Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.08.18 , 09:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Краков

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Краков  (Read 6731 times)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 25.05.18 , 08:05 »
Share Reply with quote

ЛИС,  а прямий потяг до Кракова принципово не розглядаєте? Якщо брати квиток через інтернет заздалегідь,  то можна виловити по 38 злотих. 
Хз, треба буде глянути.

На форумі якось описували,  що можна з Перемишля до Кракова доїхати суто регіональними поїздами: спочатку Перемишль-Тарнув,  а потім Тарнув-Краків.  Але я не перевіряв чи цей варіант і досі актуальний.
Є такий варіант, але він ще довший і не зовсім зручний по часу, ніж рег+бус ч/з Жешув.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 10.06.18 , 01:06 »
Share Reply with quote

Панове, а хто може пояснити про карту(не мапу) туриста Кракова для туристів на 2 дні за 26 баксів? Чи є зиск її купувати? В Кракові будемо приблизно з 19 години неділі до 10-12-14(ще не визначилися) вівторка. І взагалі будь які поради по Кракову - буду вельми вдячний (житло вже заброньване в "спальнику")
Jacaranda
User

View Profile
« Reply #22 on: 10.06.18 , 01:06 »
Share Reply with quote

Панове, а хто може пояснити про карту(не мапу) туриста Кракова для туристів на 2 дні за 26 баксів? Чи є зиск її купувати? В Кракові будемо приблизно з 19 години неділі до 10-12-14(ще не визначилися) вівторка. І взагалі будь які поради по Кракову - буду вельми вдячний (житло вже заброньване в "спальнику")

Як мешканець Кракова я перший раз чую про цю карту :)

Після того як я ознайомився з пропозицією, які музеї входять в ціну цієї карти https://krakowcard.com/pl/atrakcje , то на мою думку ця карта туриста не вартує цих грошей.

ps
Завтра в Польщі зачинені магазини, а в понеділок зачинені всі музеї :)
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 10.06.18 , 03:06 »
Share Reply with quote

За 26 баксів там можна два дні прожити разом з ночівлею і транспортом. І безкоштовних атракцій надивитися, особливо якщо вперше.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 10.06.18 , 07:06 »
Share Reply with quote

Ці туристичні картки - не вигідні у більшості міст світу, де вони є.
Загалом у кожному місті слід рахувати окремо, залежно від Ваших планів на нього. Але я б радив завжди притримуватись презумпції невигідності такої картки. Тобто поки Ваші розрахунки явно не довели вигідність такої картки - вважайте її не вигідною.
Є невелика кількість міст де ця картка справді вигідна по грошах.
Пам'ятаю у Франкфурті на Майні у мене окупилась. І та ж картка Рудних гір, теж супервигідна. І я ще був рахував Барселону, і ніби вона теж окуповується, але з нюансом - у Барселоні надто багато усякого цікавого, на що картка не діє або квитки не потрібні і на це треба теж дні зо 4 мінімум. Тобто барселонську картку щоб брати - це треба мінімум днів на 6 приїхати, а картку взяти на 48 годин і те, на що картка діє - згрупувати і концентровано подивитись в дні дії картки, а решту часу витратити на те, де картка  не пригодилась би. А якщо нема такої великої кільткості днів - барселрнську картку я б радив не брати.
Іноді вигідність картки не корелює з її ціною в очевидний спосіб. Я свого часу вирішив не купувати таку картку у Флоренції, суто з  огляду на ціну, не рахуючи - тоді вона коштувала 60 євро на 3 дні, у мене було як раз 3 дні, але я в один з днів планував у Сієну скататись і взагалі я подумав що 60 євро це так сташенно багато і я аж так багато переважно на музеї (бо транспорт мені не дуже був потрібний, лише трамвай обкатати і 1 раз автобусом до пл. Мікельанжело піднятись) - точно не витрачу, так би мовити цього не може бути бо не може бути ніколи. І навіть рахувати не став. Як виявилось дарма - витратив навіть трішки більше за ті 2 з хвостиком дні, це при тому що в деякі місця ще й не пішов бо жаба душила. Щоправда ця картка зараз дорожча, треба рахувати наново.

Частіше буває, що таку картку вигідно взяти зовсім з інакших міркувань. А саме - якщо вона спрощує доступ до якогось ресурса з обмеженим доступом, а альтернативні способи доступа уже проґавлено.  Як правило це буває у випадку якщо у місці є якась атракція, на котру або проблемно так просто дістати квитки, або це пов'язано зі складнощами чи неприємностями і туристична картка цю проблему вирішує. Тобто вона може й не окупилася б по грошах, але за картку переплачуєш бо вона так-би мовити спрощує доступ до ресурса з обмеженим доступом або позбавляє неприємностей. З таких міркувань про вигідність картки мені відомо у таких містах:
-в Римі вона дає вхід без черги в Колізей
-в Мілані - можливість побачити Таємну Вечерю Леонардо да Вінчі без завчасних бронювань. Без картки - треба бронювати через інтернет дуже-дуже завчасно
-в Гранаді - потрапити в палац Насрідів в Альгамбрі. Щоб без картки його побачити зсередини треба або бронюючи квиток за багато тижнів до приїзду через інтернет, або треба припхатись в день відвідування за годину до відкриття кас, зайняти чергу перед зачиненою касою - там викидають зранку мізерну квоту квитків на поточний день, котру розкуплять у перші десятки хвилин після відкриття кас і лише зайнявши місце перед касою цю квоту можна вона спіймати. Туристичну картку на Ґранаду теж слід купувати завчасно через інтернет (і там вже буде вказано  час входу в палац), бо там квота входів в палац Насрідів теж обмежена, але десь  за тиждень - місця ще були
« Last Edit: 10.06.18 , 09:06 by Maxy » Logged
VB
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 10.06.18 , 09:06 »
Share Reply with quote

ps
Жабки, гадаю, будуть працювати. Години з 10-ї....
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 10.06.18 , 10:06 »
Share Reply with quote

Минулого місяця був у Кракові,  саме в одну з "неторгових неділь".  За Жабки не підкажу,  не звернув увагу.  А от на залічному вокзалі Бедронка працювала.  При чому черга до каси була величезна. 
VB
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 10.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Вони б і раді добавити кас, але там нема за ними сидіти за гроші.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 12.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Іноді вигідність картки не корелює з її ціною в очевидний спосіб. Я свого часу вирішив не купувати таку картку у Флоренції, суто з  огляду на ціну, не рахуючи - тоді вона коштувала 60 євро на 3 дні, у мене було як раз 3 дні, але я в один з днів планував у Сієну скататись і взагалі я подумав що 60 євро це так сташенно багато і я аж так багато переважно на музеї (бо транспорт мені не дуже був потрібний, лише трамвай обкатати і 1 раз автобусом до пл. Мікельанжело піднятись) - точно не витрачу, так би мовити цього не може бути бо не може бути ніколи. І навіть рахувати не став. Як виявилось дарма - витратив навіть трішки більше за ті 2 з хвостиком дні, це при тому що в деякі місця ще й не пішов бо жаба душила. Щоправда ця картка зараз дорожча, треба рахувати наново.
Карточка сейчас стоит 72евро без транспорта и 77 с транспортом (карта - на 72 часа, транспорт - до полуночи третьего дня с момента активации). Основной ее плюс - можно пропустить очередь в Уффици, в Академию и на колокольню Джотто.
Плюс раньше был лайфхак - если успеть получить билет в комплекс Дуомо в период действия карты, то сам билет и возможность зарезервировать слот на восхождение на купол - действуют в пределах 48 (сейчас вроде подняли до 72 часов) с момента получения билета, т.е. уже за пределами действия карты.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 13.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

Я мав на увазі абстрактні неділю-понеділок, точніше це буде в липні. Музеї, я так розумію, щопонеділка вихідні?
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: