Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29.06.17 , 18:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Берлін-Тренто на CNL

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Берлін-Тренто на CNL  (Read 2140 times)
volotar
Active user

View Profile
« on: 20.03.16 , 17:03 »
Share Reply with quote

Шукаю сполучення з Берліна до Тренто на вечір п'ятниці 8 Квітня. Відстань не близька, тож щоб зекономити час (і випробувати німецьку кушетку) маю бажання скористатись CNL на частині маршруту.

Знайшов щось таке:  

CNL40479 приходить з Гановера в Мюнхен о 7:10. Через 6 хвилин з Мюнхена до Тренто відправляється EC1289, але сайт DB чомусь пропонує мені чекати в Мюнхені аж 2 години і їхати EC85. З досвіду знаю, що дойчебанівський сайт може видавати варіанти з часом пересадки в 3-4 хвилини. Тож дивує, чому він тут не стикує два потяги між якими "аж" 6 хвилин.

Чи є якісь ідеї, як можна обхитрити систему? :) Або ж може є якісь інші варіанти, щоб проїхатись лежачкою і бути в Тренто швидше аніж о другій суботи?
« Last Edit: 20.03.16 , 17:03 by volotar » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 20.03.16 , 19:03 »
Share Reply with quote

Поїзд 1289 9 квітня їде іншим графіком, до Розенгайма разом з Рейльджетом 61.

З повагою, Ульф
volotar
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 21.03.16 , 00:03 »
Share Reply with quote

Поїзд 1289 9 квітня їде іншим графіком, до Розенгайма разом з Рейльджетом 61.

Як це іншим? В тому самому пошуку двома рядками вище сайт DB видає 1289 як варіант доїзду до Тренто при відправленні з Берліну о 19:31
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 21.03.16 , 00:03 »
Share Reply with quote

Думаю тут ще дається взнаки попередження про ковирялки перед Мюнхеном, тобто очікується запізнення в Мюнхен на ~10 хвилин, це можливо також не дає йому зліпити 6-хвилинну стиковку
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 21.03.16 , 21:03 »
Share Reply with quote

І схоже поїздів, що приходили б у Мюнхен з півночі раніше ніж 7:10 - немає.

Нічний поїзд Гамбург - Відень - теж не підходить, бо у Нюрнбергу у нього не дозволена висадка (та і час непристойний), у Реґенсбурґу у нього нема зупинки, а далі він затягує у Пассау і Вельс, звідки вже вертатись занадто далеко і довго, коротше в Тренто тоді потрапляєш на тому-ж EС85 о 14:02.

Якщо переносити ночівлю на нічний поїзд Мюнхен - Венеція - то виходить надто дорого, бо там глобалпрайсоподібний тариф, що з ділянкою по Німеччині не комбінується, тобто доведеться брати окремо Берлін - Мюнхен (на поїзд, так щоб у підходящий час - уже лише дуже дорогі варіанти, тому лише автобус, що коштує 9,99 за менш зручний рейс і 22 євро за зручніший), окремо Мюнхен - Тревізо - то уже 79 за найдешевше лежаче місце, коротше капець як дорого, сумарно з Берліна до Тренто вийде мінімум 9,99+79+ ~11 (внутрішньоіталійський тариф Тревізо - Тренто через Bassano del Grappa) євро - вийде майже 100 євро, виїзд з Берліна о 13:00 (або 14:30, але тоді автобус за 22 євро замість 9,99) і прибуття у Тренто об 11:28.

Дешевші нічні місця - лишились на внутрішньоавстрійські нічні поїзди (можна полежати з Відня до Інсбрука за 49 євро, при чому в двох варіантах 22:55 - 5:19 і 21:25 - 4:23) і на кругосвітний Відень - Венеція (можна полежати за 69 євро з Відня 21:25 до 7:46 Тревізо).
Проблема у тому, що 8 квітня уже нема дешевих квитків на проїзд з Берліна у Відень. Не надто дорого можна доїхати у Відень автобусом, або якщо залізницею то з Берліна у Лінц через Прагу, але з віповідним доповненням (Тревзо - Тренто, або Інсбрук - Бреннер - Тренто) так чи інакше виходимо на 94 євро якщо лежати на ділянці Лінц - Інсбрук (але там ночівля коротка) або 102 євро якщо лежати на ділянці Відень - Тревізо, коротше як не крути - дорого, і виїзд з Берліна у кращому разі об 11 ранку.

Якщо справді треба до Тревізо приїхати не пізно і справді треба ночувати лежачи - то я пропоную розглянути Вам варіант ночівлі у хостелі + доповнюючі ділянки денними поїздами
Схоже так вийде і швидше і ціна менша ніж 100 євро.
Грубо кажучи ось-таке
Code:
Berlin Hbf Fr, 08.04.16 ab 16:31  ICE 377
Göttingen Fr, 08.04.16 an 18:53 
 Umsteigezeit 9 Min.
Göttingen Fr, 08.04.16 ab 19:02  ICE 1143
München Hbf Fr, 08.04.16 an 23:00  ICE 1163
 Umsteigezeit 8:16 h
München Hbf Sa, 09.04.16 ab 07:16  EC 1289
Trento Sa, 09.04.16 an 11:48
Береться по 79 євро (насправді можна мабуть трохи менше, якщо з Берліна згодні раніше виїхати)+ хостел в Мюнхені євро мабуть за 15.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 21.03.16 , 21:03 »
Share Reply with quote

UPD - ось ще що - можна просто їхати тією комбінацією поїздів, що Ви хочете до Мюнхена (з прибуттям о 7:10, найдешевший лежачий квиток якщо лише до Мюнхена - то 63 євро), а далі є автобус у 8:45, приб. у Тренто 13:15, коштує, якщо брати квиток зараз - лише 9,99 євро.
Пізнувате прибуття звісно, але краще ніж на EC85 о 14:02
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 24.03.16 , 18:03 »
Share Reply with quote

І схоже поїздів, що приходили б у Мюнхен з півночі раніше ніж 7:10 - немає.

Нічний поїзд Гамбург - Відень - теж не підходить, бо у Нюрнбергу у нього не дозволена висадка (та і час непристойний), у Реґенсбурґу у нього нема зупинки, а далі він затягує у Пассау і Вельс, звідки вже вертатись занадто далеко і довго, коротше в Тренто тоді потрапляєш на тому-ж EС85 о 14:02.

Якщо переносити ночівлю на нічний поїзд Мюнхен - Венеція - то виходить надто дорого, бо там глобалпрайсоподібний тариф, що з ділянкою по Німеччині не комбінується,

Ihre Auswahl
Schließen .

Ihr Ticket
EINFACHE FAHRT, 1 Erw., 2. Klasse, Liegeplatz, 1 Person im 5er Abteil, Augsburg - Venezia S. Lucia
Sparpreis Europa Italien
Zugbindung, d.h. Ihre Fahrkarte ist nur in den auf Ihrer Fahrkarte aufgedruckten Zügen gültig. Begrenztes Fahrkartenkontingent, Vorkaufsfrist bis spätestens 1 Tag vor Reisetag. Umtausch und Erstattung vor dem 1. Geltungstag 17,50 EUR, Umtausch und Erstattung ab dem 1. Geltungstag ausgeschlossen.
Inkl. Nachtzugaufpreis (gesonderte Umtausch- und Erstattungsbedingungen)  79,00 EUR 

Gesamtpreis
79,00 EUR

Ihre Reisedaten
Schließen .

Details zur Hinfahrt

Bahnhof/Haltestelle

Datum

Zeit

Produkte

Augsburg Hbf
Fr, 08.04.2016 ab 22:39
an 23:23 RE 57197   

München Hbf [...]

Venezia Santa Lucia Fr, 08.04.2016
Sa, 09.04.2016
an 08:24

volotar
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 01.04.16 , 19:04 »
Share Reply with quote

Дякую за варіанти, але я минулого тижня таки купив квиток на ту комбінацію, що прибуває о 14:02. Попередньо ще помучивши квиткові автомати, касирів, та дойчебанівський HAFAS (про останній навіть дізнався багато цікавого, але то не надто теми стосується).
Виїжджати в П'ятницю швидше за 18-у в мене немає можливості, ночувати в хостелі - не було сенсу (все ж ціль - обкатати CNL), то ж вибору, як такого, й не було. Хіба що на автобус в Мюнхені, як радив Maxy, але там несуттєва економія в часі, а ціна на потяг зі знижками виходила практично та сама.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 16.04.16 , 02:04 »
Share Reply with quote

В результаті мій CNL прибув в Мюнхен з 2-х хвилинним випередженням графіку, тобто о 7:08. Вийшовши зі свого вагону, я поволі почалапав шукати потяг на Тренто, щоб бодай би помахати йому рукою. Йти довелось недовго - заледве якихось три хвилини до сусідньої платформи, де вже стояв практично порожній ÖBB-шний євросіті. Постоявши на хвилину довше, аніж мав би, Австріяк відправився в подорож до Тіроля, а я подумав, що непогано було б ще задати риторичне запитання "WTF?" в місцевому DB-центрі. Роздрукував пропоновані маршрути та розклад в найближчому автоматі та пішов питатись. Дівчина з довідки непогано володіла англійською і ще до того, як я закінчив своє запитання, сказала, що мінімальний час пересадки по Мюнхену складає 8 хвилин (виявляється є й такий параметр в їх системі). В мене реально було аж 9 хвилин, пересісти непоспішаючи можна було хвилини за три. Але ж що з того, якщо квиток не купиш?)
…Попереду на мене чекав сніданок на вокзалі, дві години очікування, та довга дорога засніженими горами. Зрештою, не так вже й зле…
Tags: berlin cnl trento 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: