаю на зимовий період 25/26 буде ходити заповнений нормально.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #217 on: 31.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

Ну от. Розгадана загадка. 25/26 буде до Яремче з грудня. З часом (можливо!) витягнуть до Рахова.
Для початку це добре. Думаю на зимовий період 25/26 буде ходити заповнений нормально.
Скарг/пропозицій із витягненням до Рахова матимуть стільки, що не перейматимуться чим палити в печах на дачах довгими новорічно-різдвяними вечорами )))
Дніпровець
User

View Profile
« Reply #218 on: 31.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

Хоча як на мене дивно все це виглядає: з Києва аж 2 поїзди на Рахів підуть (один проходящий з Харкова) і ще один до Ворохти, і через це Одеський поїзд лише по Яремче обертатимуть!  Могли б уже навпаки зробити: №35/36 Одеса - Ворохта і №143/144 "Галичина" Київ - Яремче! Звісно, поки Рахів  поїзд з Одеси хліб-сіллю не зустрічатиме! :))
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #219 on: 31.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

Хоча як на мене дивно все це виглядає: з Києва аж 2 поїзди на Рахів підуть (один проходящий з Харкова) і ще один до Ворохти, і через це Одеський поїзд лише по Яремче обертатимуть!  Могли б уже навпаки зробити: №35/36 Одеса - Ворохта і №143/144 "Галичина" Київ - Яремче! Звісно, поки Рахів  поїзд з Одеси хліб-сіллю не зустрічатиме! :))
В моїх графічних візуалізаціях було Харків-Ворохта і Одеса-Рахів, але вони вирішили перестаратися - харківський затягнули аж до Рахова, а те що там немає справних вільних колій - вони не знали чи призабули.
Tags: odessa Yaremche vorokhta 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23
Reply | Print
Jump to: