Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
02.06.20 , 13:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Розклади рейсів і маршрути поїздок

      Suggestions and their discussions

        Пропозиція: Одеса - Ворохта

Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25
Print
Author Topic: Пропозиція: Одеса - Ворохта  (Read 65938 times)
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #220 on: 08.11.17 , 20:11 »
Share

Для пасажирів відкриваються нові залізничні маршрути з Одеси
Quote
Окрім цього, головний інженер – перший заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Павло Чекалов анонсував з переходу на новий графік руху, з 10 грудня, запуск двогрупного пасажирського поїзду з Одеси до Перемишля (Польща) та Яремчі з розчепленням у Львові. «Взимку пасажири з Одеси зможуть без пересадок добратися до українських популярних гірськолижних курортів Яремче, Буковель, а також до Євросоюзу», – додав він.

Поїзд №36/26-35/25 сполученням Одеса – Яремче, Перемишль курсуватиме щоденно. З Одеси поїзд вирушатиме о 18:26 і прибуватиме наступного дня до Яремчі об 11:36, до Перемишля о 9:45. З Перемишля до Одеси новий поїзд відправлятиметься о 18:09 за місцевим часом, а з Яремчі о 18:52 та прибуватиме до Одеси о 11:15 наступного дня. На шляху прямування передбачені зупинки у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Красному, Рудниці, Вапнярці та інших станціях.
Джерело
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #221 on: 09.11.17 , 14:11 »
Share

Квитки на поїзд Одеса-Яремче вже у продажу (в два боки).
 
Вартість повного квитка на неділю 10 грудня (з підвищеним коефіцієнтом) залишаєтьс ядосить демократичною:
плацкарт: 149,09 грн.;
купе: 241,89 грн.;
люкс: 559,72 грн.

Як і очікувалось, причетні зі "зради" зробили "перемогу"... і це, насправді, так радісно сприймають ті, хто не знайомий із цією темою від початку. )))
Logged
yurib
User

Posts: 7


View Profile
« Reply #222 on: 09.11.17 , 14:11 »
Share

То коли планується його продовження до Рахова? (як було обіцяно)
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #223 on: 09.11.17 , 14:11 »
Share

Ще немає офіційної відповіді від УЗ. Звернення до УЗ вислав ще 31.10. Залишилося ще 20 днів зачекати і довідаємося, чи то майстерний фейк на засіданні Кабміну чи то серйозні наміри УЗ.
Зрештою, звучало так: «Ми плануємо запустити 10 грудня нове сполучення Київ – Відень. Крім того, запустити другу пару сполученням Ковель – Холм, а також – двогрупний потяг Одеса – Рахів/Перемишль.»
Ви ж самі розрізняєте "плануємо запустити" від "запустимо"... це такий хитрий дипломатичний трюк на той випадок, коли справи підуть "якось не так" як би того хотілося в УЗ.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #224 on: 01.12.17 , 13:12 »
Share

Як і очікувалось, Закарпатська облрада активно і блискавично очолила перемогу:
Закарпаття проситиме про запровадження залізничного сполучення за напрямком Рахів-Одеса
То ж не дивно, що за день-два усі битимуть себе в груди, мовляв ми ухвалили рішення і УЗ миттєво призначила поїзд ))) бо треба чимось виборців задобряти.

http://zakarpattya.net.ua/News/176608-U-khodi-zasidannia-sesii-Zakarpatskoi-oblrady-pryiniato-nyzku-kadrovykh-rishen-i-vrucheno-kliuchi-vid-kvartyry-Anatoliiu-Hereiu-FOTO
Quote
Також у ході пленарного засідання обласні обранці розглянули та схвалили ряд звернень Закарпатської обласної  ради до центральних органів влади, зокрема: щодо критичної ситуації з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області; щодо фінансування видатків із забезпечення аеронавігаційним та радіотехнічним обладнанням ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород»; щодо підтримки діяльності ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород»; щодо збереження діючих маршрутів курсування потягів, що забезпечують залізничне сполучення Закарпатської області з містами Київ та Львів;  щодо необхідності відкриття залізничного сполучення за напрямком Рахів –  Одеса – Рахів; щодо відновлення фінансування з державного бюджету Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011 – 2020 роки.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #225 on: 11.12.17 , 19:12 »
Share

Зі слів Віталія Передерка (Vitaliy Perederko) поїзд Одеса-Яремче - туристичне досягнення ІФ ОДА:Вельми дякую, пане Віталію за Ваші успіхи. Маю велике сподівання, що колекцію "Ваших досягнень" найближчими роками поповнять інші поїзди. До прикладу, Одеса-Рахів.
Верховинська районна рада у далекому 2016 році не могла передбачити (на сторінці 10), що у 2017 році це стане "Вашим досягненням". Вельми перепрошуємо з цього непорозуміння.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #226 on: 11.12.17 , 20:12 »
Share

Продовжують естафету "ініціаторів" закарпатські облрадники:

Відкриття залізничного сполучення Рахів – Одеса та його зворотного напрямку ініціювали депутати обласної ради.
Вельми дякую, панове облрадники! Нарешті знайшлися гідні очільники для давнього "забутого Богами" проекту. Було б дивно, якби вони забули "проініціювати" ще й "зворотний напрямок", як би тоді заробітчани могли повернутися з Одещини в рідний край.
Logged
Віктор Гарвона
Active user

Posts: 5572


View Profile
« Reply #227 on: 12.12.17 , 13:12 »
Share

Бля, ну ми хоч на зустріч з генеральним поїхали, мордою поторгували, і то Іван нас не дуже бачив в ролі хрещених батьків раховоза, а ці ж навіть не стараються.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #228 on: 18.12.17 , 13:12 »
Share

Бля, ну ми хоч на зустріч з генеральним поїхали, мордою поторгували, і то Іван нас не дуже бачив в ролі хрещених батьків раховоза, а ці ж навіть не стараються.
Будемо вважати що ми по різному розуміли "ініціативна група" та "група підтримки"... мені то не принципово, але тоді від Климпуша вислухав чимало "як це ми ще нічого від ініціативної групи не подали, а тут якісь посмітюхи написали у всіх закарпатських ЗМІ про Київ-Рахів"... то стосувалося винятково жмеринського героя... а дещо пізніше побачив у гуглі
Quote
Завдяки активній роботі Громадського Активу Фастова у графіку руху відбулися позитивні зміни : ... Новий поїзд Київ- Рахів довезе фастівчан прямісінько на гірськолижні курорти Прикарпаття - Буковель та Драгобрат. Поїзд курсує через Коломию, Яремче, ....
Не заперечую, були консультації, поради та іншого роду підтримка - за це дякую... але ініціативна група - ті хто 9 місяців (а один з них 12 років) вперто штурмували УЗ в цьому питанні. Це був трохи офтоп.

А тепер трохи історії від logist'а про жмеринського героя:
Сохраню тут для истории. Теперь точно уверен, что у человека "комплекс Мюнхгаузена", переходящий в острую фазу, еще годик такого дрейфа в собственной фантазии и лжи, и психиатры будут бессильны. Жаль ребенка...

Quote
...
Также что нам еще предстоит сделать:
1) В первую очередь, решить с заездом поезда на станцию Жмеринка, в первую очередь для посадки/висадки пассажиров а также решить технический вопрос для заправки поезда водой.
2) Ускорить поезд, решить вопрос с выбросом мусора по станции Рахов, удлинить перон а также сделать оборот поезда по Рахову не менее 2-х часов.
3) Разработать новый график поезда с 12 сентября.
4) Разработать курсирование безпересадочных вагонов: Запорожья,Днепропетровск-Рахов, Одесса-Рахов.
На першу половина пункту 4 претендує мегатрамвай... і знову жмеринське диво скаже: "Це я його давно запланував, а УЗ нарешті зробила"... і вже не Віктор буде ініціатор, а - Владислав Бондар.
Logged
Iwan
Active user

Posts: 4452


View Profile
« Reply #229 on: 16.01.18 , 20:01 »
Share

)))))))
Сьогодні в Рахові урочисто зустріли новий залізничний маршрут «Одеса-Рахів»
Quote
Сьогодні, 16 січня, на залізничному вокзалі міста Рахова мешканці гірського краю та запрошені гості під звуки гуцульських трембіт святково зустріли новий потяг «Одеса-Рахів», яким відтепер можна дістатися до південної столиці всього за 18 годин 55 хвилин.
На урочистостях з нагоди прибуття першого рейсу зі словами вдячності всім, хто доклав чимало зусиль для відкриття цього рейсу, зокрема Віце-прем'єр-міністру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванні Климпуш-Цинцадзе, Голові Федерації роботодавців транспорту України Оресту Климпушу, голові обласної державної адміністрації Геннадію Москалю, голові обласної ради Михайлу Рівісу та заступнику директора Карпатського біосферного заповідника Федору Гамору виступили голова районної ради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба.
«Відкриття залізничного сполучення «Одеса-Рахів» та його зворотного напрямку позитивно вплине на організацію перевезень пасажирів, розвиток туристичної інфраструктури району та створить додаткові зручності для мешканців і туристів. Щиро дякую усім, хто взяв на себе відповідальність щодо організації цього маршруту та створення всіх умов, щоб наші мешканці без затримки могли дістатися до північно-західного узбережжя Чорного моря. Це ще раз доводить, що добра ініціатива, чітке бачення перспективи і наполегливість у досягненні мети завжди призводить до перемоги. Щиро переконаний, що Рахівщині – бути серцем Європи!», – зазначив очільник району Василь Дан.
Logged
Tags: odessa Yaremche vorokhta 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!