Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.08.17 , 20:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Китай ввів "частковий безвізовий режим" з Україною

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Китай ввів "частковий безвізовий режим" з Україною  (Read 2642 times)
azh
Active user

View Profile
« on: 30.01.16 , 13:01 »
Share Reply with quote

Як повідомляє "Українська правда" (http://www.epravda.com.ua/news/2016/01/29/578755/), Китай ввів частковий безвізовий режим з Україною. Термін, може, не зовсім точний, але, аби не плодити нових термінів, залишаю його без змін.

--
П'ятниця, 29 січня 2016, 18:53

Держрада КНР ввела 144-годинний безвізовий режим з 51 країною, включаючи Росію, Україну, США, Канаду, Францію, Німеччину, Великобританію, Бразилію, Мексику, Японію, Республіку Корея.

Про це повідомляє державне інформагентство Китаю "Сіньхуа".

30 січня у всіх відкритих для зарубіжних країн морських, сухопутних і повітряних контрольно-пропускних пунктах Шанхая і повітряних КПП Нанкіна, а також Ханчжоу вводиться частковий безвізовий режим.

Як повідомили в Міністерстві громадської безпеки, громадяни цих країн зможуть перебувати на території Шанхаю, провінцій Цзянсу і Чжецзян, розташованих в дельті річки Янцзи, впродовж 144 годин без необхідності оформляти китайську візу.

Безвізовий режим актуальний для транзитних пасажирів, які здійснюють поїздку в третю країну чи регіон транзитом через КПП зазначених районів.
--

Хто їхатиме в ті краї, можна скористатися.
kop
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 30.01.16 , 13:01 »
Share Reply with quote

фи, ладно если бы 144 часа по всему Китаю.
з.ы. беларуси, к слову, нет в списке. ну как всегда :(
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 30.01.16 , 13:01 »
Share Reply with quote

30 січня у всіх відкритих для зарубіжних країн морських, сухопутних і повітряних контрольно-пропускних пунктах Шанхая і повітряних КПП Нанкіна, а також Ханчжоу вводиться частковий безвізовий режим.

Я что-то пропустил и у Шанхая появилась сухопутная граница? :)
VB
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 30.01.16 , 18:01 »
Share Reply with quote

Шанхая. Не Гонконга. А Гонконг и Макао имют свои собственные правила.
И это, кто не знает, абсолютно не новшество. Просто раньше речь шла о 72-х часах через Гуанчжоу, Пекин, Шанхай, Ханчжоу, Сиань, Чунцин, Чэнду, Далянь, Тяньцзинь, Ухань, Сиань, Сямэнь, Гуйлинь, Куньмин, Шэньян. В городах Гуанчжоу, Пекин, Шанхай, Ханчжоу, Сиань, Чунцин, Чэнду, Далянь, Тяньцзинь, Ухань, Сиань, Сямэнь 72 часа начинались с начала следующих суток, в остальных, - с момента прибытия. Кроме того, есть правило о 24-м авиатранзите через Китай, в т.ч. через неограниченное к-во аэропортов. China Southern имеет также договора с властями касаемо увеличенного по времени транзита на определенных направлениях и аэропортах, которые не входят в этот список. Точно знаю об Урумчи и рейсе Урумчи - Ашхабад - Урумчи. По прилету граждане Украины, Германии и России получали штампик о прилете и право увеличенного транзита до покидания территории Китая, точнее до последнего рейса. Билет прямой. 
« Last Edit: 30.01.16 , 18:01 by VB » Logged
jtt
Guest
« Reply #4 on: 31.01.16 , 20:01 »
Share Reply with quote

Timatic пока о таком ничего не знает но он знает только то что есть а не будет.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 01.02.16 , 00:02 »
Share Reply with quote

особисто я не можу зрозуміти механізм: один авіабілет тут не проканає, бо не можна отримати один авіабілет із пересадкою довшою за 24 години. Тобто це треба буде брати два білети. Але тоді це вже технічно не буде транзитом...
Тут або переклад не точний, або я не знаю що, бо так просто транзитом 144 години пробути в Китаї - з технічної точки зору - не можна.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 01.02.16 , 01:02 »
Share Reply with quote

особисто я не можу зрозуміти механізм: один авіабілет тут не проканає, бо не можна отримати один авіабілет із пересадкою довшою за 24 години.

Можно. Stopover называется (пересадка длиной более Х часов, как правило - более 24).
VB
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 01.02.16 , 13:02 »
Share Reply with quote

Навіть і без нього. Наприклад якийсь рейс БББ-ААА має  частоту один раз на тиждень. Для прикладу це є неділя, а інший, ААА-ВВВ - також один. Але в суботу. Авіакомпанія продасть один квиток БББ-ВВВ з пересадкою в пункті ААА, де він буде вважатись транзитним. Стоповер спеціально не приміняється, щоб його завуалювати та не брати гроші. Такий собі прихований демпінг. Особливо це може стосуватись випадку, коли а/к має договори з партнерами щодо тарифів. Або просто політика компанії не дозволяє стопити. Варто зазначити, що про Китай я зараз не говорю, зазвичай частоти є двічі на тиждень, а пересадка буде 2-3 доби. Хоча можна знайти й 6 діб за певних умов. Цей випадок, - один з надійних та легальних способів відвідати якусь закриту країну, адже віза при наявності квитків та бронювання готелю буде забезпечена. Авіакомпанія не селить, не кормить, але домовляється з владою про можливість вибору пасажирами готелю в місті. Щоправда зазвичай віза буде також обмежена певним регіоном чи навіть лише містом. Зворотньо ВВВ-ААА також буде вже не через ААА, а через ГГГ, де пересадка складе лічені години. Або й взагалі напряму, хоча формально там є умови відсутності прямого рейсу.
joy
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 08.02.16 , 10:02 »
Share Reply with quote

особисто я не можу зрозуміти механізм: один авіабілет тут не проканає, бо не можна отримати один авіабілет із пересадкою довшою за 24 години. Тобто це треба буде брати два білети. Але тоді це вже технічно не буде транзитом...
Почему не будет - для транзита необходимо, чтобы следующий сегмент или билет был в третью страну, не домой.
А сегмент ли это в едином билете, или отдельный билет - не суть важно.
Допустим, я беру билет до Сингапура на SQ и далее на Air New Zealand до Окленда или даже на какой-то лоукост, скажем, в Денпасар. Я могу безвизово посетить Сингапур с такой комбинацией билетов разрешенные 96ч.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 08.02.16 , 15:02 »
Share Reply with quote

Допустим, я беру билет до Сингапура на SQ и далее на Air New Zealand до Окленда или даже на какой-то лоукост, скажем, в Денпасар. Я могу безвизово посетить Сингапур с такой комбинацией билетов разрешенные 96ч.
Конкретно в этом случае есть нюанс - не все авиакомпании сажают в Сингапур безвизовых транзитников.

Tags: china visa 
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: